Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

pred 25 minutami, luxsa pravi:

Mozakar je se en od tistih k se vozjo sam od 140 naprej,se prau po avtocesti,za ta namen je zzr taprau,skor idealn,pa se dost velik je za dva,drugac pa ,sx je zelo dober moped in ce mu je vsec je brez veze delat cele disertacije okol tega a je al ni,je pa tud miljon testov na netu pa forumov tud,tko da ce si mal pismen ze dobis mal predstave ce bo v redu,pa tud sposodit se da kaksnega verjetno.

matr .. a bom res morau kupt enga nouga SX-a .. sj ne zase, ampak za vas, da vam ga posojam, ampak za več kot 1 teden vsakmu zihr ne ...

:huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, luxsa pravi:

Mozakar je se en od tistih k se vozjo sam od 140 naprej,se prau po avtocesti,za ta namen je zzr taprau,skor idealn,pa se dost velik je za dva,drugac pa ,sx je zelo dober moped in ce mu je vsec je brez veze delat cele disertacije okol tega a je al ni,je pa tud miljon testov na netu pa forumov tud,tko da ce si mal pismen ze dobis mal predstave ce bo v redu,pa tud sposodit se da kaksnega verjetno.

lej, če te sekira ne beri, koliko se ali se bo vozil po ac ali navadni cesti ni tvoj problem, mi je pa smešno neko kurcanje po nekom ki sprašuje, kar ga pač sekira ali zanima. Če nimaš odgovorov, pač preskoči temo, ne je brat. disertacij bomo in smo jih naredili na miljone. Ampak čedalje bolj se mi podobna pisanja zdijo podobna čisti in navadni foušiji.

tako da, vzdržite se nabijanja.In upam da se razumemo, eno šalo dovolim, nekaj malega heca tudi, ni mi pa všeč, če zadeva preraste v klobasanje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, maus pravi:

matr .. a bom res morau kupt enga nouga SX-a .. sj ne zase, ampak za vas, da vam ga posojam, ampak za več kot 1 teden vsakmu zihr ne ...

:huh: 

sama dobrota te je 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, peterjanko pravi:

sama dobrota te je 

vem :P

če bi meu kdo pač posebno željo ... mogoče še H2SX :whistle: 

p.s.

nekje morm zapraut, če ne je sumliva številka na TRR :lol1: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

vem :P

če bi meu kdo pač posebno željo ... mogoče še H2SX :whistle: 

kje se prijavim za H2SX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, peterjanko pravi:

kje se prijavim za H2SX

u matr .. zdele pogledu ... H2SX je dražja od moje RR-ke ... :eek:

navadn SX je pa samo 14.500 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, peterjanko pravi:

se ve kaj je stroj od kawe

verjetno bo, ko bom mau starejši za superšportne motorje, na vrsto pršu kakšna Ninja H2SX SE Tourer ... tko .. za lagano vožnjo do Kala pa nazaj bo :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

lej, če te sekira ne beri, koliko se ali se bo vozil po ac ali navadni cesti ni tvoj problem, mi je pa smešno neko kurcanje po nekom ki sprašuje, kar ga pač sekira ali zanima. Če nimaš odgovorov, pač preskoči temo, ne je brat. disertacij bomo in smo jih naredili na miljone. Ampak čedalje bolj se mi podobna pisanja zdijo podobna čisti in navadni foušiji.

tako da, vzdržite se nabijanja.In upam da se razumemo, eno šalo dovolim, nekaj malega heca tudi, ni mi pa všeč, če zadeva preraste v klobasanje.

