Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

Roba v lidlu in hoferju je za skuteriste in za penzioniste za kaj bolj resnejšega pa sigurno ni že ko v roke primeš kaj bolj......ti je jasno !

Pa nimam drgač kaj proti lidlu al pa hofru sam oprema za motoriste je pa res katastrofa že glede zaščite!

se strinjam s vašim komentarjem!

lep pozdrav!

Popravljeno . Popravil igorjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik povedanega, predebatiranga, pametovanja... Roba je pac taksna, kot jo za ta kes lahk ponudjo, ni vrhunska, ni pa cist jajc..

Ps: Smrkavci, ki vam opremo kupujejo ockati, pa se le ne bojte padca (ne prvoscm ga), saj imate skrbno izbrano in drago opremo priznanih znamk...Tko da, sam gas..

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he. sem ga peljala v varstvo med dopustom. samo sm se pa kot en vesolc počutla. no pa konec z trance_28_offtopic.gif

upam da bo mel zdj tudi hofer kake podobne podobleke, ker za te lidlove nismo stali že zjutraj v vrsti in jih ni blo več. sicer ni da bi nujno rabla, ampak za tiste € bi pa vzela.

Poglej, -pojdi v ''svoj'' Lidl, pa povprašaj zanje. Ti bodo na sajtu preverili, če v kakšnem Lidlu v Sloveniji še je tvoja številka podobleke (ali česar pač), v parih dneh je roba v tvoji priljubljeni trgovini. Nisi vedela za to možnost? Sem na tak način dobil že kar nekaj stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej kot vidiš je bolj govora o podoblekah pa nogavicah, ki z varnostjo neke posebne veze nimajo. ostalo je pa tko kot si napisal. sicer se mi zdijo za skuter te jakne ful preveč motorističnega izgleda (ni da bi potem z njo po opravkih hodu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej kot vidiš je bolj govora o podoblekah pa nogavicah, ki z varnostjo neke posebne veze nimajo. ostalo je pa tko kot si napisal. sicer se mi zdijo za skuter te jakne ful preveč motorističnega izgleda (ni da bi potem z njo po opravkih hodu).

ma kaj bi mi drugi govorili kako oblečen naj se vozim okoli po opravkih .. po tisto malo svoje pameti se napravim pa je ... a ko greš z motorjem v mestni vrvež je pa veliko večja verjetnost poškodb pri nesreči kot s skuterjem??? pa če greš s sportakom po opravkih ne zgleda nič čudno ko greš v usnjenem kombinezonu po kruh v pekarno??? ali pa po karte za koncert?? prav briga me..jaz se napravim tudi za tomosa če je mraz in prav uživam ...boljše je da čudno zgledaš na skuterju ali mopedu kot da ti razcefra najboljšo večerno obleko....

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grrr.gif thrumper sva se narobe razumela. jaz grem tudi na skuter v popolni bojni opremi, le da je jakna na zunaj popolnoma enaka vsaki drugi bundi, ima pa ščitnike za komolce, odstarnljivo zimsko podlogo. je od tucanourbano. majo res zanimive stvari. mi je pa pač fajn za na faks, al kamor koli, da ne zgledam ravno kot za na kako dirko.

pa zadosti da me ne bo kdo twak.gif, k sm tolko offtopic.

motofrik, ja sm vidla uno opcijo, ma sej en par podobleke mam tko da ne prav krvavo potrebujem. je pa zgleda šla povsod za med.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...takole čisto slučajno sem se včeraj znašel v intersparu v Velenju, pa so imeli eno veliko razprodajo takih vsemogočih izdelkov, ki kao ostanejo od inventure... Mi je danes žal, da nisem nabavil, tako čisto za rezervo: Imeli so še 2 JET čeladi (XL in M), na pogled prav solidni, seveda z vizirjem itd... morda primerni za kak skuter ali za rezervo, po ceni 10 € znižano iz 59 €! ...:rolleyes:... če kdo rabi naj pogleda ša v kakem sparu, zdajle imajo te razprodaje... pa ni rečeno, da je za 59 € redne cene neka zlo slaba roba... sploh če jo delijo po 10€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno da glavo ceniš le na 10€...

