Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

vem kaj kupim, to sm se v tolkih letih naučil, ni straha, v piko pa ne moreš vedet, še zmeraj je un faktor sreče vmes, če ti horoskop ni naklonjen si v qrcu, tako pri nakupu, kot pri prodaji

Ma ne seri. Kdor ima "toliko letih izkušenj" se pa ne more več sklicevat na faktor sreče in podobna jajca (sem skušal čim bolj lepo povedat kar mislim o tem).

 

Servisno knjižico res ni problem "naredit" da vse skupaj zgleda OK. Ampak kdor se s tem ukvarja za zaresen biznis (torej pravna oseba) pa mora, kolikor me spomin ne vara, tudi rabljenemu konjičku "primaknit" 6 mesecev garancije..

 

Filozofija "jaz imam motor, ti pa gnar, dejva nardit en kšeft, pa ne sprašuj preveč" funkcionira samo "za male preprodajalčiče". Pa tudi ti,.če so preveliki nateguni, prej ali slej naletijo na mino..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne seri. Kdor ima "toliko letih izkušenj" se pa ne more več sklicevat na faktor sreče in podobna jajca (sem skušal čim bolj lepo povedat kar mislim o tem).

 

Servisno knjižico res ni problem "naredit" da vse skupaj zgleda OK. Ampak kdor se s tem ukvarja za zaresen biznis (torej pravna oseba) pa mora, kolikor me spomin ne vara, tudi rabljenemu konjičku "primaknit" 6 mesecev garancije..

 

Filozofija "jaz imam motor, ti pa gnar, dejva nardit en kšeft, pa ne sprašuj preveč" funkcionira samo "za male preprodajalčiče". Pa tudi ti,.če so preveliki nateguni, prej ali slej naletijo na mino..

spomin te vara in sreča je še kako pomembna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ti bil resn "preprodajalc" se ne bi tuki z raznimi forumaši ubadal. S takimi izjavami si pa pljuvaš v lastno skledo, saj danes večina (vsaj kokr sem jaz seznanjen) gleda da bi kupili vozilo od privat osebe kot pa od raznih firm, ker kot sam praviš zgodovine motorja ne poznaš, pri privat osebah pa zmeraj ostane tistih nekaj % da govori resnico.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem upal da bom tukaj pogledal oglase s komentarji pa se preklate kot mala deca! 

Čim se gre za posredništvo so zadeve neznosno drage in trgovcu se sladko fučka za vse. Fora je samo u RVCju. Vozila se pač kupuje nova oziroma je idealno srečati poštenega lastnika ali pač s seboj na ogled pripeljati stokovnjaka ki ve kako pregledat stroj!!  :grim Vse ostalo je odveč!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem upal da bom tukaj pogledal oglase s komentarji pa se preklate kot mala deca! 

Čim se gre za posredništvo so zadeve neznosno drage in trgovcu se sladko fučka za vse. Fora je samo u RVCju. Vozila se pač kupuje nova oziroma je idealno srečati poštenega lastnika ali pač s seboj na ogled pripeljati stokovnjaka ki ve kako pregledat stroj!!  :grim Vse ostalo je odveč!!

Ne bo držalo, dober preprodajalec ni samo "kšeftar" ampak je sposoben dobiti zgodovino in predvsem dobro prečekirati kaj prodaja. Predvsem pa stoji za svojo besedo, ki jo da kupcu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo, dober preprodajalec ni samo "kšeftar" ampak je sposoben dobiti zgodovino in predvsem dobro prečekirati kaj prodaja. Predvsem pa stoji za svojo besedo, ki jo da kupcu.

Poznaš koga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznaš koga?

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kaj kupim, to sm se v tolkih letih naučil, ni straha, v piko pa ne moreš vedet, še zmeraj je un faktor sreče vmes, če ti horoskop ni naklonjen si v qrcu, tako pri nakupu, kot pri prodaji

 

Dej pol mal deli znanje-kaj je potrebno pregledat ko kupuješ motocikel, posebnosti kake znamke/tipa motocikla, kakšne težave se lahko pričakuje z papirologijo itd. Da naredimo debato vsaj mičken konstruktivno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo, dober preprodajalec ni samo "kšeftar" ampak je sposoben dobiti zgodovino in predvsem dobro prečekirati kaj prodaja. Predvsem pa stoji za svojo besedo, ki jo da kupcu.

prpeljem včasih motor, ki je svetoven, nima pa servisne knjige in pojma nimam, kdo je lastnik, ker večkrat kupujem motorje v paketu, cena je tudi ugodnejša, ker je več gnara v igri, nekaj časa sem prodajal BMW-je v Nemčijo, je blo pa treba iz Italije vzet paket 50 motorjev, zato trdim, da za vsak motor ne moreš vedet, kako in kaj, zanašam se na svoje znanje in izkušnje, da bi pa osebno kupoval pri prodajalcu, ki je lastnik motorja je preveč zamudno in so problemi z njimi, ker ga je težko pripravit, da bo šel k notarju, govorim predvsem za jug Italije, in ja, kot ste rekli, nimam pojma in samo pametujem, pa naj bo tak :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prpeljem včasih motor, ki je svetoven, nima pa servisne knjige in pojma nimam, kdo je lastnik, ker večkrat kupujem motorje v paketu, cena je tudi ugodnejša, ker je več gnara v igri, nekaj časa sem prodajal BMW-je v Nemčijo, je blo pa treba iz Italije vzet paket 50 motorjev, zato trdim, da za vsak motor ne moreš vedet, kako in kaj, zanašam se na svoje znanje in izkušnje, da bi pa osebno kupoval pri prodajalcu, ki je lastnik motorja je preveč zamudno in so problemi z njimi, ker ga je težko pripravit, da bo šel k notarju, govorim predvsem za jug Italije, in ja, kot ste rekli, nimam pojma in samo pametujem, pa naj bo tak :smoke:

