Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

no danes sem pa zamenjal semering pri sklopki in namontiral nazaj nosilce kovčkov in sprednje bočne zaščite,sedaj so lepe črne

sas1 kaj se pride do semeringa tako da samo demontiraš ohišje bata sklopke na desni strani motorja ali je potrebno kaj več razdiranja mašine. Ker sem pri meni tudi opazil, da mi po dalji vožnji spuski kako solzo olja tko da bi zadevo popravil še pred pravo zezono. Zanima me še kje si nabavil semering in okvirna cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sas1 kaj se pride do semeringa tako da samo demontiraš ohišje bata sklopke na desni strani motorja ali je potrebno kaj več razdiranja mašine. Ker sem pri meni tudi opazil, da mi po dalji vožnji spuski kako solzo olja tko da bi zadevo popravil še pred pravo zezono. Zanima me še kje si nabavil semering in okvirna cena.

samo 3 inbuse odšraufaš in imaš dol,dela z prezračenjem in novo olje not sem imel cca pol ure.

semering sem nabavil v avtotriglavu,bil pa je 17€

imam pa še enega novega doma,saj sem po tem ko sem ga kupil,videl da mi ga je prejšnji lastnik dal novega zraven,samo nisem vedel za kam je in em ugotovil,ko sem kupil novega.

tako da če ga kdo rabi ga dam za 10€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem svojo letos že kar lepo ulavfal .

sem naredil že cca 600 kilometrov.

Men se tut okol 1000 že vrti, bomo vidli če ujamem lanskih 15000,

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa danes namontiral tole :naughty:

H&B...sem se namatral ko hudič, ker je v enem kosu.

Tud ta firma ne dela tipi top, ni čisto vse v simetriji :whistle:

Sem pa naročil v ponedeljek zvečer preko interneta (Louis).

Odposlali so v torek ob 13h in sem dobil danes zjutraj(DHL), izredno hitro.

A stane 230eur?

Meni so sicer bolj všeč originalne + ščitnik za luč, sicer pa je ta H&B verjetno boljši.

Popravljeno . Popravil capomiha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A žihr pridem tud jest z mojo boljšo polovico? tongue.gif

O Novi Štifti je govora ane. Sas1, bi se lahko nekje dobila, pa jo skup mahneva dol...

Bi pršu čez Marija reko v Trbovlje, pa naprej....

Sem pa danes namontiral tole trance_25_naughty.gif

Preverjeno deluje dobro. Ne sprašujte zakaj vem blush.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se apravil montirat crash bare, original od aprilie. Nad hladilnikom sem prišravfal prvo cev in vrnil nazaj platiko na mesto. Ko pa sem hotel prišraufat še stranske cevi, sem ugotovil, da to lahko naredim na dva načina: z distančniki ali brez. Kako mate vi pršraufan? a mi lahko kdo bolj detailno poslika? ker čist u nulo ne paše v nobenem primeru, bemti italujana wallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Me veseli da ti dobro služi... poznam namreč prejšnjega lastnika in jo je lepo negoval! whistle.gif

Nočem biti pameten.... ampak če ti gre pedal v "prazno" je po mojem še vedno zrak problem.

Si sigurno dobro/pravilno odzračil?

lp

Prejšnji lastnik je res dobro delo opravil.

Jaz sem pa Srečota (ex Aprillia mojster) zaposlil na praznični dan in je bil v končni fazi res le zrak krivblush.gif , je blo trba sam še ene 50x pritisnit odluftat in je k pesem. trance_38_surprise.gif

Sem pa obenem še izkoristil priliko in zamenjal zavorno olje in olje v motorju in filter. Edino še plovec in nivo goriva sem pustil za seme za kasneje, drugače pa bo še zmanjkalo posla.trance_43_wavetowel2.gif

Sem pa kar en tank ponucal in je prav luštno bit po par mesecih spet v sedlu.trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sem končno namontiral tiste crash guarde. Brez distančnikov. Pre....i italijani, točnost jim ni lepa čednost rolleyes.gif . No, sam zdej pa upam da bodo služili svojemu namenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sem končno namontiral tiste crash guarde. Brez distančnikov. Pre....i italijani, točnost jim ni lepa čednost rolleyes.gif . No, sam zdej pa upam da bodo služili svojemu namenu.

Ha Ha, sej ko se boš prvič spravil pucat motor jih boš pa vmes dal :whistle: , majo pa še eno dobro funkcijo, ob deformaciji pri izvajanju svoje funkcije ti rori ne bodo pritisnili na plasitko in jo poškodovali. :whistle:

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jamr jamr jamr. Berte pa trpte z mano.

Moj "čapac" je na rednem servisu. Tekočine filtri veriga... Med drugim je zlomljena hitra spojka na tanku. Nova je 200 evrov, in ni nič boljša od te ki je bila zdaj gor. Tudi ta ki je bila do zdaj gor je kovinska. Izgleda da se bo dalo popravit O ring tokrat, vendar se mi zdi da bi v prihodnje iskal kakšno alternativo. Sprejmem predloge. 200 je pa le zasoljeno za malo boljšo vrtno cev.

Še ena slaba: Napennjalec na ketni, bo kmali šel k vragu.. Nič posebnega, razen da ne moreš naročiti originalnega, ker ga lahi ne delajo več. Skrbi me kaj vse so nehali delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jamr jamr jamr. Berte pa trpte z mano.

