Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Na tvojem mestu bi kupil I-PONE pri nas malce manj znan je pa odličen izven Slovenije. Poreklo francosko ko Motul, vsebina naj bi bila boljša. Se pa naj bi Ipone ločil od Motula kar nekaj časa nazaj. Je pa narejen specifično za japonske motorke. Baje originalno dan v Yamaho.

IPONE R4000RS 10W40 kupm ga pa 5L pr EUROTON-u ker imajo akcijo 4+1L gratis in je cenejši 5L kot 4L pršu pa naj bi z davkom brez popustov -38,9€ :) (euroton naj bi bil baje tudi uradni uvoznik)

LP M.

-> http://www.ipone.fr/EN/4-stroke,products-4

Popravljeno . Popravil KilleRBee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nabavil, in sicer motul 5100 ester 10w-40, cena precej pod 30 eur za 4 litre, filter olja firme mann.filter, cena 6 eur.

p.s Ima kdo original nosilec tablice za omenjeni motor, ter cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poreklo francosko ko Motul, vsebina naj bi bila boljša. Baje originalno dan v Yamaho.

1. zakaj?

2. original je še vedno yamalube

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram s njihove strani:

"The brand launched its first lubricants aimed exclusively at motorbikes and success was confirmed in 2003 when a partnership agreement was signed with Yamaha."

pa tudi če pogledaš vse njihove izdelke so na njih yamahe.

Boljši pa naj bi bili ker so vedno v senci Motula in se veliko bolj trudijo.

Sicer pa mi je na konc koncu vseen kaj date notri jzt sm hotel samo pomagati.

LP M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram s njihove strani:

"The brand launched its first lubricants aimed exclusively at motorbikes and success was confirmed in 2003 when a partnership agreement was signed with Yamaha."

pa tudi če pogledaš vse njihove izdelke so na njih yamahe.

Boljši pa naj bi bili ker so vedno v senci Motula in se veliko bolj trudijo.

Sicer pa mi je na konc koncu vseen kaj date notri jzt sm hotel samo pomagati.

LP M

bilo je zgolj vprašanje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene zanima če je možno premaknit pedal od menjalnka nižje na hornetki l.2000? in kako, če je možno?

Enako me zanima za pedal od zadnje zavore?

če je že kje opisano se opravičujem, ampak z iskalnikom nisem nič pametnega našel! :ninja:

LP

Popravljeno . Popravil marinaio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če je možno premaknit pedal od menjalnka nižje na hornetki l.2000? in kako, če je možno?

Enako me zanima za pedal od zadnje zavore?

če je že kje opisano se opravičujem, ampak z iskalnikom nisem nič pametnega našel! :ninja:

LP

seveda je možno, saj je na zobniku. odviješ vijak, snameš pedal iz ojnice in ga nastaviš kakor ti paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahoj, ma kdo mrbit MASS izpušni sistem? me zanima kake so kej razlike...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamo ja :D samo na starješem modelu hornetke... Razilke pa več kot očitne, vsaj kar se zvoka tiče :) Pri tebi bi blo fajn, če bi dala katalizator stran, ker precej zaduši zvok. Seveda ti pa the master Igor vse to poštima za ugodno ceno :) Priporočam ne bo ti žal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj z igorjem sva že govorla, bi ga stran dala ja, zj sam cincam ja al ne :)

drgč pa tnx, bom š mal premlela ma mislm d kr bo nov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo sneli lonec dol pri kolegu, je bila zgodba povsem ista. Znebit se boš mogla katalizatorja, če hočes sploh kakšno spremembo. Belive me .) . P.s.: Da se razumemo letnik 2007 pa naprej.

