Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

peterjanko, res lep motor. Mislim, da ga bom drugo leto tud jaz nabavil. V živo je še lepši kot na slikah!

Me pa tko na splošno zanima, zakaj tok kompliciranja s tem ulavfavanjem? Zdej prvih nekaj 100-300 km res malo bolj počasi, potem pa kamot mal več. Ne mislim zdej, da ga navijat v nebo, pač normalna dinamična vožnja. To niso več 101 in yugoti, da bi moral tok pazit. Jest sm svojo Hondo XL 700 že od štarta navijal, pa je čisl lepo predla do 30k, brez kakršnih težav. Avto pa...rajš ne bom napisal...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po navodilu, naj bi prvih 200 km res malo pazi pri obratih in več prestavljal

po 200 prevoženih pa lahko do 6k obratov, po prvem servisu pa akcija 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, skalar36 pravi:

peterjanko, res lep motor. Mislim, da ga bom drugo leto tud jaz nabavil. V živo je še lepši kot na slikah!

Me pa tko na splošno zanima, zakaj tok kompliciranja s tem ulavfavanjem? Zdej prvih nekaj 100-300 km res malo bolj počasi, potem pa kamot mal več. Ne mislim zdej, da ga navijat v nebo, pač normalna dinamična vožnja. To niso več 101 in yugoti, da bi moral tok pazit. Jest sm svojo Hondo XL 700 že od štarta navijal, pa je čisl lepo predla do 30k, brez kakršnih težav. Avto pa...rajš ne bom napisal...

do sedaj sem vse mašine vpeljal nekje po navodilih, vendar ne striktno na način, da ne presežem 4k obratov. Med vožnjo sem ga zalaufal pa spustil, pa spet zalaufal čez, pa spustil. Izogibal sem se pa dolgotrajnemu enakomernemu tiščanju.

do sedaj vse mašine lepo laufajo. Ena (ta karambolirana) bo pa kmalu spet :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola

v nedeljo sem končno izkoristil (lepo vreme), pa sem naredil kratek krog

če primerjam z prejšnjim modelom (tudi v originalnem stanju), je vetrna zaščita večja  zaradi spremenjene oblike prednje nastavljive šipe, kot tudi preko nog

sicer sem se vozil do 6 k obratov (še ulavfavam), lahko rečem da se mi zdi da je spodaj bolj odziven (kot prejšnji) 

LED prednja osvetlitev se z prejšnjim modeloma ne more primerjati, je sedaj bistveno bolša

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem ga spet v živo gledal, lep k svina :D

Se strinjam, agregat je že 2015 bil spodaj močnejši, kar je samo dobrodošlo, šipco sem imel pa identično tej ko je original sedaj od ZerGravity, in je bila za odtenek boljša od originala. Zavore so pa tut 2015 že boljše od 2011 in prijemljejo takoj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedeži so "verjetno" preoblečeni :)

zeleno držalo pa je original in je samo prebarvano v zeleno

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taprvega k si dal...v tujini je kar popularen update menjava zica. Z barvam pa se je malo igral, pa je na zeleno pobarval držala, spodnje stranske plastike in en del sprednje maske. Ima pa tudi pri 19300km zadnji neorginalni zobnik (deluje mi črno in drugače "zarezan" kot orginal) 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, aljazek07 pravi:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11925577&display=Kawasaki Z 1000 SX ABS

 

Pozna kdo tega? So to original sedeži? Pa odzadaj tisto zeleno držalo se mi zdi malo čudno.

ročaji so pobarvani. Šipca je poštarska, motor je iz uvoza. za 10k€ se lahko dobi že 2015 letnik, ker je precejšen napredek, več konjev in več moči spodaj, ktrc, boljši glas, boljše vzmetenje, boljše zavore. ps za 2011 absolutno previsoka cena!!!

Mislim, da bo Elisa v kratkim moga bivšega prodajala. Baje ga ne bodo niti oglaševali, ker kave se same prodajajo.

 

pred 18 urami, peterjanko pravi:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11937675&show=2

ufff, kera cena, če prav vidim je model 2013

TCS in meglenke :?   

realna cena 9 jurjev :D

+ dodatna oprema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to na je nov 13,6 k€ kovčki pa cca 750€

je vseeno precenjen, saj sta 2 modela novejša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lep posnetek na zaprti cesti nekje v okolici Grosuplja :jezik:... V Movie makerju so bili na posnetek ceste naknadno doslikani avtomobili, da je videt bolj kakor na navadni cesti med rednim prometom s starimi ati s klobuki, sms-arsko mladino in razstresenimi mamicami za volanom :slap:...

:kmet:

Ajd!

P.S.: ker se na posnetku ni nobenemu nič zgodilo, sem dal v to temo. Za razne razpravljalce, ki pametujejo o policijskem lovljenju za 12 km/h preveč v naselju in o groznih razlikah v kazni pri prekoračitvah od nad 10km/h do 30km/h pa... Tole zgoraj je realnost, če pa trdite da ni res, se pa vozite nekje drugje, kot se vozim jaz. Ne sekiram vas, kako vozite, ker se vsakemu zgodi prekoračitev, ampak takih približkov kot je zgornji pač ne odobravam. Ni panike, vsak odgovarja zase, zato se prosim ne vžigajte :jezik:...