Nevem no, a pa občutek ko se voziš, je enak tistemu kot z bolj vrhunsko čelado?

Nevem no, v lidlu sm kupu za na motor edin komunikacijo za sopotnika, pa sem jo nekam založil, pa če bi kupil kaj še, kakšno pregrinjalo za motor, dežni kombinizion, štumfe oz. kaj takega ki ni povezano z nevem kakšno varnostjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno da glavo ceniš le na 10€...

Nevem no, a pa občutek ko se voziš, je enak tistemu kot z bolj vrhunsko čelado?

Nevem no, v lidlu sm kupu za na motor edin komunikacijo za sopotnika, pa sem jo nekam založil, pa če bi kupil kaj še, kakšno pregrinjalo za motor, dežni kombinizion, štumfe oz. kaj takega ki ni povezano z nevem kakšno varnostjo...

Poglej, saj je Ferek napisal tudi, da je bila znižana iz 59 evrov na 10 evrov. Pa tudi, če bi res bila samo 10 evrov, je vsekakor boljša od zaščite čefurčkov poleti. Saj vemo: šuškava trenerka, patike in temeljita zaščita glave -pol kile želeja in sončna očala. Pa čeprav je ura 11 zvečer.

Seveda se Lidl/Hofer roba ne more kosati z Alpinestars, Arai... ni pa ničvredna roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

da malo razblinimo "famo" o dobri in slabi robi. ni celade na trgu (razen kaksni "karbonski" unikati za rossija, schummelmacherja, pedroso, loeba in podobne kalibre), ki bi v proizvodnji stala vec kot € 200.-. je ni. z grafiko in celotnim marketinskim repom skupaj. vse kar se placa cez € 200.- je zasluzek proizvajalca. :blink:

an´ dats not BCBR. :naughty:

back to basics:

lidl podobleka se vedno dobro sluzi. sicer potrebno navlecti se kaksne windstopper zadeve, samo potem pa milina. tistih € 20.- kolikor je stala........ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K prebiram vse te poste o pod obleki, sem še toliko bolj razočaran, ker je včeraj nisem dobil. V Ljubljani jih je bojda zmanjkalo v vseh Lidlih, k sreči so mi vsaj hlače dobili sorodniki v Trbovljah, za zgornji del pa upam da še kej dobijo da ga nabavim...

Pregrinjalo za motor je pa tud čist super za 11€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi, predvsem piškote imajo odlične. Pomaranče pa če glih fajn trefš..

so pa tolk pocen, da jim jaz ne bi zaupal ... bogve, katere ŽNJ klasa osnovne sestavine so notri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebirem tole temo in se sprašujem,če je vse tako slabe kvalitete zakaj za vrage so pa police dobesedno izropane(Konjice,Celje),razen par rokavic in jakn ni bilo ničesar več:hmm: .Še dobro,da nisem zamudil razprodaje v Hervisu za podobleke pred dnevi,so bile tudi za 20 ojrov(sem prišparal,recesija j..i ga).V glavnem vsak zase ve,vsi nasveti so pa dobrodošli

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da je postala oprema iz Lidla nov hit! Evo prodam podhlače za 5€, so bile kupljene v Lidlu, samo prejšno sezono (ene 5-krat nošene), da nav kdo reku da prodajam kašno fejk neLidlovo robo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil v velenjskem Lidlu na "dan D" mal pred osmo zvečer... samo še 2 komada pod oblek, par rokavic in ene dve jakni... (vse manj pogostih številk...) skratka šlo v enem dnevu!... Aja, poklical sem pa kolega ki dela na upravi Lidla... "kaj pa čelade?" ...in odgovor je bil, da "marketinga pravi" vsaki dve leti! Torej v 2012.... me zanima, kakšen "udarec bo letos vrnil hofer"... In JA! neverni Tomaži... lanska preklopna čelada je bila prav zelo solidna! v kompletu še rezerven vizir, tanjše in debelejše blazinice, na partnerkino glavo paše odlično, na splošno veliko bolj zadovoljna od prejšnje 5 let stare integralne NOLANke in podobne dve leti stare PROBIKER integralke. Tudi mehanizem za zapiranje deluje zaenkrat BP in veliko bolj kompaktno, kot pri primerljivi kolegovi AIROH SV22 (se mi zdi)...

