Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Ob 4. 2. 2017 ob 9:25, DAMI34 pravi:

kateri model kave pa? 2011, ali 2014? Drgač pa ne bi vedel, da se kdo ubada s tem, boš moral kar po naročilu pri kakem mojstru narediti. In kaj je narobe z Givijevim nosilcem?

 Hvala bom probal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/3/2017 at 8:47 PM, andrejsx said:

Zanima me, če kdo pozna koga, ki izdeluje nosilce zadnjega kovčka za Kawasaki z1000sx,ker bi rad orginal ročaje obdržal.(štajerski konec)

Ko sem bil se srecni lastnik, sem si omislil Sw motech. Super, ne kazi izgleda, ostane original rocka in kar je najlepse--- skupaj z plosco je nizje od std Givi plate. 

IMG_0137.PNG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narejeno lično

vendar model 2017 ima drugačne ročke ter njihovo vpetje

Popravljeno . Popravil peterjanko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba pocakat-- vedno naredijo  tud za nove verzije, ampak ne takoj. Ampak problem je ce imas cas cakat, ker vreme bo in .... jest sem si takrat omislil magnetno tank torbo. Za zacetek je blo dovolj, valda pa bodo do poletja ze kaj ustvarili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 2. 2017 ob 22:40, Yankee64 pravi:

Bo treba pocakat-- vedno naredijo  tud za nove verzije, ampak ne takoj. Ampak problem je ce imas cas cakat, ker vreme bo in .... jest sem si takrat omislil magnetno tank torbo. Za zacetek je blo dovolj, valda pa bodo do poletja ze kaj ustvarili.

V bistvu ne naredijo. Obstaja samo možnost centralca, al pa stranskih kufrov. Zadeve izključujejo. Sem pa imel na mojem 2015 letniku namen narediti še nosilec za centralni kufr, vendr bi bila zadeva precej koplicirana, saj mora priti nosilec kufra med obemi stranskimi. Tako kot sem podal sliko 4 poste višje. 

Obstaja pa še ena cenejša varianta, montiraš original centralca in nosilec, kupiš 20-25 litrov mehke tekstil torbe in narediš dva enostavna distančnika (ali pa kupiš palice od SW motecha) Z ozirom, da se kombinacija vseh redko uporablja, je mogoče tale varianta še najbolj sprejemljiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, andrejsx pravi:

Počasi napredujem. Uspel narediti nosilce,ki gredo skozi ročaje.

20170213_173126.jpg

Ko boš zaključil se priporočam za kakšne detajlne slikce

ker imam enak problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki uporabnik s FB grupe SX je naredil nosilec tako, da je kupil še dodatne ročice (take kot vidiš gor na sliki) in nanje privaril nosilec za centralni kufer. To je tudi ena enostavna varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem tole danes videlIMG_20170217_110819.thumb.jpg.47ce64757d072002209fcfb93ed6a878.jpg

Sem najprej naredil en globok poklon Kawi. Niti dotikat se je nisem upal. Lepota od lepote. Keri detajli, odlična kvaliteta, ne bom rekel, da je bil prejšnji model slabši, je pa tale sigurno korak naprej. Vse skladno, lično zapakirano, kvaliteta barve s perlicami, velik lepša kot je na fotki, nobenih lukenj, plastika zsprta in zavihana...kr dlake so mi šle pokonci. :cool:

 

Potem sem šel še v en prostor in vzkliknil:

She's alive..in potočil dve solzice.

IMG_20170217_110847.thumb.jpg.359b167ff5bdf23509ff2cba45951c17.jpgIMG_20170217_110857.thumb.jpg.2f5f06bd14eb8e5fc1e5a5b119e5e168.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Ko sem tole danes videlIMG_20170217_110819.thumb.jpg.47ce64757d072002209fcfb93ed6a878.jpg

Sem najprej naredil en globok poklon Kawi. Niti dotikat se je nisrm upal. Lepota od lepote. Keri detajli, odlična kvaliteta, ne bom rekel, da je bil prejšnji model slabši, je pa tale sigurno korak naprej. Vse skladno, licno zapakirsno, kvaliteta barve s perlicami, nobenih lukenj, plastika zsprta in zavihana...kr dlakr so mi šle pokonci. :cool:

 

prste stran bo lastnik hud

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, peterjanko pravi:

kerga si pa gledal

tace proč, si pozabil napisat!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

tace proč, si pozabil napisat!!!

:OK:

ne bo več dolgo tam

aja. prste stran, poznam lastnika

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je nosilec vpet samo pri sprednjih vijakih, ali si ga prtitrdil tudi tako kot je recimo givijev ki je privijačen tudi z zadnjim nosilcem

(tablice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpet je tudi pri zadnjem vijaku na ročaju. Bom še slikal. To mi je naredil Klemenčič iz Maribora.

 

Popravljeno . Popravil andrejsx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, peterjanko pravi:

končno smo šli en krog

sicer smo ga fejst tiščal (več kot 4 k obratov ne sme it), pa vseeno nasmeh do ušes

brez-naslova.jpg

leeeep, mal primerjave napiši s prejšnjim modelom, sicer pa ne se sekirat, če ga občasno dvigneš na 6 jurjev, važno, da ne laufa konstantno na istih obratih. Za vpeljavo je najboljša ovinkasta cesta, velik menjavanja, pa gas gor in dol, lepo umirjeno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom napisal razlike

sam morem narest kej več kilometrov kot sem jih

na števcu samo 119 km  :blush:

za več ni blo časa

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!