Ajd! (...še drugič:P)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima nobenga R-ja v imenu modela, uni k ga majo gredo čez 260. Če ma pa Kawa 2 R-ja (napiše se menda takole -> RR), je pa zmožen it celo prek 300. Ampak ni takih premikajočih se slikic, ki bi to dokazovale. Zmeraj jih neki zjebe - al je hrib, al nasprotni veter, neizkušen voznik, premočna malca, premalo oktanov, temperatura,... Rata jim povečini do 299 km/h, potem je pa zid :headbang:...

Ajd!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, GoBobi pravi:

Nima nobenga R-ja v imenu modela, uni k ga majo gredo čez 260. Če ma pa Kawa 2 R-ja (napiše se menda takole -> RR), je pa zmožen it celo prek 300. Ampak ni takih premikajočih se slikic, ki bi to dokazovale. Zmeraj jih neki zjebe - al je hrib, al nasprotni veter, neizkušen voznik, premočna malca, premalo oktanov, temperatura,... Rata jim povečini do 299 km/h, potem je pa zid :headbang:...

Ajd!

Po števcu...v realnosti manj razen,če se mapira...

Moj z1000 l.2006 ni šel preko 243kmh po števcu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, GoBobi pravi:

Ajd!

ne se jezit .. sj verjetn nisi u 5- dal :P

p.s.

dost gre .. še veliko preveč .. js se samo hecam mau :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, GoBobi pravi:

Lep posnetek na zaprti cesti nekje v okolici Grosuplja :jezik:... V Movie makerju so bili na posnetek ceste naknadno doslikani avtomobili, da je videt bolj kakor na navadni cesti med rednim prometom s starimi ati s klobuki, sms-arsko mladino in razstresenimi mamicami za volanom :slap:...

:kmet:

Ajd!

P.S.: ker se na posnetku ni nobenemu nič zgodilo, sem dal v to temo. Za razne razpravljalce, ki pametujejo o policijskem lovljenju za 12 km/h preveč v naselju in o groznih razlikah v kazni pri prekoračitvah od nad 10km/h do 30km/h pa... Tole zgoraj je realnost, če pa trdite da ni res, se pa vozite nekje drugje, kot se vozim jaz. Ne sekiram vas, kako vozite, ker se vsakemu zgodi prekoračitev, ampak takih približkov kot je zgornji pač ne odobravam. Ni panike, vsak odgovarja zase, zato se prosim ne vžigajte :jezik:...

Ajd! (...še drugič:P)

 

na žalost je na dotični lokaciji taka hitrost pogost pojav, pa tudi na bližnjih cestah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ne se jezit .. sj verjetn nisi u 5- dal :P

p.s.

dost gre .. še veliko preveč .. js se samo hecam mau :P

 

Pol ga zato ti nisi kupil,ker preveč gre?

Ne glumi...poznam te...se pa ja vsako jutro hočeš preko 300kmh na šiht peljat!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, sesir pravi:

 

pred 50 minutami, GoBobi pravi:

Nima nobenga R-ja v imenu modela, uni k ga majo gredo čez 260. Če ma pa Kawa 2 R-ja (napiše se menda takole -> RR), je pa zmožen it celo prek 300. Ampak ni takih premikajočih se slikic, ki bi to dokazovale. Zmeraj jih neki zjebe - al je hrib, al nasprotni veter, neizkušen voznik, premočna malca, premalo oktanov, temperatura,... Rata jim povečini do 299 km/h, potem je pa zid :headbang:...

Ajd!

Po števcu...v realnosti manj razen,če se mapira...

Moj z1000 l.2006 ni šel preko 243kmh po števcu....

...ni šel prek 260, ker nima nobenga R-ja, kot sem napisal:P..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, maus pravi:

 

pred 51 minutami, GoBobi pravi:

Ajd!

ne se jezit .. sj verjetn nisi u 5- dal :P

p.s.

dost gre .. še veliko preveč .. js se samo hecam mau :P

:eek:... ne, ne... tole nisem jaz na mopedu. Tole je en fant szi jutube (Snojev Andrej - tko se podpiše, če ga kdo pozna). Jaz mam še zmeri okrog centimetr pa pol pusištrajfna na moji FZ1 :blush:...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, GoBobi pravi:

...ni šel prek 260, ker nima nobenga R-ja, kot sem napisal:P..

Zanimivo...če bi ga še imel bi nanj nalepil nalepke R poleg imena:fredyjecar:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Zanimivo...če bi ga še imel bi nanj nalepil nalepke R poleg imena:fredyjecar:

Menda pomaga, ampak kaj pa jaz vem, k poznam sam Jamaha.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!