Kar se pa moje glave za 10 € tiče: Uporabljam Xlite 601 in BRAIN CAP za v "trgovino in na pir"...:whistle: a za kakšno poletno krajše kruzanje bi JET za cca 50 € prav prišel,... ko se bom pa 601ke naveličal bo pa itak padlo nekaj v stilu 4 v 1 ...morda 402 GT, N34 air, ali kaj podobnega...:naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno da glavo ceniš le na 10€...

Nevem no, a pa občutek ko se voziš, je enak tistemu kot z bolj vrhunsko čelado?

Nevem no, v lidlu sm kupu za na motor edin komunikacijo za sopotnika, pa sem jo nekam založil, pa če bi kupil kaj še, kakšno pregrinjalo za motor, dežni kombinizion, štumfe oz. kaj takega ki ni povezano z nevem kakšno varnostjo...

žalostno da ti na stvari gledaš samo preko €...

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tri leta nazaj sem bil prica ko je motorist padel na kozini v ovinku in je drsel po voziscu z poceni robo na sebi....in je dobesedno zazgalo jo na njega...ker ni bila usnjena ampak plasticna...od takrat naprej imam tudi jaz samo usnje...in malo visji rang oblacila za motor....sem tudi lani padel in po voziscu drsel cca 100m in po zraku letel par metrov (na sreco meni nic) in je samo podrsan kombinezon....bog ve kaj bi bilo ce bi mel kombinezon za 100eur....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tri leta nazaj sem bil prica ko je motorist padel na kozini v ovinku in je drsel po voziscu z poceni robo na sebi....in je dobesedno zazgalo jo na njega...ker ni bila usnjena ampak plasticna...od takrat naprej imam tudi jaz samo usnje...in malo visji rang oblacila za motor....sem tudi lani padel in po voziscu drsel cca 100m in po zraku letel par metrov (na sreco meni nic) in je samo podrsan kombinezon....bog ve kaj bi bilo ce bi mel kombinezon za 100eur....

Brez zamere, ampak me zanima kolk si se pripelju da si drsel 100m in da je bil kombinezon samo podrsan? Katerga pa uporabljaš? Moj je po 25m drsenja, pa nimam kar enga(Suomy) podrsan pa malo raztrgan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjoj ... pri nekaterih izjavah mi slabo postane!

Zaradi ene opreme so se začele medsebojne žaljivke in obsojanja. :wallbash: Mislim ...

Tema verjetno prvotno ni bila temu namenjena, ampak zgolj da podate svoje mnenje.

Vsak kupi kar mu paše in zaradi tega ni potrebno ga obsojat, ter mu "solit pamet".

Vsi imamo doma več kompletov opreme in če si v tem primeru kupiš nekaj v Lidlu ali Hoferju, ne pomeni, da ne daš nič na varnost, tako kot to nekateri mislite.

Moti me tudi to, da nekateri pišete v tem stilu:

če imaš na sebi rokavice Held ali Alpine za 40€ ali 60€ ti ne bo roke vtrgalo, pri Lidlovih za 20€ pa ti jo bo!

Odrgneš se lahko v tistih za 20 kot v tistih za 60. Tudi v Mercedesih ljudje umirajo, če damo recimo primerjavo.

Mimogrede:

v kratkih majicah in hlačkah smo kot šmrkavci padali po asfaltu, ko smo se s kolesi vozili ... odrgnjeni smo bili od glave do pet, pa smo še danes tukaj, tako da .....

Najbolje je, da moderator temo zaklene, da ne bo hebanja in dokazovanja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!