Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Jaz furam roadsmart I in sem zadovoljen. Prednja bo šla rakom žvižgat letos okrog maja zadnja pa bo na oko naredila 11.000km+ trnutno 5500. Prednja je že boga (nenenakomerno obrabljena, skorajda stopničasta) in nevem kilometrine (nezanesljiv prejšnji lastnik) zagotovo prek 8000 (najbrž 12.000)...

Preobul bom pa v RSII verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem do sedaj vozil roadsmart, zelo zadovoljen, kilometrina 7k km +... Sem pa glih vcer narocu roadsmart 2. Menjam vedno komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odziv, zdej ste mi samo še potrdili mojo izbiro roadsmart!

 

pa še eno vprašanje, katero olje? motul 5100, motul 7100 razlika? bardahl xtc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel motul 5100 in je po mnenju mnogih odlično za ta motor. Bi ga imel še če nebi zaradi spleta okoliščin šel na bardahl nevemkaj ne sintetično ki je ravnotako dober.

Hej bambus kakšne barve je tvoja horneta? :D (da nsiva soseda ker eden v ulici ima tudi horneto pa ga nisem še videl v obraz). Vseeno lahko greva na kafe na črni kal...

Sicer pa če si iz Kopra se zapelji do kawasaki servisa v Srmin (cca 200m zračne od AMZS tehničnih smer proti krožišču) in si ne ne maži rok za prišparat 5€... razen če ne uživaš v tem.

Zakaj na kawaski servis? Ker je mehanik mož kot se zapove le da ni zbral prave znamke. :P No ja vsaj japonc je.. :D sicerp pa ko prideš v delavnico je vsak četrti motor kawasaki in ga ima mnogo motoristov rado ker je pošten in ni zlatar! :D

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kakšen motosvetovec prodaja svojo hornetko, ali pa pozna koga, ki jo? Kolega kupuje in na avto netu ni neke ponudbe, zanima se pa za letnik 2003, oziroma tiste ki imajo v prometni 70kw in ne več, zaradi a2 izpita. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja, sicer ne naprodaj je 2001 in ima v prometni 70kW. Tako da lahko razširiš obseg. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kakšen motosvetovec prodaja svojo hornetko, ali pa pozna koga, ki jo? Kolega kupuje in na avto netu ni neke ponudbe, zanima se pa za letnik 2003, oziroma tiste ki imajo v prometni 70kw in ne več, zaradi a2 izpita. :)

Vprasaj clana @ZdenkoK, ce je se ni prodal, garantirano dober moped.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odziv, zdej ste mi samo še potrdili mojo izbiro roadsmart!

 

pa še eno vprašanje, katero olje? motul 5100, motul 7100 razlika? bardahl xtc?

Živjo.

 

Jaz kupujem  Castrol Power 1 4T 10w-40 1l (tisto z zlate barve embalažo - je novejša samo)  ... polsintetično.

Imel sem tudi od Castrola sintetično ampak je res brezveze ker na Hornetki ne rabiš sintetičnega.... edino če bi jo vedno fural na rdečem polju heh.

Drugače je to mnenje tud ostalih lastnikov hornetke. Polsintetično je tud predpisano (vsaj za moj model 2003).

Tale Castrol pride stat  4 litre s poštnino 41 eur (petronia.si)

 

Slika / review: http://reviews.halfords.com/4028/966119/reviews.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasaj clana @ZdenkoK, ce je se ni prodal, garantirano dober moped

 

Jaz mam 2003 model. Motor je super. Osebno so mi bolj všeč okrogli števci kot jih ima starejši model do 2005 kot pa novejši ki imajo že vse digitalno.

Pri 2003 boš pogrešal trdnješe vzmeti in jih boš najverjetneje zamenjal. Jaz sem moje zamenjal z linearnimi Ohlins in lahko ti povem, da se vozne lastnoni drastično spremenijo - seveda na bolje. Motor se prerodi takorekoč. Dosti bolj varna vožnja, motor ne bo več poplesaval zaradi premehkih vzmeti. Skratka to je najboljša sprememba in naložba v Hornetko.  Novejši modeli nimajo teh težav.

Nekoliko je za pogrešati nastavitev zadnjega vzmetenja oz. amortizerja.

Druageč pa super motor !

