Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

 

Kapetanovo jezero, pa nism prepričan, če se da z mopedom..vsaj mojim

 

... ne skrbi ...

... sej, te bom pa jest pelu tja ... :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Kapetanovo jezero, pa nism prepričan, če se da z mopedom..vsaj mojim

 

... ne skrbi ...

... sej, te bom pa jest pelu tja ... :) :) :)

haha...umirem od smeha

 

Trio čelos ima naslednje kapacitete:

KTM gre povsod, tut tam kjer se ne sme in ne more :D

SX zavije na kakšen makedam, zadnje čase je že popustil pri zahtevani kvaliteti le tega

GS ojoj, ma ne spet makedam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem gledal že lani pa nisem uspel vkomponirati v zastavljeno. Vendar pa mene bolj mika dostop z vzhodne strani. "Cesta" zna biti zanimiva... :smoke:

To misliš čez Velje duboko?

Tam zna biti veselo, če voda malo "dodela" cesto, drugače pa ni problema. Bolj "zanimiva" je cesta iz Gvozda pa čez planoto (vmes cesta malo zgine pa imaš občutek ko da si v Mongoliji, pa še kakšni šarplaninci te pridejo malo "pogledat" ) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To misliš čez Velje duboko?

Tam zna biti veselo, če voda malo "dodela" cesto, drugače pa ni problema. Bolj "zanimiva" je cesta iz Gvozda pa čez planoto (vmes cesta malo zgine pa imaš občutek ko da si v Mongoliji, pa še kakšni šarplaninci te pridejo malo "pogledat" ) .

lp

To z šarplaninci mi je znano,ni bla Mongolija je bilo pa Peručko jezero ....:-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, samo naslov teme je Žabljak-Durmitor, Črna gora , ma pa svojo temo http://www.motosvet.com/tabla/topic/21241-crna-gora/page-82 :P

Mogoče bi moderatorji lahko združili obe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Znanka je bila z možem na dopustu v Ulcinju (z avtom) in sta se peljala tudi na Durmitor in okolico. Rekla je, da je tam okoli ogromno ovac, ki jih ponekod pasejo čobani (po turško ovčji pastirji), ponekod pa jih čuvajo šarplaninci. Na enem odseku ceste so jih napadli trije psi (eden je bil pred avtom) in čeprav sta bila v avtu, je bilo precej neprijetno. Ne vem, kako bi se to končalo, če bi napadli motorista. Je že kdo imel podobno izkušnjo?

Jaz sem imel težave s potepuškimi psi v Romuniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znanka je bila z možem na dopustu v Ulcinju (z avtom) in sta se peljala tudi na Durmitor in okolico. Rekla je, da je tam okoli ogromno ovac, ki jih ponekod pasejo čobani (po turško ovčji pastirji), ponekod pa jih čuvajo šarplaninci. Na enem odseku ceste so jih napadli trije psi (eden je bil pred avtom) in čeprav sta bila v avtu, je bilo precej neprijetno. Ne vem, kako bi se to končalo, če bi napadli motorista. Je že kdo imel podobno izkušnjo?

Jaz sem imel težave s potepuškimi psi v Romuniji.

2x so me lovili in to prav šarpplaninci ampak sam po Bosni in HR.... :blush: Čez Durmitor že večkrat pa nikoli problem z psi,je pa velik na cesti poleg ovc......kravjaki,kamni in prfojektili po tvoji strani ampak nič takšnega kar ne bi srečal tud na Mangartu ,,zato brez straha pa srečno  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psi so tudi že kakšnega motorista zvrnili z motorja (lahko najdeš na NLB forumu) , nisem pa zasledil da bi koga potem tudi napadli (verjetno jih zanimajo samo premikajoče stvari) . Bolj nevarni znajo biti kakšni biki, po "pričevanju" so se že zapodili v kakšen avto, ko "varujejo" krave.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psi so tudi že kakšnega motorista zvrnili z motorja (lahko najdeš na NLB forumu) , nisem pa zasledil da bi koga potem tudi napadli (verjetno jih zanimajo samo premikajoče stvari) . Bolj nevarni znajo biti kakšni biki, po "pričevanju" so se že zapodili v kakšen avto, ko "varujejo" krave.

lp

Men se je zaganjal v gumo in čevlje,ker pa so enduro segmenta nisem čutil zobkov  ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je zaganjal v gumo in čevlje,ker pa so enduro segmenta nisem čutil zobkov  ;)

.. v mene se je na Durmitorju zaenkrat zaganjal sam veter in dež ... :)

... sem imel pa srečo, da me ni prevrnu ... pa pol napadu ... pa mogoče še ugriznu ... :)

.

