Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pa bom še mal filozofiral:

za 5-6 jurjev greš v nakup stare krave s preko 100000km,  z visoko porabo, običjano mal moči, običajno z veliikm finančnim vložkom, da jo spimpaš. medtem ko lahko za malce več dobiš (pa neglede na blagovno znamko)

-komplet elektronsko podoporo (od TCja, do cornering ABSA, ESA ali semiaktivnega vzmetenja) manj kmjev, nižje porabe zaradi euro standardov...

Da ne govorim o tem, četudi je moped z mal kmji z leti določene stvari enostavno prepreijo, izgubijo elastičnost itd

In da, kdor prodaja naj počaka, čez 10 let se cifre ustavijo na 3-4 jurje in potem, ne moreš bilivat gredo samo še gor...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

za 5-6 jurjev greš v nakup stare krave s preko 100000km,  z visoko porabo, običjano mal moči, običajno z veliikm finančnim vložkom, da jo spimpaš. medtem ko lahko za malce več dobiš (pa neglede na blagovno znamko)

-komplet elektronsko podoporo (od TCja, do cornering ABSA, ESA ali semiaktivnega vzmetenja) manj kmjev, nižje porabe zaradi euro standardov...

Da ne govorim o tem, četudi je moped z mal kmji z leti določene stvari enostavno prepreijo, izgubijo elastičnost itd

druga poanta z mojega gledišča:

4-5 tisoč več kot je sedanji limit 5 do max 6000e ob trenutnih pogojih za pridobitev kredita - no go .. zato gledam 3500-4000. 

cbf1000 od 2010 mi je veliko lepša kot prejšnji model .. ampak je na ketno - jaz bi pa raje imel kardan.. tu se pa zaplete.. bmw odpade pa ne bom razpravljal zakaj.. 

ostane še guzzi norge ..drugega v tem segmentu ni za ta denar .. vse ostalo je - kakor si zapisal - dvojna cena..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, thumper pravi:

druga poanta z mojega gledišča:

4-5 tisoč več kot je sedanji limit 5 do max 6000e ob trenutnih pogojih za pridobitev kredita - no go .. zato gledam 3500-4000. 

cbf1000 od 2010 mi je veliko lepša kot prejšnji model .. ampak je na ketno - jaz bi pa raje imel kardan.. tu se pa zaplete.. bmw odpade pa ne bom razpravljal zakaj.. 

ostane še guzzi norge ..drugega v tem segmentu ni za ta denar .. vse ostalo je - kakor si zapisal - dvojna cena..

ja, je res. Če si pač omejen s financami, ne moreš poseči na 10 ali malce več jurjev.

Potem ti ostane samo še Versis GS killer, uber mašina za 3 jurčke :P

Je res da so novi mopedi z vrednostjo preko 20 kek precenjeni, je pa res, da pri večini le teh pade cena po 4ih leti skoraj napol. In so naloudani in niso iztrošeni.

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

ja, je res. Če si pač omejen s financami, ne moreš poseči na 10 ali malce več jurjev.

Potem ti ostane samo še Versis GS killer, uber mašina za 3 jurčke :P

Je res da so novi mopedi z vrednostjo preko 20 kek precenjeni, je pa res, da pri večini le teh pade cena po 4ih leti skoraj napol. In so naloudani in niso iztrošeni.

a dej no..650 za dva s prtljago? udobje za naju na obeh sedežih? ne vem no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, thumper pravi:

a dej no..650 za dva s prtljago? udobje za naju na obeh sedežih? ne vem no..

650ka ima zelo udoben sedež za šoferja in zadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Snečer pravi:

650ka ima zelo udoben sedež za šoferja in zadaj

Kar se tiče udobnosti in zanesljivosti je to top nakup. Kar se tče moči, malce športne vožnje in vzmetenja v dvoje z vso kramo ter ciklistike je to bolj... Verzija pa sej gre. Pa dejansko ne govorim slabo o teh mlinčkih ki so top nakup za fijakanje, je pa res da nekateri hočemo mal več, malo bolj na nož malo bolj na poskok. Ampak če me vpraaš kaj bi raje 650 mlinček ali en lt oz varo in podobne avtobuse , ki znajo koštat 2x več bom vedno raje vzel mlinček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 3, 4 jurje za dva brez pomiselka kupim starega  ETV Caponord ABS.