 

Klobasanje je smisel foruma,fous nisem nobenemu,brez veze pa se mi zdi da sprsujejo take stvari ko da ne vejo a se bojo usral ali uscal,sx je dober sport turing moped z zelo sprejemljivo ceno, ce si preberes malo za nazaj zves skoraj vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, luxsa pravi:

Klobasanje je smisel foruma,fous nisem nobenemu,brez veze pa se mi zdi da sprsujejo take stvari ko da ne vejo a se bojo usral ali uscal,sx je dober sport turing moped z zelo sprejemljivo ceno, ce si preberes malo za nazaj zves skoraj vse.

potem mi pa še vedno ni jasno, kaj te toliko skrbijo problemi novopečenega lastnika in njegova vprašanja. Si mogoče porabil kaj preveč časa, da si mu odgovarjal, ali si porabil preveč časa, da si zadeve bral? Ne eno ne drugo te ni nihče silil. 

pred 1 uro, maus pravi:

u matr .. zdele pogledu ... H2SX je dražja od moje RR-ke ... :eek:

navadn SX je pa samo 14.500 :P

 

če smo že na primerjavah:

navaden z1000sx 14.500

navaden h2sx pa preko 20.000

Mislim, da prekleto več dobiš pri navadnem z1000sx u za vplačan denar. Celo tako bom rekel, ni mi všeč, da je kawa dala tako oguljeno verzijo H2 sploh na trg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Mislim, da prekleto več dobiš pri navadnem z1000sx u za vplačan denar. Celo tako bom rekel, ni mi všeč, da je kawa dala tako oguljeno verzijo H2 sploh na trg.

sj jo bodo izboljšali z leti .. prvo leto nikol vsega gor ne namečejo, saj potem nimajo več kaj ..boš vidu .. nasledn let bo mela quikija za gor .. še eno leto kasneje pa še za dol ... pač tko delajo vse firme ;)

pri teh modelih je treba jemat performance SE ... ;)

je pa tko ... navaden SX je odličen motor ... da pa rečeš, da je boljši za ta denar, kot H2 SX, je pa zelo subjektivna ocena ... 

a je ZX10RR vreden več kot 5.000 € od ZX10R :?

kakor za koga ;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

sj jo bodo izboljšali z leti .. prvo leto nikol vsega gor ne namečejo, saj potem nimajo več kaj ..boš vidu .. nasledn let bo mela quikija za gor .. še eno leto kasneje pa še za dol ... pač tko delajo vse firme ;)

pri teh modelih je treba jemat performance SE ... ;)

je pa tko ... navaden SX je odličen motor ... da pa rečeš, da je boljši za ta denar, kot H2 SX, je pa zelo subjektivna ocena ... 

a je ZX10RR vreden več kot 5.000 € od ZX10R :?

kakor za koga ;)

 

 

gledam samo opremo H2SX in z1000SX (vrednost glede na ceno), SE je pa druga muska. sicer jih bo pa bore malo na tržišču, ker cena je kr konkretna. 

Ocenjujem pa tak al tak subjektivno in če bi šel na H2 bi šel sigurno na SE verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

matr .. a bom res morau kupt enga nouga SX-a .. sj ne zase, ampak za vas, da vam ga posojam, ampak za več kot 1 teden vsakmu zihr ne ...

:huh: 

Jest sm kuj ZA. kje obkrožim :D. Skupi ga kupva, pa ga bova posojala, pa še kej zaslužila :D

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

navaden z1000sx 14.500

 

Cena na iavtonetu je pa 13.700. Kva je fora? Al ti pol dajo tok popusta, da smo na 13...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, skalar36 pravi:

Cena na iavtonetu je pa 13.700. Kva je fora? Al ti pol dajo tok popusta, da smo na 13...

morš ločt Z1000 SX in Z1000 SX Tourer ;)

prvi je 13.700 drug pa 14.500 ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

Jest sm kuj ZA. kje obkrožim :D. Skupi ga kupva, pa ga bova posojala, pa še kej zaslužila :D

Cena na iavtonetu je pa 13.700. Kva je fora? Al ti pol dajo tok popusta, da smo na 13...

