Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Ja z loncem boš pridobil le zvok (no menda celo nekaj moči, ki je zanemarljiva). Celoten izpuh bo dodal nekaj več, vendar je brez Power Commanderja brezveze zapravljati denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo š fotka... :)

S tekstilnimi stranskimi torbami nisem navdušen. En komplet jih tudi prodajam na netu. Oxford.

Vseeno hvala za odgovor.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

V navodilih za uporabo piše, da se naj tanka gorivo z VSAJ 95-mi oktani.....zato me je zanimalo kaj vi tankate in kaj je bolje za motor?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ima kdo od vas slovenski priročnik za Hornet 600 -2007?

Bi se priporočal.

Scarabeo

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji prijatli, imam vprašanje za tiste ki veste. Lastnik sršena sm že par mesecev in sm z motorjem zelo zadovoljen, glede ležanja na cesti in same vožnje in usega mi je res super motor ker se zlo fajn pelje. Me pa zanima sledeče na luknah al pa na kakšnih izboklinah na cesti mi občasno poka nekje v belanci kot da bi blo pri tem šraufu na sredini al tu v tem delu, kot ta bi imelo malo lufta ampak res čisto malo. Motor nič ne vleče al pa kaj vem je čisto miren. Kaj bi lahko bilo to???

Pa imam namen zamenjat olje in filtre a je potrebno kaj posebej pazit.

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji prijatli, imam vprašanje za tiste ki veste. Lastnik sršena sm že par mesecev in sm z motorjem zelo zadovoljen, glede ležanja na cesti in same vožnje in usega mi je res super motor ker se zlo fajn pelje. Me pa zanima sledeče na luknah al pa na kakšnih izboklinah na cesti mi občasno poka nekje v belanci kot da bi blo pri tem šraufu na sredini al tu v tem delu, kot ta bi imelo malo lufta ampak res čisto malo. Motor nič ne vleče al pa kaj vem je čisto miren. Kaj bi lahko bilo to???

Pa imam namen zamenjat olje in filtre a je potrebno kaj posebej pazit.

Hvala za odgovore

Nekje je to že bilo opisano. Malo prečekiraj forum. Če se prav spomnem je bila problem plastika pri luči ali števcu - ni pravilno nalegala ali pa se je pena, ki blaži obrabila ali pa ni več na svojem mestu.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji prijatli, imam vprašanje za tiste ki veste. Lastnik sršena sm že par mesecev in sm z motorjem zelo zadovoljen, glede ležanja na cesti in same vožnje in usega mi je res super motor ker se zlo fajn pelje. Me pa zanima sledeče na luknah al pa na kakšnih izboklinah na cesti mi občasno poka nekje v belanci kot da bi blo pri tem šraufu na sredini al tu v tem delu, kot ta bi imelo malo lufta ampak res čisto malo. Motor nič ne vleče al pa kaj vem je čisto miren. Kaj bi lahko bilo to???

Pa imam namen zamenjat olje in filtre a je potrebno kaj posebej pazit.

Hvala za odgovore

Raza je napisal tole:

Mislim, da sem rešil zadevo nadležnih vibracij armature na ženini horneti!

Snemite plastiko med lučjo in števcem. Z leve in desne okoli luči boste opazili nalepljene gobice preseka ~1 cm2.

Če so gobice obrabljene ali kako drugače deformirane, ali niso nalepljene v zato predviden utor, jih zamenjajte z armaflexom (izolacijska pena za centralne) in prilepite z neostikom ali podobnim kontaktnim lepilom. Bolj kompaktna pena prepreči vibracije plastike med lučjo in armaturo.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza je napisal tole:

Scarabeo

Citat velja za vibracije in neprijetne zvoke okoli armature.

Hrgota pa omenja pokanje. To bi lahko bil ležaj ali pa samo premalo zategnjena sredinska matica na križu. Taisto pokanje se lahko pojavi tudi ob močnem zaviranju.

Probaj malo(1/4 obrata) zategniti ležaj in nato še križ. Če bo premikanje belance otrdelo si zategnil preveč in je potrebno popustiti.

Kar se tiče menjave olja ni nekih posebnosti na tem sršenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raza hvala za odgovor tudi jaz sem sumil na ležaj pri center vijaku. Meni zaenkrat poka res ob samo hitrih grbinah ali luknjah kjer motor poskoče in ne zamortizira torej trd udarec v blažilnike. Bom probal zategniti vse skupaj malo in sporočim ko porihtam zadevo. Sedaj je premrzlo da bi karkoli probaval.

Hvala še 1x

Lp Josip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo od vas predelan sedež, da je malo nižji?????

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo od vas predelan sedež, da je malo nižji?????

Scarabeo

Imam en sedež, ki je bil preoblečen in podložen. Če želiš experementirat. Več na ZS.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prijatli dragi še ena informacija bi mi prau prišla. Zanima me a je mogoče na mojo hornetko 600cc zmontirat da ima dva rora kot jih ima 900cc.

Torej če se lahko kar namontira od 900cc 2x izpuh?

Ker nebi rad neki kupil pa pol nebo šlo gor.

Hvala usem za odgovore.

Lp Josh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp Josh

Vse se da, ce se hoce. Ce si pa mislu, da ma serijsko 600tka pripravljeno za dva rora, te moram razocarat, Nima.

Treba je marsikej predelat (krivine, nosilce, zadnjo plastiko, itd.)

Kup 900tko, bo ceneje :)

lp U.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

urkoman hvala. Bo najcenej da se vozim z takšno kakršna je. Ker ju3 dobim spredno šipco iz luisa in še nekaj predelav v smislu špminkerskih predelav imam za nardit zato pa jo ne dam, ker mi tudi zelo lepo gre in dela kot more tako da bo kar tko ostalo kak je :D

Lp Josh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Greetings,

ima mogoče kdo rele za žimgavce za prodat ali pa kje se ga bi dalo dobit? Na ebay-u je zadeva taka da je rele 10€ poštnina pa glih tolk :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo:)!

Mene pa zanima ce ima kdo natancen podatek koliko kw ima Honda Hornet 600 letnik 2000-2002 . Sem brskal po internetu in nasel podatke 70.1kw in 70.00. Zanima pa me kaj pise v prometni oz homologaciji, saj bi jo rad zablokiral na 35kw za voznjo z A2.

Hvala za odgovor in LP:).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo:)!

Mene pa zanima ce ima kdo natancen podatek koliko kw ima Honda Hornet 600 letnik 2000-2002 . Sem brskal po internetu in nasel podatke 70.1kw in 70.00. Zanima pa me kaj pise v prometni oz homologaciji, saj bi jo rad zablokiral na 35kw za voznjo z A2.

Hvala za odgovor in LP:).

Lep pozdrav

Meni v prometni piše 70 kW in 0,182kW/kg letnik 2000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!