Je pa ketnar, ja. Z dovolj prostora za oiler, kar je po pogostosti vzdrzevanja priblizek kardanu. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorim o sebi ..pusiju ..k ima 171 cm in se že krči..pa hoče zarad sfukanga kolena vsaj približno doseč do tal ko ima ženo zadaj..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Zok said:

Za 3, 4 jurje za dva brez pomiselka kupim starega  ETV Caponord ABS.

Je pa ketnar, ja. Z dovolj prostora za oiler, kar je po pogostosti vzdrzevanja priblizek kardanu. :naughty:

NIMA PLACA ZA OJLER IN JAZ GA NE RABIM.  

 

4 hours ago, thumper said:

ampak je na ketno - jaz bi pa raje imel kardan

Ce je sam to problem, u resnici, nimas problemov. Ketnset je 120€.  Kup cbf in uzivaj. Podobna kraca za male pare je se bando 1200-1250 s poloklepom. Sam ene rocaje bi moral zadaj scoprat. Ti povem, bando 1250 Vlece k lokomotiva. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ce je sam to problem, u resnici, nimas problemov. Ketnset je 120€.  Kup cbf in uzivaj. Podobna kraca za male pare je se bando 1200-1250 s poloklepom. Sam ene rocaje bi moral zadaj scoprat. Ti povem, bando 1250 Vlece k lokomotiva. 

zanimivo .. priporočat drug motor kot ga imaš..

jaz recimo za solo uživanje še zmeraj nebi nikomur priporočil w800 namesto bonija..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Dr_Jakob pravi:

Na netu mas eno full poceni hongdo x11. Bombnik.

če že potem bi imel osebno raje 1100xx.. a mi ne odgovarja pozicija in ne mislim kupit motorja , ki mi ni vsaj 95% ergonomičen..konji mi niso tako pomembni za pot v dvoje..

malo več vetrne zaščite ..udobje za transfer.. 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so vsi tile vaši predlogi všeč, moto guzzi, boni, w800 dejte samo samo nekida bo pod jurja, še raje okoli 600€ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, thumper pravi:

če že potem bi imel osebno raje 1100xx.. a mi ne odgovarja pozicija in ne mislim kupit motorja , ki mi ni vsaj 95% ergonomičen..konji mi niso tako pomembni za pot v dvoje..

malo več vetrne zaščite ..udobje za transfer.. 

Okej, pol pa nimaš kaj kot gledat za tiste 5 jurjev eno lušno FJR1300. S kufri, ofkors. (RT je predrag, lahko pa gledaš tud R1200ST, če si napol slep, oz. te ne moti če je moped ogabno grd)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, thumper said:

zanimivo .. priporočat drug motor kot ga imaš..

jaz recimo za solo uživanje še zmeraj nebi nikomur priporočil w800 namesto bonija..

Zakaj bi te posiljeval z mojim, ce so tvoje želje in potrebe cist nek druzga? Ps, pravis de ti je moj prevelik. Men je CBF popolnoma nezanimiv. Ampak ce tebe pogreje...kupi! Pohajanje v dvoje je s pravim motorjem uzitek, z napacnim pa muka. Sm probal oboje.

3300 s kufri in ABS. Kaj ji manjka? Samo vajini riti, in cilj!  
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14885239&display=Honda CBF 1000 A - BREZ MENJAV - zadnja ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem napisal da bmfla odpade? sem.. tastar model cbf mi je res grd... fjr mi ne sede pozicija..razni nakedi s poloklepom me ne vlečejo..

iščem tourerja.. na kardan..ne naked , ne oblečen naked , ne cestno enduro , ne gt in ne st.... in ja cbf je res malo dolgočasen in na ketno..

torej ostanejo še goldwing - ki mi je pretežak za po mestu -in trikratno ceno , triumph trophy 1215se , ki ima dvakratno ceno  in norge . navsezadnje en guzzi je že v garaži..bo pa še en..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vse robne pogoje, ki si jih navedel, ti prav dosti izbire niti ne ostane.