no tak se pove, kupljen v paketu, pojma nimam kdo je kaj z njim delal.....ampak sem/ga nisem pregledal v detajle, vem to in to........Beseda je vse kar človek ima. Če si fer do kupca bo posel laufal, drgač pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomin te vara in sreča je še kako pomembna

Če se s tem ukvarjaš kot "pravna oseba", ti svetujem, da si malo podrobneje pogledaš predpise s tega področja. :grim Govorijo namreč tudi nekaj o tem.

 

Če pa to delaš "amatersko", pa čeprav s profesionalnim pristopom, potem pa imaš prav in lahko na tak način kot doslej - torej brez obveznosti do kupca - veselo "preprodajaš" še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se s tem ukvarjaš kot "pravna oseba", ti svetujem, da si malo podrobneje pogledaš predpise s tega področja. :grim Govorijo namreč tudi nekaj o tem.

 

Če pa to delaš "amatersko", pa čeprav s profesionalnim pristopom, potem pa imaš prav in lahko na tak način kot doslej - torej brez obveznosti do kupca - veselo "preprodajaš" še naprej.

P R A V I L N I K 

o blagu, za katero se izda garancija za brezhibno delovanje

 

 

3. člen

(rabljeno blago, za katero se izda garancija za brezhibno delovanje)

Garancija za brezhibno delovanje za obdobje najmanj enega meseca se izda za naslednje rabljeno blago:

– cestna motorna vozila,

– priklopna vozila,

– vozila s pomožnim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priden. Vidim, da si domačo nalogo naredil.

Aja, torej lahko predvidevam,  da se tega držiš, če "profesionalno kšeftaš"? Ker poem ni čisto tako kot si napisal zgoraj - evo ti motor ki ti je všeč, ti pa meni keš (ki mi je tudi všeč...). :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, če sem prav zasledil, se gre o podjetju Moto Hit .... škoda besed.

Glede na to, kako so ocenili moj leto dni star motor, so tam res sami "profesionalci", ki se spoznajo na meglo.

Ob tej priliki bi še dodal, da ravno to je problem v Sloveniji, ker nas prodajalci vidijo le kot objekte od katerih je potrebno spipat čimveč eurov, za kasnejši suport pa se jim kratko malo jebe.

Dokler bo takšen odnos med prodajalec-kupec, lahko pričakujemo vedno več nategov.

Še dobro, da se da tu in tam kaj prebrat, da se lahko takim izognemo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasa ni na internetu.

PODARIM dobro vnošene tipične čoperske štiflarje, že zdelane. Se še dajo nositi.

Številka 41. V njih boste videti kot prekaljen čoperist  :)

 

HIGHWAY 1 CHOPPER STIEFEL

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=202055

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasa ni na internetu.

PODARIM dobro vnošene tipične čoperske štiflarje, že zdelane. Se še dajo nositi.

Številka 41. V njih boste videti kot prekaljen čoperist  :)

 

HIGHWAY 1 CHOPPER STIEFEL

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=202055

 

Scarabeo

Saj niso tako slabi, sem se malo hecal, pa zastonj so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje dolgo časa me ni bilo, želja do motorja je poniknila ( no nikoli ne, samo pomaknila se je po lestvici navzdol ) vendar je sedaj spet zelo zelo močna...in sedaj smo spet na začetku pri gledanju oglasov. Torej zanima me sledeč motor:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7832406

 

sam sem malo skeptičen s kilometri in pa to, da ga prodaja hiša. 

 

Sedaj me zanima vaše mnenje :)

 

že vnaprej hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje dolgo časa me ni bilo, želja do motorja je poniknila ( no nikoli ne, samo pomaknila se je po lestvici navzdol ) vendar je sedaj spet zelo zelo močna...in sedaj smo spet na začetku pri gledanju oglasov. Torej zanima me sledeč motor:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7832406

 

sam sem malo skeptičen s kilometri in pa to, da ga prodaja hiša. 

 

Sedaj me zanima vaše mnenje :)

 

že vnaprej hvala :)

Kaj se km tiče so res prej zgodbica kot pa realnost, ampak pri takšni ceni se jaz nebi niti na njih oziral. Po slikah sodeč izgleda lep, če se lepo pelje, brez nevsakdanjih zvokov iz motorja bi bil dober nakup.

Po izpuhu sodeč je bil enkrat na desni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem videl ja, da je bila na tleh ( udrtina ) sam pomojem se mu je samo prevrnila, ker če ne bi bile tudi rajse :)

 

Ne vem jo bom šel pogledat ta teden upam, da bo ok :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater a že 12 let bo od 2002...se mi zdi, da so bili še včeraj motorji letnika 2002 stari 3 leta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!