Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Vsak po svoje. Osebno še nisem kupil olja pri Lidlu, je pa varianta za tiste, ki želijo kaj privarčevati. 

Včasih smo olje in filter menjali sami, kanto s starim pa nesli na Petrol. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak po svoje. Osebno še nisem kupil olja pri Lidlu, je pa varianta za tiste, ki želijo kaj privarčevati. 

Včasih smo olje in filter menjali sami, kanto s starim pa nesli na Petrol. 

 

motolover!

Ne jezi se, saj veš, da se zafrkavljemo tle tuki.... :jezik:  :D ........jedilno, kurilno, bučno itd. olje :P

V bistvu je pa vsako dobro svojemu namenu, sam' da "laufa".... :yes:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer al se mi samo zdi ak je res, olje shell hx7, u leclerju ali euroton/olje direkt. Olje iz leclera zvetlejše in bolj tekoče in na 15000km sem ga dolil ene dobre 3 deci, iz trgovine z avtodeli bol zlatorumeno in viskozno in nič ga nisem dolival.

Da ne bom off topic, kupil prevleko za motor v lidlu in čisto lepo gor stoji in nič ne pušča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer al se mi samo zdi ak je res, olje shell hx7, u leclerju ali euroton/olje direkt. Olje iz leclera zvetlejše in bolj tekoče in na 15000km sem ga dolil ene dobre 3 deci, iz trgovine z avtodeli bol zlatorumeno in viskozno in nič ga nisem dolival.

Da ne bom off topic, kupil prevleko za motor v lidlu in čisto lepo gor stoji in nič ne pušča.

Pošlji na tržno, bomo vedeli če kdo koga zavaja. LAhko da imajo narolčeno serijo zase ki ni identična... se pa vsekakor ne sme prodajat za isto reč.

 

Glede prevleke pa le opozorilo, če ga maš zunaj kot večina nesrečnežev brez garaž glej da diha ta prevleka čene si boš želel da je nimaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji na tržno, bomo vedeli če kdo koga zavaja. LAhko da imajo narolčeno serijo zase ki ni identična... se pa vsekakor ne sme prodajat za isto reč.

 

Glede prevleke pa le opozorilo, če ga maš zunaj kot večina nesrečnežev brez garaž glej da diha ta prevleka čene si boš želel da je nimaš...

. Se pridružujem glede ponjave.

Lahko je na motorju, vendar mora biti dvignjena...da se ga ne dotika, ke ta ponjava zadržuje vlago, ki lahko kondenzira na notranji sttani .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franc ne nabijaj....resno

Sn kupu u trgovini z cevlji za 20 e superge... in v isti še ene za 60e.... razlka v kvaliteti , udobju je bla ogromna ...se splaca dat mal vec

Nič ne nabijam, sem imel priložnost videti nabavne cene. Med nekimi "čunga lunga" in Nike supergami je razlike par € (Nike air Jordan so imele nabavno ceno, z dostavo v evropo 12 usd, prodajali so jih pa po 250 dem) . Cena ni merilo kvalitete. Če hočeš "firmo" , jo moraš plačati ni pa rečeno, da je neka "no name" slabša. Resnična zgodba s tenis loparji: identični loparji (narejeni v isti tovarni z istimi stroji in delavci) z različnimi imeni in veliko razliko v ceni pa cenejši niso šli v prodajo (mislim, da niso prodali niti enega) , ljudje smo pač "hohštaplerji" in ime je pomembno.

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne nabijam, sem imel priložnost videti nabavne cene. Med nekimi "čunga lunga" in Nike supergami je razlike par € (Nike air Jordan so imele nabavno ceno, z dostavo v evropo 12 usd, prodajali so jih pa po 250 dem) . Cena ni merilo kvalitete. Če hočeš "firmo" , jo moraš plačati ni pa rečeno, da je neka "no name" slabša. Resnična zgodba s tenis loparji: identični loparji (narejeni v isti tovarni z istimi stroji in delavci) z različnimi imeni in veliko razliko v ceni pa cenejši niso šli v prodajo (mislim, da niso prodali niti enega) , ljudje smo pač "hohštaplerji" in ime je pomembno.

