Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

pozdravljeni. prosim za pomoč oz. za nasvet iz prve roke: ali sem pri mojih 190 cm previsok za hornetko ? hvala in lp,

Hoj, ja si prevelik.

 

Jaz imam 184 pa ko se na ženino 600tko usedem imam kolena pod pajsko in je bl k en moped proti moji 900tki. Vidim da si iz Lj. Na zs maš moj tel pa lahko prideš obe pogledat, boš imel direktno primerjavo.

 

Pa 900 je dost bolj toga v hitrih ovinkih, ima več navora, pač odvisno, za kaj jo boš imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni; največ 70 kW lahko ima tako da kljub temu, da to prekorači le za ta 2kW, bi te zavarovalnica tretirala kot da si brez izpita. 

Policisti bi verjetno bili tolerantni, zavarovalnica pa veš da se bo z vsemi štirimi branila če pride do česar koli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni; največ 70 kW lahko ima tako da kljub temu, da to prekorači le za ta 2kW, bi te zavarovalnica tretirala kot da si brez izpita. 

Policisti bi verjetno bili tolerantni, zavarovalnica pa veš da se bo z vsemi štirimi branila če pride do česar koli.

Torej če ma 70kw,lahko čist zakonito vozim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima 70kw pa jo zablokiraš na 35kw pol jo lahko voziš z A2... Kar je več kot 70kw je no go... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima 70kw pa jo zablokiraš na 35kw pol jo lahko voziš z A2... Kar je več kot 70kw je no go... :(

Vem za eno ki ima točno 70 kw,kolk pa stane blokada 35kw za hornet 600,če mogoče veš? :)

Lp hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ne bi vedu koliko stane blokada... Sj če se ne motem je ena tema o tem A2 izpitu tam je zihr že kdo ceno napisal.

Jaz tud vem za eno in sicer moja ima pičlih 69kw v prometni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim nujno karter za hornetko 600 2000 letnik moto hit noče prodati samo karterja .

 

prosim če kdo ve za kakšnega  naj me pokliče na 051416589

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim nujno karter za hornetko 600 2000 letnik moto hit noče prodati samo karterja .

 

prosim če kdo ve za kakšnega  naj me pokliče na 051416589

kva se je pa zgodil :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva se je pa zgodil :?

zjebal navoj pa počila je stena luknje tam kjer je enkrat že bil varjen tako da ni več možnosti popravila.

pa glih pri motospirit noče prodati samo karterja

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjebal navoj pa počila je stena luknje tam kjer je enkrat že bil varjen tako da ni več možnosti popravila.

pa glih pri motospirit noče prodati samo karterja

jeba :( ebay?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Novopečeni lastnik sršena letnik 2001 in po 19 letih ponovno na 2 kolesih je kar divje. :)

Ko sem ga prvič malo po gasu sem si rekel: I'm too old for this shit,... ampak saj gre in nasmeška mi ne vzame stran nobeden.

Eno vprašanje. Ker ga imam parkiranega pred blokom in vsakič ko se vsedem nanj so stikala razštelana (mularija čačka) se boljim da bi bo kdo snedel čep hladilnika. Se ga da kako zaščitit pred krajo (vedno se najde kak škodoželjni mulc ko nima boljšega dela). Brskal sem po netu in razen nekaj pregrešno dragega nisem našel nič... Kakšne ideje?

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlazja in delujoca ideja...pokri ga s pokrivalom, aneeee...bos videl da ne bo noben vec stikal in prtiskal gumbov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tudi sam študiral... k sreči da se dobijo tudi taka pokrivala ki jih lahko daš gor na vročo zverino. Ni pa vedno praktična rešitev. Še kakšna backup ideja?

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jest mam alarm in ce diras po motorju zacne tulit...vseeno bi ga pa pokrival, ker priloznost dela tatu, to bos hitr' zvedu, sploh ce zivis v bloku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že dobil odgovor in kos (če koga zanima je treba met 4 gumice).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo za se "znebit" original izpušni lonec za hornetko 2001 (menda so 98-2002 vse enak model večinoma)?

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo za se "znebit" original izpušni lonec za hornetko 2001 (menda so 98-2002 vse enak model večinoma)?

Jaz imam lonec za hornetko sam je od 04 letnik pa pomoje da je isti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!