+kufri verjetno, sicer sem pa od Mausa prepisal :P

 

pred 1 minuto, Kawl pravi:

kurba so dragi motorji :D

kaj motorji, kovčki so dragi, kovčki :D

razbiješ pol motorja, popravilo 500€, razbiješ 2 kufra 700€, preverjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kawl pravi:

kurba so dragi motorji :D

če grem na kurbe tokrat k na motor, se mi bolj splača it na motor :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

potem mi pa še vedno ni jasno, kaj te toliko skrbijo problemi novopečenega lastnika in njegova vprašanja. Si mogoče porabil kaj preveč časa, da si mu odgovarjal, ali si porabil preveč časa, da si zadeve bral? Ne eno ne drugo te ni nihče silil. 

Mas prou,se strinjam.:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, luxsa said:

Mozakar je se en od tistih k se vozjo sam od 140 naprej,se prau po avtocest...

Možakar NI še eden tistih, ki se vozijo SAMO od 140 km/h naprej po avtocesti. To si narobe razumel. Napisal sem, da ne želim kupiti mopeda, na katerem me bo pri hitrosti nad 140 km/h trgalo z zica. Všeč mi je MEŠAN režim vožnje, torej regionalne ceste IN avtoceste. Skoraj vedno grem del poti po avtocesti. Če grem recimo v Belo krajino, bom vsaj v eno smer šel od Lj do Ivančne Gorice ali obratno po avtocesti, dobršen del poti pa po navadni cesti, ker avtoceste do Bele krajine pač ni :). Enako za v Koper ali v Maribor. Vsaj v eno smer bom šel ves čas po navadi cesti, nazaj pa se bom vsaj del poti raje zapeljal po avtocesti (recimo od Celja nazaj proti Lj, ali pa se bom na avtocesto vključil na Trojanah), ker mi je všeč tudi iti malo hitreje, sploh z mopedom, kot je SX, pa še veliko bolj varno je iti po avtocesti 160-180 km/h, kot pa po regionalni cesti. Največ nesreč se namreč zgodi v naselju, zato tam (tudi zaradi radarjev) po pravilu vedno vozim precej blizu omejitvi hitrosti (morda 60-70 km/h, več ne, pa še to le, če gre za res tekoče, odprto naselje, brez nekih nepreglednih ovinkov, kjer lahko hitro nabašeš na kakšen traktor ali avto, ki je ravno speljal izpred gostilne). 

Vprašal bi, če kdo ve, ali se da dobiti "štender" za SX-a? Gledal sem po netu, pa nisem našel nič uporabnega. Ni mi sicer "a must have" zadeva, vendar pa bi vseeno imel, če bi se dalo zrihtati. Bom seveda še vprašal pri Elisi. Kar mi je tudi pogojno zanimivo, je tole:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale verzija stojala vrjetno cenovno kar draga. Jaz imam od Bovard-a . Sprednji in zadnji cca. 50€, plastični koleščki, tako da jih lahko po ploščicah premikaš, je pa kar masivno narejen.

sx.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Honda fan pravi:

Vprašal bi, če kdo ve, ali se da dobiti "štender" za SX-a? Gledal sem po netu, pa nisem našel nič uporabnega. Ni mi sicer "a must have" zadeva, vendar pa bi vseeno imel, če bi se dalo zrihtati. Bom seveda še vprašal pri Elisi. 

 

H2 SX pa ima lahko štenter ... v enih verzijah je celo oprema ... me čudi, da ga nima SX1000 ...

je full praktično ... tudi na potovanjih. Če bi bla kakšna varianta na mojo RR-ko, bi ga namontiru :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Honda fan pravi:

 

Vprašal bi, če kdo ve, ali se da dobiti "štender" za SX-a? Gledal sem po netu, pa nisem našel nič uporabnega. Ni mi sicer "a must have" zadeva, vendar pa bi vseeno imel, če bi se dalo zrihtati. Bom seveda še vprašal pri Elisi. Kar mi je tudi pogojno zanimivo, je tole:

 

con stand je cca 250€ od sw motea iz Nemčije. Zadeva ni slaba, ker lahko dvigneš cel moped in sem imel namen kupit a ker imam 2 mopeda bi moral stalno menjat adapter, ki je še 70€, zato imam klasična stojala.

Centralca na sxu pa ni za dobit, pa četudi bi bil, bi z njim drajsal verjetno po tleh.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!