Moj "čapac" je na rednem servisu. Tekočine filtri veriga... Med drugim je zlomljena hitra spojka na tanku. Nova je 200 evrov, in ni nič boljša od te ki je bila zdaj gor. Tudi ta ki je bila do zdaj gor je kovinska. Izgleda da se bo dalo popravit O ring tokrat, vendar se mi zdi da bi v prihodnje iskal kakšno alternativo. Sprejmem predloge. 200 je pa le zasoljeno za malo boljšo vrtno cev.

Še ena slaba: Napennjalec na ketni, bo kmali šel k vragu.. Nič posebnega, razen da ne moreš naročiti originalnega, ker ga lahi ne delajo več. Skrbi me kaj vse so nehali delat.

Ni panike, tole s spojko se da reišt s kakšno hidravlično alternativo, za napenjalec pa nev katerega misliš? če je tisti na pogonski verigi ga narediš iz kakšnega konca novilona (sem že nekje napisal), če je pa v motorju na verigi ventilov pa dvomim da ga ne delajo več...

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jamr jamr jamr. Berte pa trpte z mano.

Moj "čapac" je na rednem servisu. Tekočine filtri veriga... Med drugim je zlomljena hitra spojka na tanku. Nova je 200 evrov, in ni nič boljša od te ki je bila zdaj gor. Tudi ta ki je bila do zdaj gor je kovinska. Izgleda da se bo dalo popravit O ring tokrat, vendar se mi zdi da bi v prihodnje iskal kakšno alternativo. Sprejmem predloge. 200 je pa le zasoljeno za malo boljšo vrtno cev.

Še ena slaba: Napennjalec na ketni, bo kmali šel k vragu.. Nič posebnega, razen da ne moreš naročiti originalnega, ker ga lahi ne delajo več. Skrbi me kaj vse so nehali delat.

Spojko bencina je enostavno popravit. Kupiš eno drugo spojko (Louis 30eur http://www.louis.de/_205ddf6794becbd6cc8c6c09ba6b1a64bf/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&artnr_gr=10007932&anzeige=0 ), na stari odrežeš kjer je kovinska cevka in z novo cevko in spojkami daš skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

fantje

sem tik pred tem da menjam gume.kaj mi svetujete??

sedaj imam metzeler tourance exp hja uredu,samo sredina je hitro šla papa

kaj priporočate

Metzeler tourance

Metzeler tourance EXP

Dunlop Trailmax TR91

Michelin anakee 2

vožnja

hm 99% asvalt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje

sem tik pred tem da menjam gume.kaj mi svetujete??

sedaj imam metzeler tourance exp hja uredu,samo sredina je hitro šla papa

kaj priporočate

Metzeler tourance

Metzeler tourance EXP

Dunlop Trailmax TR91

Michelin anakee 2

vožnja

hm 99% asvalt

Za 99% asfalt definitivno ali

Metzeler Z6 Roadsmart Interact

ali

Dunlop Roadsmart

ali

Pirelli Angel ST

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje

sem tik pred tem da menjam gume.kaj mi svetujete??

sedaj imam metzeler tourance exp hja uredu,samo sredina je hitro šla papa

kaj priporočate

Metzeler tourance

Metzeler tourance EXP

Dunlop Trailmax TR91

Michelin anakee 2

vožnja

hm 99% asvalt

Za 99% asfalt definitivno ali

Metzeler Z6 Roadsmart Interact

ali

Dunlop Roadsmart

ali

Pirelli Angel ST

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 99% asfalt definitivno ali

Metzeler Z6 Roadsmart Interact

ali

Dunlop Roadsmart

ali

Pirelli Angel ST

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 99% asfalt definitivno ali

Metzeler Z6 Roadsmart Interact

ali

Dunlop Roadsmart

ali

Pirelli Angel ST

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje

sem tik pred tem da menjam gume.kaj mi svetujete??

sedaj imam metzeler tourance exp hja uredu,samo sredina je hitro šla papa

kaj priporočate

Metzeler tourance

Metzeler tourance EXP

Dunlop Trailmax TR91

Michelin anakee 2

vožnja

hm 99% asvalt

lp

continental trail atack je tudi dober kompromis.

poglej teste:

http://www.motorradonline.de/test/reifen/test-enduro-reifen-110-80-r-19-und-150-70-r-17---peu-a-pneu.292589.htm#

http://www.motorradonline.de/de/specials/enduro-reifen-2008/109019?ref_id=108167

Cene

post-5502-127538099766_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEFINITIVNO Continental Trail Attack

Kdor se vozi le po cesti je to najboljša izbira!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje kupuje contije trail attack?

Sem jih našel online, ampak žal nimajo podatka kjer je guma narejena, tako da jih nisem kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje kupuje contije trail attack?

Sem jih našel online, ampak žal nimajo podatka kjer je guma narejena, tako da jih nisem kupil.

Zdej sem se spomnu...jaz mam ene doma...1 mesec stare (cca 500km prevoženih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje kupuje contije trail attack?

Sem jih našel online, ampak žal nimajo podatka kjer je guma narejena, tako da jih nisem kupil.

lp

zadnja je narejena v nemčiji,prednja v koreji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!