Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

Prvi original so bili sam 50 A potem pa so začeli dajati močnejše, ker so bili problemi.

min. naj bi bil saj 100 A, če pa je močnejši je pa toliko boljše. V mojem 300 A. Cena pa ni velike razlike. Samo, če ni original je potrebno malo predelati. Mislim, da se splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, ste se potrudili, hvala za odziv:cool:
Sem šel v ProMotor - Drešinja vas, vzel starter 150A in špila ko singerca :yea2:
Konektor od starega sem cviknil, prilotal kabel-čeveljčke, izoliral s termoskrčljivko in zmontiral.
Je malo večji, paše v gumico, tako da sem ga lahko dal na svoje mesto, zgleda pa takole: 
Aja, cena pa 40€
Mislim, da je tole za hondo GW

SR11-L-starter-motor-relay.jpg

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

ali ima kdo izkušnje z motornim oljem Bardahl XTM 15W50 syntronic. Je namreč ful sintetično. Vem, da večinoma uporabljajo xtc c60. Ne vem pa kakšno olje je xtc c60. Jaz sem vlil v mojega capota zgoraj navedeno olje xtm. Je lahko kaj narobe?

Lep pozdrav.

Popravljeno . Popravil Sash00
Napaka pri vnosu.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ga vlil letos, prevozil 2.000 km. xtm pomeni xt moto...xtc pa xt car tako da si po sreči očitno naredil bolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zundaap imaš prav. Ampak Italijani vozijo neko drugo različico Bardahl xtc c60 olja. Xtc 15W50 je za avtomobile, Italijani pa imajo vrinjen v oznako še en " c " in je namenjeno za motorna kolesa. Mi lahko napišeš natančno oznako tvojega olja. Ali si imel Bardahl xtm 15W50 Syntronic? To je namreč ful sintetika, obstaja pa tudi pol sintetika Semi Synthetic.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Zundapp,

tudi jaz sem vlil v mojega Capota identično olje, ampak sem dal za 5l 54€ s poštnino. Bi te prosil za kontakt. Kako to, da si se odločil za ful sintetiko.

Pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, jaz kupujem olje Bardahl v Kopru pri Motosprint. Kontakt pa je

386 (0)31 / 324 184

Tel/Fax: +386 (0)59 91 23 25

Dobiš pa toliko olja kot ga potrebuješ, ni nujno 5 litrov, če prineseš svojo posodo, 3 litre olja in filter za Pegaso je bilo 27 eur, sem ga kupil za prijatelja.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

intake manifold...ima kdo šifro ali kak link kje to najdem..preiskal skoraj vse na netu....koliko lahko to stane...sedanji je bil že flikan...bo treba menjat...

 

@zundapp....koliko pa bi mi tvoj frend dal za capota?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So se hrvati zmenil, da se dobijo v Bosni.

"Na moto susretu u Prnjavoru 02. i 03.06.2017. dogovoreno je druženje vozača Caponorda sa ovih prostora pa ko je u mogućnosti bilo bi dobro da dođe da vide koliko nas ima"

https://www.facebook.com/motoklubprnjavor07/

http://mkprnjavor07.info/

Grem tja, da jim mlinčke na računalnik priklopim.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kritike....? Če se komu dopade lahko zrihtam fanta ki to naredi za cca 50 eur (folija je bila moja)

20170605_192356.jpg

20170605_192419.jpg

20170605_192436.jpg

20170605_192410.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enega prijatelja iz hrvaške bi rabil TPS senzor (senzor odpiranja loput na sesalnih grlih) in sopotnikovo desno stopalka. Če ima kdo doma kakšno podrto mašino...

Drugače pa zbor v Prnjavoru uspel in je 6 novih nasmejanih lastnikov Caponordov. Jih je pa še kar nekaj na Hrvaške in v Srbiji in bo treba spet mal naokol pogledat.

Lp Tomaž 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni....vprašanje za znalce...ko se peljem pri določeni hitrosti motor začne cukat..ko pospešujem tudi ne vleče zvezno ampak vsake toliko malo "počaka"...svečke so menjane letos..anyone?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, začetnik10 said:

vau...hvala

ker se mi zdi de je tole sarkastično?

vsak k je kdaj šraufov motor ve....

.

.

.

.

.

da na podlagi tvojih podatkov je lahko svašta 

.

.

.

.

oziroma nismo znalci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz tudi mislim da je tule bolj malo ljudi, ki se toliko spoznajo v detajle teh motorjev. Pri podobnih težavah so omenjali probleme s cevkami, ki z leti preperijo. Pojdi na stran 55, pa si malo prebreberi, če se kaj podobnega dogaja tudi tebi.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že napisano težko reči kar neka na pamet.

Možnosti je kar nekaj zato boš moral začetnik10 nam nekaj več inf. pa verjetno kaj podret in pogledati. Potem ti pa bomo lažje pomagali. Korak za korakom.

A si saj dal tista konektorja skupaj, da ti izpiše napake .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav vsem. bolj kot berem bolj sem navdušen nad capotom. bi pomagali pri nakupu? namreč po dolgih letih se spet odločam za nakup motorja. finančno nisem posebej močan, tako da bi bila cenovna letvica postavljena nekje pri 2500€. se najde kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, mare pravi:

pozdrav vsem. bolj kot berem bolj sem navdušen nad capotom. bi pomagali pri nakupu? namreč po dolgih letih se spet odločam za nakup motorja. finančno nisem posebej močan, tako da bi bila cenovna letvica postavljena nekje pri 2500€. se najde kaj?

Za ta denar ga boš težko dobil malo več pa eden. Cene se gibajo okoli 3000- 3500 odvisno kako je ohranjen. 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12233663&display=Aprilia ETV Caponord

Nimaš kaj razmišljat za ta denar dobiš veliko. Pa kot motor poceni dober zanesliv z manjšimi napakami, ki pa smo jih po večinoma rešili. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rdeči

hvala. sem opazil ta oglas. mogoče kakšen nasvet na kaj je treba biti pozoren pri nakupu? namreč nimam veliko izkušenj z rabljenimi. zadnji motor ki sem ga vozil je bil nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!