Skoči na vsebino

Gume za maxiscooter


Priporočene objave

jaz vem, da bo x raider predlagal in izbral najboljšo varianto zame ;)

 

 

Prijatelj vse se bo zrihtalo, trenutno se išče resen, ter dokaj ugoden ponudnik za Bridstone pol se bo pa montiralo.   Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!Jz pa mam namen na mojga maxia namestiti gume Dunlop Scootsmart namen pa imam zamenjati obe..Kakšne je vaše mnenje o teh gumah?

 

 

 

Za tvoj maxi so čist OK te gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je kdo imel na burgmanu 650 gume Dunlop Scootsmart in kako se obnesejo ter katere gume več km naredijo Dunlop Scootsmart ali Bridgedstone,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te Dunlopke so relativno nove, lani še ni bilo dimenzije za burgmana.

Prej sem vozil Dunlop GPR100, zdaj vozim Bridgestone SC, ki se mi zdi v vseh pogledih boljša od dunlopke.

Dunlopke je zelo hitro pobiralo po robovih (večina sem vozil s sopotnico in prtljago), pri SC zaenkrat ni videti, da bi jo tako hitro pobiralo.

 

Upam, da sem kaj pomagal.

 

LP G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Burgman 650 je zakon Bridstone SC kot TH-01

 

Verjamem, da je za burgmana najboljša Bridstone samo me moti, da je hitro pobere po sredinizato premišljujem o Dunlop, ki naj bi ojačana po sredini. Jaz vozim bolj upokojensko in ne zganjam norčij po ovinkih mogoče bi Dunlop naredila več km.

Brdstone je naredila 6000 in jo je posredini že dosti pobralo, če še 1000 zdriži in bo treba novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da je za burgmana najboljša Bridstone samo me moti, da je hitro pobere po sredinizato premišljujem o Dunlop, ki naj bi ojačana po sredini. Jaz vozim bolj upokojensko in ne zganjam norčij po ovinkih mogoče bi Dunlop naredila več km.

Brdstone je naredila 6000 in jo je posredini že dosti pobralo, če še 1000 zdriži in bo treba novo.

Kot sem napisal, po mojem občutku je bila obraba dunlopke večja kot obraba bridgestone.

Z dunlopko sem naredil 10-11000 km.

Aja, tudi jaz nisem divjak ;)

 

LP G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam za mojega že naročeno zadnjo gumo, sem jo mislil že drugi teden menjati, pa se zima še ne da. Ko bo topleje, jo bom zamenjal.

Michelin city grip, dobrih 13000 km. Tudi jaz vozim umirjeno, skoraj vedno v dvoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam za mojega že naročeno zadnjo gumo, sem jo mislil že drugi teden menjati, pa se zima še ne da. Ko bo topleje, jo bom zamenjal.

Michelin city grip, dobrih 13000 km. Tudi jaz vozim umirjeno, skoraj vedno v dvoje.

 

Drugi mi grozijo da moram na Burgmana dati Brigdstone ali Dunlop in se nagibam k Dunlop, ker mi je Brigdston prehitro pobralo po sredini. Ne vem pa kako se  bo obnesla Dunlop ScootSmart.

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden ne kaj grozi ,apak samo nasvet ti dam z lastnih izkušenj katerega lahko vsak potrdi ki sem mu priporočal,guma pa ne more biti skoz nova saj to je potrošni materjal, le ene so mal bolše od drugih pa zelo odvisno je od načina vožnje in kje se voziš,  zaradi meni pa lahko montiraš kar hočeš !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden ne kaj grozi ,apak samo nasvet ti dam z lastnih izkušenj katerega lahko vsak potrdi ki sem mu priporočal,guma pa ne more biti skoz nova saj to je potrošni materjal, le ene so mal bolše od drugih pa zelo odvisno je od načina vožnje in kje se voziš,  zaradi meni pa lahko montiraš kar hočeš !!!

Kaj ne grozi  :O, če ne zamenjam gume mi grozi, da bom obtičal doma in mogel prenašati pomanjkanje :alko:. Katere gume pa bom dal gor se nisem še odloči bom probal obnoviti :headbang:  Brigdstone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne grozi  :O, če ne zamenjam gume mi grozi, da bom obtičal doma in mogel prenašati pomanjkanje :alko:. Katere gume pa bom dal gor se nisem še odloči bom probal obnoviti :headbang:  Brigdstone.

 

Ma ti samo kupi končno kupi te gume in pridi dol k nam, da nam častiš še za nabavo novih gum :grim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti samo kupi končno kupi te gume in pridi dol k nam, da nam častiš še za nabavo novih gum :grim :beer2:

 

Ko že omenjate, da boste častili :lol1:  bom pa sposodil BMW 650GT in prišel dol na  :kava: samo da se malo segreje in prihajam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, moj Burgman je preobut.. 

namestil sem Bridgestone SC1, katere sem šel takoj stestirat.. po prvih 50 km več kot navdušen!! 

Javim še rezultate po kaj več prevoženih kilometrih.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, moj Burgman je preobut.. 

namestil sem Bridgestone SC1, katere sem šel takoj stestirat.. po prvih 50 km več kot navdušen!! 

Javim še rezultate po kaj več prevoženih kilometrih.. 

Za kako ceno si pa dobil komad ( zadnja, prva )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem naroču zadnjo gumo (mišelin sity grip) pri Order.gume-direkz.com iz Hanovra dobil v treh dneh s poštnino vred 2 € ceneje kot pri Španu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, moj Burgman je preobut.. 

namestil sem Bridgestone SC1, katere sem šel takoj stestirat.. po prvih 50 km več kot navdušen!! 

Javim še rezultate po kaj več prevoženih kilometrih.. 

Potrjeno, boš maximalno zadovoljen !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tele Bridgestone SC1 že imam dogovorjeno za 208€ komplet, lahko pa poizvem za vsako posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!