Ps.

... sicer pa po mojih izkušnjah tam še najbolj Dunja grize ... :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x so me lovili in to prav šarpplaninci ampak sam po Bosni in HR.... :blush: Čez Durmitor že večkrat pa nikoli problem z psi,je pa velik na cesti poleg ovc......kravjaki,kamni in prfojektili po tvoji strani ampak nič takšnega kar ne bi srečal tud na Mangartu ,,zato brez straha pa srečno  :OK:

ni čudno, da vas napadajo, če imate okoli vrata obešene salame! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znanka je bila z možem na dopustu v Ulcinju (z avtom) in sta se peljala tudi na Durmitor in okolico. Rekla je, da je tam okoli ogromno ovac, ki jih ponekod pasejo čobani (po turško ovčji pastirji), ponekod pa jih čuvajo šarplaninci. Na enem odseku ceste so jih napadli trije psi (eden je bil pred avtom) in čeprav sta bila v avtu, je bilo precej neprijetno. Ne vem, kako bi se to končalo, če bi napadli motorista. Je že kdo imel podobno izkušnjo?

Jaz sem imel težave s potepuškimi psi v Romuniji.

 

V nas so se zaganjali v Sarajevu, ko smo se (peš) ponoči iz diskača vračali.  Sem bil v momentu trezen :)

 

Je blo treba počasi rikverc pa po vzporedni ulici do cilja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
Ob 13. 6. 2016 at 16:05, Fantocci pravi:

AC jim gradijo kitajci http://autoput.me/

 

Bodo vsaj AC imeli ,ne pa mi kolovoz naflikan po parih letih izdelave. Pa še kup denarja po privat žepih :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Bodo vsaj AC imeli ,ne pa mi kolovoz naflikan po parih letih izdelave. Pa še kup denarja po privat žepih :sleep2:

Nč bat, ni to Švica....verjemi da si bodo tudi Črnogorski botri in strici znali nafilati svoje žepe. Ta umetnost v bivši jugi še dolgo ne bo izumrla, ne pri nas in ne v Montenegru - žal!

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, skalaprava pravi:

Nč bat, ni to Švica....verjemi da si bodo tudi Črnogorski botri in strici znali nafilati svoje žepe. Ta umetnost v bivši jugi še dolgo ne bo izumrla, ne pri nas in ne v Montenegru - žal!

Res je, samo poglej AC na HR ene bolj poštimanih v bivši jugi pod taktirko amera. Mogoče so si nafilali ampak ceste so po 10 letih še vedno brez flik , pri nas so samo nafilali na račun kvalitete, po 10 letih je obup v kakšnem stanju je vse skupaj ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AC najbolj uničijo težka tovorna vozila. Na smeri MB - KP jih je dnevno povprečno 7000. Toliko tovornih vozil vse Hrvaške AC ne sprejmejo tedensko.

Tu je ena razlika, ostale ste pa tudi že našteli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Tedybear pravi:

AC najbolj uničijo težka tovorna vozila. Na smeri MB - KP jih je dnevno povprečno 7000. Toliko tovornih vozil vse Hrvaške AC ne sprejmejo tedensko.

Tu je ena razlika, ostale ste pa tudi že našteli.

Strinjam , seveda se temu primerno pobere tudi veliko več cestnine , ki bi lahko šla nazaj v amortizacijo cest , pa ne gre .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kmet2 pravi:

Strinjam , seveda se temu primerno pobere tudi veliko več cestnine , ki bi lahko šla nazaj v amortizacijo cest , pa ne gre .

Točno tako, že od teh tovornjakov bi mi lahko imeli zlato cesto MB-KP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je dobro prebrati letno poročilo DARSa...številke tam zadevo slikajo drugače. Sicer pa...kje je DARSovec MAUS....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!