lp

 

 

maa ni čist samo ime pomembno. Za vrhunskimi izdelki priznanih firm večinoma stoji kvaliteta. Pri pocenskih izdelkih pa lahko trefneš, lažje pa zgrešiš. Čeprav so ble air jordanke 12$, so ble vrhunske copate. Nekdo vmes je bajno zaslužil, ampak copate so ble prva liga. Deichmanove hišne znamke pač niso tako dobre. Fino je, da zadnje čase postajajo tudi poceni stvari dokaj uporabne. Švic majca iz Lidla ni slaba, je pa občutno slabša od Crafta Maserja ali podobnega. A je razlika med rednimi MPC upravičena, je odvisno od kupca/uporabnika.

 

jez nisem mehanik, in mi hoferjev komplet gedor čist dobro služi. Če pa vijačim pri frendu v delavnici mi je popolnoma jasno zakaj so njegovi usagi 8×dražji.  On bi najbrž znoru že prvo jutro z mojim orodjem. enako forumaš Nikola Tesla enostavno preveč ve o polnilcih in vzdrževalcih, pa mu gredo lasje po konc ko sliši folk kako hvali lidlovo stvar za 20€. Meni blesavčku ki 3× na leto za uro in pol prklopi polnilc, je en pocenski bosch iz devetdesetih čist ok....mal more dofilat pač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pregrinjalo od lidla služi dobro. fajn jr ker ima tiste "rinke" za ga zavezat da ga ne odpihne. mam na skuterčku in na mopedu k je v graži. kondenza al karkoli da bi blo narobe nism opazla. tko da k bojo spet jih meli grem se po enga.

do polnilca pa upam da mi rata zdej v joferju prist, lidlove so mi vse prodali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregrinjalo sem imela nekaj časa na motorju v garaži, pokrit samo zgoraj,ne spuščen do tal, je bolje kot nič. No potem je bil pa kros zunaj pod nadstreškom pokrit z njim 14 dni...katastrofa, zaradi nabiranja kondenza je bila kar plesen po motorju in to v samo 14dneh, ne hvala, škoda motorja. Navadna stara deka je boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pregrinjalo od lidla služi dobro. fajn jr ker ima tiste "rinke" za ga zavezat da ga ne odpihne. mam na skuterčku in na mopedu k je v graži. kondenza al karkoli da bi blo narobe nism opazla. tko da k bojo spet jih meli grem se po enga.

do polnilca pa upam da mi rata zdej v joferju prist, lidlove so mi vse prodali.

 

Nabavil za manj kot 20€ na ebay-u:

http://www.ebay.it/itm/TELO-Coprimoto-Copri-scooter-moto-OXFORD-AQUATEX-Universale-Impermeabile-tg-L-/291367727253?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item43d6deb095

Zadeva je odlična. Diha in tudi malo premoči motor spodaj ampak vseeno ni niti blizu kot da bi ga pustil na dežju. Pravzaprav le mega naliv ga premoči drugače ne. Preživi tudi konkretne viharje in naš tradicionalno burjo kjer (videno v isti okolici) marsikatera ne. Zategne se spodaj na strap. Ker je strap točno na nestrateškem delu (dotika kolektor) morem malo počakat preden dam gor....kar me je na začetku motilo ampak zdaj mi je vseeno...  Po letu in pol uporabe še nikjer strgan!

Zaradi kovčka (nosilca) imam XL. Kvček moram dat dol pred montažo, morda bi uspel tudi z L. Velikost L je za hornetko brez krame perfektna (menda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdej ni blo nobene plesni ne nobenga sranja zarad tega. tko da nimam prou nobenga razloga za menjavo. skutercek je bil ob vsem vremenu prej pokrit s tem in ni blo problema. razn v mocnem dezju je slo mal skozi. moped je pa zdej pozimi v graži s tem pokrit, da se ne prah nabira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tut jst mam 2 pokrivali, eno iz hoferja ki ma kao mal bol "kosmato" znotranje straniin je občutno bolj debelo kot lidlovo, lidlovo je pa trenutno na uni bogi zadevi ki bol jo poskusim popraut bol se mi smili, pa je pod tem pokrivalom zuni, v dežju in snegu od konca novembra, res pa da ma štrleče špegle in kufr zadi tako da se bol malo ponjava tika motorja.