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če damš gor od akrapota megafon ne rabiš dat dol katalizatorja verjemi,.:)sam je en problem,..ni za na cesto..:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo dala megaphona ali pa g&g ala megaphon, se bo poznalo ampak ne bo full glede na price/performance, bi bilo najbolje kolektor zmaenjat z arrow pa pc kupit ampak spet premalo glede na price/performance tako,da brez veze, je potem bolje cb1r kupit,pa tudi tle so svoji minusi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem punca nima namena naredit dirkalno verzijo hornetke ali pač... :grim Sklepam da si želi samo zamenjat izpuh pa da bo seveda kaj razlike napram orignilalnemu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo sneli lonec dol pri kolegu, je bila zgodba povsem ista. Znebit se boš mogla katalizatorja, če hočes sploh kakšno spremembo. Belive me .) . P.s.: Da se razumemo letnik 2007 pa naprej.

jaja to vem, sj bi mi kompletn predelu tko d ja ni panike :) tnx vsejen

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če damš gor od akrapota megafon ne rabiš dat dol katalizatorja verjemi,.:)sam je en problem,..ni za na cesto.. :(

bejb jst rabm za na cesto, se n mislm s policaji ubadat, pa preveč me je povsod da bi me še lovil ket pol hehe :P

tko bo pa glas oky, pa s polcaji benih blemov :OK: to j to kar čem :)

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bejb jst rabm za na cesto, se n mislm s policaji ubadat, pa preveč me je povsod da bi me še lovil ket pol hehe :P

tko bo pa glas oky, pa s polcaji benih blemov :OK: to j to kar čem :)

Ce si se odlocila obdrzat ta motor, potem zamenjaj ror, sicer bi raje razmisljal o litrasu, kateri ne bo sel od hise. Jest sem tako naredil :)

Akrapovic je predrag, obstajajo cenejsi lonci, ki ustvarijo prekrasen zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ma LeoVince na Hornet 600. Pr 13 jurjev tud Armstromgova trobenta ne zapoje lepš !

Jutr greva iz Lj ob ene 3h u Beljak k Lojzetu. Če boš kje tm vmes jo lahko slišš.

al pa u soboto na ride, če se zmenš, fronto prestavjo na kasnej !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMG_2231Kopiraj.jpgHornet-2012.jpg

Imam Hornetko 600 letnik 2003. Prevoženih cc 45000 km. Zaenkrat nobenih večjih težav. Nastavitve ventilov, sinhronizacija karburatorja je potrebna samo če imaš kakšne težave pri vžigu...itd. Načeloma pa ni potrebe da se to ureja če ni zaznati težav. Tako vsaj pravijo na servisu.

Gume imam Dunlop Roadsmart. Prej sem imel Michelin Pilot tc2 vendar naj bi bile glede na moj tip vožnje bol primerne Dunlop pa še več zdržijo. Sedaj jih imam gor že 3 sezono. Prevoženih ene 8000 km pa bo še super za celo sezono, potem pa bomo vidli. Zelo dober oprijem imajo, zelo dobre na mokrem cestišču.

Naslednje bodo zagotovo Roadsmart II. LP, Goran

Popravljeno . Popravil m4dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si se odlocila obdrzat ta motor, potem zamenjaj ror, sicer bi raje razmisljal o litrasu, kateri ne bo sel od hise. Jest sem tako naredil :)

Akrapovic je predrag, obstajajo cenejsi lonci, ki ustvarijo prekrasen zvok.

ostou najbrž ne bo, bo pa še kr neki časa sigurn če bo vse po sreči... sm misla na litrčka že, sm po bom pa res sm na pump pa pr vulkanizerju hehe, zaenkrat tko čist vredi :) se da pelet lpo :)

mam pa massa ugledanga, tko da če bo, bo mass :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irencek, na Sairahih po najem srecanju si se u zemljo udrla, al ste taki upokojenci, da se bolj v sotorih zadrzujete? Moja hornetka ne pije bistveno vec kot tvoja in gume drzijo dovolj dolgo. Nimam pojma kak stil voznje imas, ampak jest probam imet takega da prezivim na cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima slučajno kdo kak izpušni lonec za letnik 2009 viška ?

Na PM pošlji ponudbo, mam enega, sicer 2008 (zamenjal ker imam zdaj akrapovičev izpuh).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

Samo nekaj me zanima....še vedno razmišljam o nakupu drugega izpuha za hornetko(2011)...eni si mi predlagali arrow krivine in akrapovičev lonec....je to OK kombinacija?

Se homologacija dobi brez problema? V primeru, da namestim takšno kombinacijo, bi potreboval tudi powercommander?

Hvala za odgovor!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!