Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Dami ma qwikija u riti ... kmau bo delu PK PK PK .... in to na šaltngah :010 

neki berem, da za oražnimi gledaš :O

ogorćen sem .. ćist :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwaka je šla u smrt zame. R.I.P. in vedno bom meu čustva do nje. Trenutno sm se pa napalil ba oranžno "the beast" pa reskiram mau. Če pa ne bo ljubezni in čustev, bo pa po hitrem postopku letela od hiše.

In memoriam moji lubici:

IMG_20151218_132855_823.jpgIMG_20151218_134740.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist resno, Dami zakaj ti ni več do SX-a. Sam se odločam kaj vzet, mam neki motociklov v glavi, je pa v izboru tudi SX, ali pa Versys 1000. Sam si bil zelo navdušen nad SX-om, sedaj ti pa ni več, dej malo bolj obrazloži zakaj ga ni več v tvojem izboru.

Kaj mene vleče v nakup Kawasakija, predvsem cena ter kaj dobiš v paketu za to ceno. Price/performance Kwaki zmaga skoraj pri vseh znamkah. Men pa 3k € ogromno pomen.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ii zakaj mu ni vec do sxa, dva je ze mel. A bi ti kupu 3 enake versyse zapovrstjo? Jest mam mojo honda rad, ma ne vem ce bi se eno enako uzel. Valda probas kej druzga ce lahko, a ne? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam je imel novga SX-a komi 7-8 mesecev. Prašam pač, da slišmo tudi slabosti tega SX-a, do sedaj ga je samo hvalil...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Čist resno, Dami zakaj ti ni več do SX-a. Sam se odločam kaj vzet, mam neki motociklov v glavi, je pa v izboru tudi SX, ali pa Versys 1000. Sam si bil zelo navdušen nad SX-om, sedaj ti pa ni več, dej malo bolj obrazloži zakaj ga ni več v tvojem izboru.

Kaj mene vleče v nakup Kawasakija, predvsem cena ter kaj dobiš v paketu za to ceno. Price/performance Kwaki zmaga skoraj pri vseh znamkah. Men pa 3k € ogromno pomen.

Si si že odgovoril. Racionalna odločitev je Sx, ker pa se hočem preseravat in ker bo nekaj odškodnine, bo GT. V bistvu je moja odločitev nagonska, kot pri sxu. Na prvi uč mi je gt vseč, všeč so mi njegovi presežki....in samo 1x se živi. Sxu ne zamerim nič, trenutno je takoj drugi moped ki bi ga vzel. Xr bi bil pa tretji. 

Če ne bi imel nesreče bi še par let polnil tole rubriko z mojim sxom. Sicer pa ni rečeno, mogoče bo pa še kdaj.

pred 5 minutami, Cartman pravi:

Ii zakaj mu ni vec do sxa, dva je ze mel. A bi ti kupu 3 enake versyse zapovrstjo? Jest mam mojo honda rad, ma ne vem ce bi se eno enako uzel. Valda probas kej druzga ce lahko, a ne? 

Ja in ne, drugi sx se ni izpel, ker se je zapel, mogoče tut mako podzavestno hočem presekat karmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede zvoka, kolikor sem seznanjen, se je na prejšnem modelu SX-a dalo zadnja lonca lepo raztravit, saj so bili privijačeni skupaj in so ljudje navrtali dodatne luknje in je motor že imel boljši (glasnejši) zvok. 

Pri tem novem modelu pa to ni mogoče, saj so zadnji lonci skupaj zavarjeni:mad:. Seveda da se vse, ampak zašvasat nazaj tako kot je original bo težka in seveda potem pobarvat vse skupaj. 

Če sem prav razumel, torej najboljši "poseg" za rahlo glasnejši motor od originalnega je ta, da se v tisti kvadratni lonec navrta nekaj dodatnih lukenj, se zavari nazaj  in to je to ?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Čist resno, Dami zakaj ti ni več do SX-a. Sam se odločam kaj vzet, mam neki motociklov v glavi, je pa v izboru tudi SX, ali pa Versys 1000. Sam si bil zelo navdušen nad SX-om, sedaj ti pa ni več, dej malo bolj obrazloži zakaj ga ni več v tvojem izboru.

Kaj mene vleče v nakup Kawasakija, predvsem cena ter kaj dobiš v paketu za to ceno. Price/performance Kwaki zmaga skoraj pri vseh znamkah. Men pa 3k € ogromno pomen.

