Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

Da se vseeno mal na realna tla postavimo. S tem da nalozis novo mapo ne dobis cist druzga motorja. Je malo spremembe. Ampak res malo. Za konkretne je pa treba se marsikaj drugega narest.

Moped kot tak in za tak denar je pa zelo soliden. Sicer pa..kontaktiraj Sarca na Z.S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako se strinjam z biker77. Obstajata pa dve mapi. Po večini se odločajo za tisto bolj mirno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 5. 2016 at 8:11, Rdeči pravi:

Točno tako se strinjam z biker77. Obstajata pa dve mapi. Po večini se odločajo za tisto bolj mirno. 

Ko sem jaz kupil moped je mel naloženo tahard mapo,takrat druge še ni blo.Motor je vleku čist preveč grobo pa pasala mu je bolj dinamična vožnja na višjih obratih,ko je Tomaž naložu novejšo mapo pa je bil motor čist drug,bolj prijazna vožnja  pa še poraba   je padla.Od takrat sm naredu cca 40kkm brez vsakršnega problema.Tko da se zmente s Šarcerm pa vam garantiram da boste zadovoljni vi pa moped tud !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ima kdo kakšne izkušnje z šipo?..rad bi se rešil vetra pod čelado..kaj je za narediti v domači varianti?..distančniki na zgornjih vijakih?...na pomoč majstri:)

Popravljeno . Popravil začetnik10
napača pri pisanju:)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti recem da je pri razlicnih celadah pis in pihanje pod celado razlicno. Seveda pa je odvisno tudi koliko si velik. Jest mam original sipo. Sem ze mislil menjat pa ne bom. Naj malo piha okol glave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

181 visok..čelada tudi ni najslabša..shark...kaj jaz vem...včasih me bolj včasih me manj moti..nekje sem prebral da bi podložil vijake se pravi spremenil kot...ne vem:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To lahko probas. Jaz sem sicer cela dva cm nizji. Sam ti povem da ze cutim razliko med hjc rpha10 in hjc rpha max. Pa nej bi ble "iste".

Ce se bos kaj igral sporoci razliko. Jest zdele nimam casa probavat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala gift...meni se pa ne zdi tako mimo...danes doživel prvi šok...natankam, plačam( seveda:)...kontakt, gumb in...tema...nič od nič..porinem na stran..preverim varovalke na armaturki..vse ok...poočakam še malo..pali ko mina...se peljem do frenda...vžge 20x zaporedoma...pride on probat...tema opet:)...sedež odstranim, spodaj tisti konektorji 4- je...odpreva vsakega...kontakt spray..in spet dela...lahko jutri spet pričakujem mrk???...kaj za storiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, začetnik10 pravi:

hvala gift...meni se pa ne zdi tako mimo...danes doživel prvi šok...natankam, plačam( seveda:)...kontakt, gumb in...tema...nič od nič..porinem na stran..preverim varovalke na armaturki..vse ok...poočakam še malo..pali ko mina...se peljem do frenda...vžge 20x zaporedoma...pride on probat...tema opet:)...sedež odstranim, spodaj tisti konektorji 4- je...odpreva vsakega...kontakt spray..in spet dela...lahko jutri spet pričakujem mrk???...kaj za storiti?

Verjetno ti nagaja štartar rele. Original je 50 A daj saj 150 A pa bo mir. Rad nagaja pa ne samo pri ita. Poglej pod sedežem nekaj okroglega povezava el. akumulator. 

Predelaj in zmontiraj tega pa bo mir 

Cena okoli 40 eur. +/-

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se montiral plastični distančnik caa. 1,2 cm(to je max.,potem ne uloviš utorov za vijake)  na zgornja vijaka, da sem spremenil kot šipce. Delno je rešilo vrtinčenje ni pa idealno. Mene je  motilo, ker se je to vrtinčenje dogajalo okoli mojega vratu. Sedaj sem to z distančniki deloma zmanjšal. Imam pa 198cm. Me pa to sploh ne moti, večji problem so skrčene noge, kar posledično na daljših turah" me vleče, da bi zabrisal moped v graben in raje ležal na plaži  s pivičko.

Lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Rdeči pravi:

Verjetno ti nagaja štartar rele. Original je 50 A daj saj 150 A pa bo mir. Rad nagaja pa ne samo pri ita. Poglej pod sedežem nekaj okroglega povezava el. akumulator. 

Predelaj in zmontiraj tega pa bo mir 

 

Cena okoli 40 eur. +/-

Ni mi preneslo slike. Upam, da bo sedaj. Takega dej

Rezultat iskanja slik za štarter rele 200a

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena, biker? naj mi nekdo pove...je dosti dela z menjavo?..jutri se dobim z Šarcem, če nama bo zneslo..naloživa mapo in dam doktorju za pogledat moj traktor:)

Popravljeno . Popravil začetnik10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela je tolk da se odsraufa in zasraufa 4 sraufe. Cena? Pojma nimam. Ene 25 evrov je bil se mi zdi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,kje bi lah kontaktiro s Šarcom,da mi bi naložo nove mape.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, začetnik10 pravi:

cena, biker? naj mi nekdo pove...je dosti dela z menjavo?..jutri se dobim z Šarcem, če nama bo zneslo..naloživa mapo in dam doktorju za pogledat moj traktor:)

1 h pa ti bo zamenjal, pa še mapa, pa še kakšna debata pa bosta 2 h

Mislim, da nima releja na zalogi. Dobita ga lahko tu http://www.aekogovsek.si/kontakti ali mogoče, če ima kaj Mia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr.Šarc raztura..mapa je gor..pogledala še ostalo..mam še nekaj malega za porihtat pa bo kravica zdrava...kava pa....vau:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mas se za porihtat? Jest sm dons naredu en krog. Cez zimo ni ratala nic slabsa. No pa tut nic boljsa ne..

Bom pa zdej en dan se spravu pa amortizer zamenjal..

Aja .kolk je razlike z novo mapo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuljavo menjaat...pa štart rele...konektor spredaj je še star, sam pravi Dr. da še ni panike...pa spojka za bencin bo čez zimo v planu..tuljavo in rele bom probal že ta teden v motoj jetu porihtat..razen če je tu kje v okolici kak mojster, ki bi se tega lotil...jaz mam na žalost dve levi roki:(...snela sva aiibox...mapa pa je zaaaakon...v nižjih turah brez cukanja...ko dodajam gas ni zakasnitve, kot do zdaj...vleče zvezno od praktično nule do konca...zelo zadovoljen...iščem pa spoiler za šipo, če ga ima kdo kje na skladišču pa ga ne rabi..capo rules:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, začetnik10 pravi:

tuljavo menjaat...pa štart rele...konektor spredaj je še star, sam pravi Dr. da še ni panike...pa spojka za bencin bo čez zimo v planu..tuljavo in rele bom probal že ta teden v motoj jetu porihtat..razen če je tu kje v okolici kak mojster, ki bi se tega lotil...jaz mam na žalost dve levi roki:(...snela sva aiibox...mapa pa je zaaaakon...v nižjih turah brez cukanja...ko dodajam gas ni zakasnitve, kot do zdaj...vleče zvezno od praktično nule do konca...zelo zadovoljen...iščem pa spoiler za šipo, če ga ima kdo kje na skladišču pa ga ne rabi..capo rules:))

A ti je povedal za tuljave kaj lahko narediš, da ne daješ original. Pašejo od avta z malo predelave samo nosilec odrežeš. Dobiš jo za 20 eur naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljša cinšpule so od NGK  (NGK U5008)

Povezovanje z trakci odsvetujem in z tov vmesno fedrco, ker ni OK. Iz NGK-jeve odstraniš v notranjosti federco in sprednjo gumo, ozdadaj odrežeš ohišje kot pri vseh., nato pa samo izdrejaš del iz mesinga en del v dolžini da gre do konca tuljave, nanj vrežeš navoj M3, na koncu navoja pa izdrejaš malo širši del. cca. 2 mm, in odzadaj izvrtaš luknjo, ter ga samo stisneš gor na tuljavo od NGK-ja, ki ima za razliko od Beruja, ali Valea izbočen del v notranjosti tuljave.... tako kot sem jaz to delal ;) Drži kot pribito in paše na original kabel BP.

 

2.jpg

3.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!