Glede oglasov pa lahko pogledaš na avto.net pod prodajalca moto fortuna kjer ga lahko tudi po naročilu kupiš ...kolikor vem z garancijo in prodajalec je res vreden zaupanja vsaj jaz mam take izkušnje ...pa osebno ga tud poznam  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel motul 5100 in je po mnenju mnogih odlično za ta motor. Bi ga imel še če nebi zaradi spleta okoliščin šel na bardahl nevemkaj ne sintetično ki je ravnotako dober.

Hej bambus kakšne barve je tvoja horneta? :D (da nsiva soseda ker eden v ulici ima tudi horneto pa ga nisem še videl v obraz). Vseeno lahko greva na kafe na črni kal...

Sicer pa če si iz Kopra se zapelji do kawasaki servisa v Srmin (cca 200m zračne od AMZS tehničnih smer proti krožišču) in si ne ne maži rok za prišparat 5€... razen če ne uživaš v tem.

Zakaj na kawaski servis? Ker je mehanik mož kot se zapove le da ni zbral prave znamke. :P No ja vsaj japonc je.. :D sicerp pa ko prideš v delavnico je vsak četrti motor kawasaki in ga ima mnogo motoristov rado ker je pošten in ni zlatar! :D

moja je hornetka je črne barve, nisem pa prav iz kopra ampak iz hrvatinov. za črni kal na kafe pa sem vedno za. hvala za priporočilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kakšen motosvetovec prodaja svojo hornetko, ali pa pozna koga, ki jo? Kolega kupuje in na avto netu ni neke ponudbe, zanima se pa za letnik 2003, oziroma tiste ki imajo v prometni 70kw in ne več, zaradi a2 izpita. :)

 Jaz prodajam svojo, letnik 2003, oglasa pa še nisem dal. Pošlji ZS za več informacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni.zanima me kje bi lahko dobil prirocnik za vzdrzevanje za honda hornet cb600f letnik 2002.Povsod brskam pa kr nimam srece.ce mi ga kdo lahko posreduje bom zelo vesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.zanima me kje bi lahko dobil prirocnik za vzdrzevanje za honda hornet cb600f letnik 2002.Povsod brskam pa kr nimam srece.ce mi ga kdo lahko posreduje bom zelo vesel.

Evo v angleščini:

http://speedy.sh/cGRvs/Honda-CB600F-Hornet-98-Service-Manual.pdf

 

Pa tukaj si poglej "trike", kako vzdrževati/čistiti Hornet-ko ;) 

http://www.hondahornet.co.uk/tips.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

 

od šeststokubičnega sršena letnik 2003 mi je po prodaji ostal še Givi nosilec za zadnji kovček (Monolock priklop). Če kdo rabi, ali pozna koga ki bi, naj pošlje ZS. Ugodno prodam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nuca kdo stranske nosilce za kovčke za Hornetko? 

 

lp

mz 

Keri letnik? in kolko šoldov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrvljeni!

Po dolgem času in po parih letih na maxiscooterju, bi se spet rad vrnil na hornetko. Par let nazaj sem imel hornet 600 letnik 2000 in je bil fenomenalen motor, če prav ni bil popolen. Trenutno iščem malo cenejši motor in sem se odločil da vzamem nazaj hornetko, od letnik 2003 do 2005. Sedaj me zanima če slučajno kdo pozna koga, da prodaja takšen letnik ali pa da ga bo imel namen prodat. Mal sem gledal po avtu netu in ni nič kaj zanimivega, da bi se pa spuščal v nakup iz italije, pa ne vem če se mi izplača zajebavat za tista dobra dva tisočaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo za zdilat zadnji blatnik za hornetko 98-02? Se vozim tudi v dežju pa bi bil zadnji amortizer pa še kaj zraven veselo če nabavim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo slučajno katerega iz med teh dveh motorjev, mal so mi kilometri sumljivi in cena je pri prvem kar visoka. ( http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8369752 ) ali pa ta ( http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8254634 ).

Mal sem skeptičen glede teh kilometrov, ker sem bral da jih kr radi dol zbijajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo slučajno katerega iz med teh dveh motorjev, mal so mi kilometri sumljivi in cena je pri prvem kar visoka. ( http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8369752 ) ali pa ta ( http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8254634 ).

Mal sem skeptičen glede teh kilometrov, ker sem bral da jih kr radi dol zbijajo.

Ta prvi je čist predrag, akrapo gor al pa dol.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me niti ne gane akrap, ker iščem čim bolj originalno verzijo. Stare oblike hornetk so bili nakedi mojega okusa, močan motor, lahkotna vožnja in lepota nakeda. Ne pa današnji ki so čisto izgubili svoj čar.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!