Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

to se med vožnjo ne počenja :grrr

drug teden sem tam in bom rekel gazdi, če prideš še enkrat, da ti preluknja gumo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se niste v Trsi zaustavili in spili kakšen pir :slap:

Jaz sem se, predvčerajšnjim. Pa tisti, ki se v snegu hladi, je res dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se, predvčerajšnjim. Pa tisti, ki se v snegu hladi, je res dober.

Tudi kaj kratkega paše, ko te čaka takšen vzpon... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša fura...

 

V nedeljo se PACKI vrnili iz ture:   od petka do nedelje: zbor SG Apači riders - zbor Vukovi Livno - Slano pri Dubrovniku (treznenje 2 dni) - Trebinje, Sutjeska, Foča, raftinga na Tari (kamp Highlander, 2 nočitvi, 5 obrokov, 21 km raftinga skupaj za 51 €) - Durmitor, Plevlja, Zlatibor, Guča (celonočno trobentanje) - Mokra Gora, Kusturicin Drvograd, Romanija, Sarajevo, Jajce - Banja Luka, Gradiška, AC na zbor k Šparonom in DOMOV.

 

Pa še ena novost... bil vsako leto zadnje čase na Durmitorju ampak za tole cesto nam je povedal pa skiper na raftingu:

 

POZOR: Čisto nova v celoti asfaltirana cesta na Durmitor do Trse:  Če pridete iz Foče, po dolini Tare na mejni prehod Ščepan polje... zapeljete čez bosanski mejni prehod in prečkate most čez Taro. Takoj za mostom, še pred Črnogorskim prehodom je na levo tabla CRKVIČKO POLJE, ampak je odcep zaprt z rampo, ker je med obema prehodoma... Zapeljete so 100m dalje do črnogorskih mejnih organov da vas legitimirajo in potem se vrnete in vam odprejo rampo... Potem samo spremljate smerokaz za Crkvičko Polje in od tam dalje z Trso... Zanimiva pot, po divjini, nad kanjonom Tare in kot sem zapisal na novo asfaltirana...

 

100_1510.JPG

100_1511.JPG

100_1515.JPG100_1512.JPG100_1519.JPG

 

Več slikic pa na: https://plus.google.com/photos/100243846780354021209/albums/6180899578328532193

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za info,zadnjih 20km do bosansko-ČG meje Ščepan polje je dobesedno makadam oz asfalt z miljavznt luknjami,peskom in zemljo....tko da je voznja in srecevanje z nasproti vozecimi "neki boljsga",ampak smo prezivel,amortizacija pa tud :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za info,zadnjih 20km do bosansko-ČG meje Ščepan polje je dobesedno makadam oz asfalt z miljavznt luknjami,peskom in zemljo....tko da je voznja in srecevanje z nasproti vozecimi "neki boljsga",ampak smo prezivel,amortizacija pa tud :P.

cesta pa kao glavna za Nikšić, Beograd. 

moje doživetje: sem tisti prednji  :eek:

 

post-22275-0-57993500-1439535394_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za info,zadnjih 20km do bosansko-ČG meje Ščepan polje je dobesedno makadam oz asfalt z miljavznt luknjami,peskom in zemljo....tko da je voznja in srecevanje z nasproti vozecimi "neki boljsga",ampak smo prezivel,amortizacija pa tud :P.

Od kdaj?

Lani oktobra je bila cesta ok, nov asfalt, leto pred tem pa slaba kot opisuješ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za info,zadnjih 20km do bosansko-ČG meje Ščepan polje je dobesedno makadam oz asfalt z miljavznt luknjami,peskom in zemljo....tko da je voznja in srecevanje z nasproti vozecimi "neki boljsga",ampak smo prezivel,amortizacija pa tud :P.

edin rit, pa zapestja trpijo, so pa fantastični razgledi, na kanjone, pa eko sela...yu3 jo ponovim :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za info,zadnjih 20km do bosansko-ČG meje Ščepan polje je dobesedno makadam oz asfalt z miljavznt luknjami,peskom in zemljo....tko da je voznja in srecevanje z nasproti vozecimi "neki boljsga",ampak smo prezivel,amortizacija pa tud :P.

Tako je bilo 3. Avgusta:

post-45982-0-46104200-1439570896_thumb.jpg

post-45982-0-74924900-1439570900_thumb.jpg

post-45982-0-59233000-1439570904_thumb.jpg

post-45982-0-95046300-1439570908_thumb.jpg

post-45982-0-19812300-1439570913_thumb.jpg

post-45982-0-68623500-1439570917_thumb.jpg

post-45982-0-27474200-1439570921_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj?

Lani oktobra je bila cesta ok, nov asfalt, leto pred tem pa slaba kot opisuješ...

17.7.2015 je bilo kot je na slikah od zoranko-ta... cesta je gradbišče, upam da bo naslednje leto OK... Snecer tudi lani 31.7.2014je bila cesta boga, samo ni bila razrita, je pa bila luknjasta da se bog usmili... saj zaradi tega so jo začeli obnavljati ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če se zelo paziš, kje voziš ... in da se izmikaš blatu in lužam ... je rezultat na Črnogorski meji približno tak ... :)

post-38837-0-13744500-1439681551_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je bilo 3. Avgusta:

Isto stanje al pa še slabš,vozil 30kmh pa še so me 2x skor odnesli domači Rossiji,padal dež,skratka nevarn odsek ceste :-I je pa tok lepše ko prideš v Plužine na crnogorski način :-D

post-36194-0-91959500-1439682273_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo vozili v suhem in je še nekako ok... je pa res, da jo širijo in bo verjetno v parih letih nova... 

 

Izogibanja nasproti vozečim so edino mal nerodna ker nekateri s svojimi "mečkami" nikakor nočejo zapeljat iz asfalta na svoj del makedama...

 

Sicer se pa tistih 30 km brez problema potrpi... Tudi na 400 kilski drekpumpi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred včerajšnim sem jo prevozil še z kemperji bodejo po njej in še policajev ne jebejo. So trobli, da ga spostijo naprej pa nič. Jaz sem policaje in kamper prehitel kar po desni. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred včerajšnim sem jo prevozil še z kemperji bodejo po njej in še policajev ne jebejo. So trobli, da ga spostijo naprej pa nič. Jaz sem policaje in kamper prehitel kar po desni. :)

Fritz bi ti reku bedak,Snecer objestnež,mi te povabimo pa v svojo čredo meeekeeeekeee :-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz bi ti reku bedak,Snecer objestnež,mi te povabimo pa v svojo čredo meeekeeeekeee :-P

pri enem pivu ja nisem objestnež!  :kva2:  na Žabjaku sem bil pravi gestapovec :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko jih šlivi, nej režejo muziko se mi ne da več z njo pečat :grrr

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!