 

Ah eni pretiravajo glede orodja, npr pr gedori oz. natičnih ključih je skor čisto useeno kaki so, raglja je bol pomembna,sosed da tut une lux-tools na udarno pištolo, jst mam podobne pa sm prej ragljo fentau kot da bi bilo karkoli na nastavku, večji problem je pri kakih viličasih ki ga lahko sam odpre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej že k kupiš veš da je hobi program.... torej  vrtalnik za nekaj lukenj na leto...škarje za obrezovanje sadja za 10 vejic na leto.... itd.... če pa misliš firmo odpret pa verjetno ne boš šel v lidl an :D

zadnč sm kupu navojne svedre, za tist denar so čist ok :)  čelade pa u lidlu neb nikol  kupu k škoda denarja... raj dat več pa ornh kupt...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelade, ja.. Vsako leto znova jih gledam. Pa ne kupim potem... Kaj pa vem... na prvi pogled so v redu... Ampak, vseeno ne bom tvegal. Škornji pa takole -Hoferjevi so zdržali pet-šest sezon, potem je pa zadrga crknila, pa podplat se je zlizal... Za 30 evrov...v redu. V primeru padca... verjetno ne bi nudili toliko zaščite, kot sedanji 'malo' dražji. Za začetek pa je Lidl/Hofer oprema vsekakor v redu. Kasneje kupiš malo boljšo robo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelade pa škornje ne vem niti a se sploh tolk splača kupovat neke no name, glede na to, da se dobijo zadnji kosi uveljavljenih znamk za zelo dobro ceno. kake nogavice al pa majco, pa ni glih greh met iz teh diskontov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelade pa škornje ne vem niti a se sploh tolk splača kupovat neke no name, glede na to, da se dobijo zadnji kosi uveljavljenih znamk za zelo dobro ceno. kake nogavice al pa majco, pa ni glih greh met iz teh diskontov.

Se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,to se zgodi s premium znamko čelade ko se srečata drog prometnega znaka in ona,posledice so hematom ,kaj bi bilo s čelado iz lidla ali še bolje kaj bi bilo z mojo glavo ob takem srečanju pa ne bom nikoli izvedel ,ker čelade tudi ne bom nikoli kupil v Lidlu. Če nimam za kvalitetno čelado bom rajši doma gledal moto GP imam veliko več možosti preživetja  :P  Čelada je bila znamke Nolan ,model 104!

 

 

 

Čelada no name znamke bi ostala cela, tvoja glava v njej pa... :BUA:  Po mnenju genialcev so dobre čelade tiste, ki ostanejo cele ob trku :grrr :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mačja hrana je tut dobra...

Pa ne jem je jest...da ne bo pomote..... :P

 

 

Norc vas pozdravla .... So ga lih z Lidlovga polnilca odklopil ;-)

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Steznik? Želvo misliš?

Jaz sem si ubodel to:

http://www.clover.it/ita/prodotti/protezioni_9/ce-back-pro-5_176.php

Na motoabbigliamento.it ga imajo za 94€ in če trefneš še dan ko dajajo popuste si zmagal. :)

 

Če že nosim naj bo najboljše kar se da za razumen denar. Upam da ne bom nikoli zvedel koliko je vreden. Rang sub 4 od forcefielda.

Vse kar je povezano z varnostjo nebi kupoval v LIDLU, sem pač ziheraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Steznik? Želvo misliš?

Jaz sem si ubodel to:

http://www.clover.it/ita/prodotti/protezioni_9/ce-back-pro-5_176.php

Na motoabbigliamento.it ga imajo za 94€ in če trefneš še dan ko dajajo popuste si zmagal. :)

 

Če že nosim naj bo najboljše kar se da za razumen denar. Upam da ne bom nikoli zvedel koliko je vreden. Rang sub 4 od forcefielda.

Vse kar je povezano z varnostjo nebi kupoval v LIDLU, sem pač ziheraš.

to je pa res pocen ... js sm ga gledu za 124 € ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!