V usodnem trenutku prišel do ugotovitve,da je živel v veliki zmoti ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hec, pa to      :ras:, Krstič Tomič Motor bo sigurn buljši  :grupni:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je dami naredil edino razumno potezo, če je finančno mogoče in če je že taka priložnost zakaj pa ne ;) 

Nevem kdo bi imel 3 enake modele zapored, res da tako vidiš napredek vendar treba probat tudi kaj drugega :D 

 

 

Rajši mopede menjavat kot pa žene, je ceneje :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jany pravi:

Mislim da je dami naredil edino razumno potezo, če je finančno mogoče in če je že taka priložnost zakaj pa ne ;) 

Nevem kdo bi imel 3 enake modele zapored, res da tako vidiš napredek vendar treba probat tudi kaj drugega :D 

 

 

Rajši mopede menjavat kot pa žene, je ceneje :OK:

Ko bo videl ta napredek ne bo šel več nikoli na Japončka ......tako je bilo z 95% motoristov ....:P ostalim 5 pa je zmanjkal fedra za nadaljevanje :-P (šala)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kmet2 said:

Ko bo videl ta napredek ne bo šel več nikoli na Japončka ......tako je bilo z 95% motoristov ....:P ostalim 5 pa je zmanjkal fedra za nadaljevanje :-P (šala)

No tole žal ni šala. Men zmanka fedra za kakšen fajn motor, pol morm pa japončke gledat, čeprov bi rajš imel...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Ko bo videl ta napredek ne bo šel več nikoli na Japončka ......tako je bilo z 95% motoristov ....:P ostalim 5 pa je zmanjkal fedra za nadaljevanje :-P (šala)

Nej avstrijčki naredijo en motor z manj fedra da bo dostopen večji množici :D  sam kaj ki potem zgubijo ekskluzivo :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jany pravi:

Nej avstrijčki naredijo en motor z manj fedra da bo dostopen večji množici :D  sam kaj ki potem zgubijo ekskluzivo :mad:

Take delajo v Indiji, Balalaj je eden njihovih večjih lastnikov ( delničarjev ).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Ja in ne, drugi sx se ni izpel, ker se je zapel, mogoče tut mako podzavestno hočem presekat karmo

Samo, da bo na motorju manj izpuhov in ne cele filharmonije zadaj, tisto je bilo za v orkester in ne za na cesto :music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, vandrovec pravi:

Samo, da bo na motorju manj izpuhov in ne cele filharmonije zadaj, tisto je bilo za v orkester in ne za na cesto :music1:

Men so pa še vedno zlo všeč, ni bolj sexi ritke od SXritke :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

Men so pa še vedno zlo všeč, ni bolj sexi ritke od SXritke :ras:

še mal, še mal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

še mal, še mal...

Privoščim ti jo :grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj ga nebi zamnjal :hmm: 

...  če ima šanso po toliko km in toliko letih kaj drugega sprobat, zakaj pa ne. Bo videl na svoji koži ali mu paše. Sx je vseeno malo cenejši, pa bo lažje prešaltal nazaj :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bi mogoče koga zanimala razbitina? Zavarovalnica mi je ocenila vrednost 1.500€, torej dajem po isti ceni naprej. Tekočina ni niti ena stekla ob karambolu ven, več pa ne vem, ker mopeda nisem še uspel videti. Ponujam, če koga slučajno zanima, v nasprotnem ga bom porinil zavarovalnici, pa naj se oni ubadajo z njim.

received_10207485172062478.thumb.jpeg.ed

received_10207485171302459.thumb.jpeg.88

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4. 1. 2016 at 8:21 PM, mladench said:

Nevem zakaj ga nebi zamnjal :hmm: 

...  če ima šanso po toliko km in toliko letih kaj drugega sprobat, zakaj pa ne. Bo videl na svoji koži ali mu paše. Sx je vseeno malo cenejši, pa bo lažje prešaltal nazaj :D

 

 

Pa naj malo zajodla. Kdo ve... če ni za ušesa bo pa za dušo. Morda bo en dan še lažje rekel konichiwa al pa bo ostal na ein grosse bier bitte und 15 liter blajfraj... Morda bo začel furat klobase in zelje na Kalu morda bo zaman iskal ponovno sushi...

Oranžna prawš... hmmm... mnja.... (ne delajo kaj v drugih barvah?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

To je vrednost "rešenih delov" na totalki? kolk pa so ostalo ocenli?

Zelo slabo, tako da sledi pritožba. Za 10 mesecev star moped ponujajo 8000€+ razbitina, ki naj bi bila vredna 1500. Danes sem govoril s cenilcem, ki nima pojma niti o mopedih niti o cenah, je kr malo pogledal na moto.it in ker ni našel 2015 letnika je kr 2014 gledal. Pa še okol me hočejo prnest, kajti s poravnavo naj bi se odrekel vsrm materialnim in nematerialnim zahtevkom. Barabe. Več na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jemlji osebno, to  je njihov posel. Vedno se da glihat. Pri meni so sami zahtevali sodnega cenilca in na koncu so plačali več kot sem zahteval,  pa še cenilca.  Res pa je, da je trajalo skoraj dve leti in da sem odštel procente odvetniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je vreden niti 1500€ ? Sploh če gledaš da je okvir zvit. Popravljat se ne splača če res nimaš še enega da je bilo kaj z motorjem ali pa da je zadaj sesut.

Jaz bi ga nazaj zavarovalnici porinil naj se oni ukvarjajo z tem na licitacijah kjer bodo dobili manj za njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!