Imam občutek, da tako ali tako točno veš, kateri motor hočeš...?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Joker pravi:

Glede na vse robne pogoje, ki si jih navedel, ti prav dosti izbire niti ne ostane.

Imam občutek, da tako ali tako točno veš, kateri motor hočeš...?

če bi bil denar bi bil trophy se ... že zarad imidža .. :D

pred 6 minutami, skalar36 pravi:

@thumper evo ga... pocen, na kardan, pa še Guzzi.... Nimaš kej praskat več...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15000898

ta in še eden/dva v kopru ..malo še moram..dnarčka napraskat..pa ženko napraskat da se gor usede.. sem se odločil , da mi je dejansko najbolj pomemben njen dober občutek - zato tudi razmišljam o nakupu še enega motorja za skupna potepanja ..ker je sedaj ona na kratko s časom in dopustom se pač bolj nagibam na vikend izlete+ kakšen ponedeljek.. po eni strani škoda denarja in časa z motorjem po ac ..po drugi pa je tranzit edina opcija , da jo peljem kam dalje.. pač sem si zamislil po svoje nekaj skompletirat.. če bo -bo..če pa ne bo pa "ne bo" ne prvič in ne zadnjič..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je verjetno današnji zmagovalec med napihnjenci. Verjetno se je zatipkal 5800 - 8500€ 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15017309&fbclid=IwAR20NaNKy78nSLDllh_FvhX0o67b5buDGl6CFnBn69oE4UE9ajiDL0gtQIY

Motorja pod ceno ne prodam ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

ta in še eden/dva v kopru ..malo še moram..dnarčka napraskat..pa ženko napraskat da se gor usede.. sem se odločil , da mi je dejansko najbolj pomemben njen dober občutek - zato tudi razmišljam o nakupu še enega motorja za skupna potepanja ..ker je sedaj ona na kratko s časom in dopustom se pač bolj nagibam na vikend izlete+ kakšen ponedeljek.. po eni strani škoda denarja in časa z motorjem po ac ..po drugi pa je tranzit edina opcija , da jo peljem kam dalje.. pač sem si zamislil po svoje nekaj skompletirat.. če bo -bo..če pa ne bo pa "ne bo" ne prvič in ne zadnjič..

Glej, da bo tanovejša mašina not, torej 8v (kot bi iskal iglo v kopici sena). Pa pazi, Norge ima precej omejen kot nagiba, zarad centralnega štenderja.

Sam še eno vprašanje imam: A maš kake probleme z mal starejšimi mašinami? Za solo vožnje vem, da si bolj fan oldtimerjev... s tvojo pa? ... #namigdneva: Honda Goldwing... ampak una tastarejša, 1500.... ultra udobno pa za počasno pohajkovanje... zakaj pa ne, bi člouk reku.?

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sicer nikol ne veš, dokler ne pokličeš. Tale honda je zlo ikona. Če dobi pravega kupca se verjetno pogovarja o drugačnih cifrah. Seveda se pa najdejo tudi taki, ki prdajajo svoja čustva, a pri tem ignorirajo dejstvo, da so to njegova čustva, in ne od kupca in da jih kupec ne misli plačati. Poklicat je treba. 

Včasih niti nočeš prodat, pa nabiješ ceno. Tako sem jaz naredil. Nabil ceno. Sem bil prepričan, da ga nihče ne bo kupil. Pa se je prodal. Prvi, ki je klical, ga je prišel gledat. Sem točno vedel, da ko ga bo videl bo šel. Mi  je žal, da sem ga prodal. Če bi imel prostor ga ne bi. A si ga je kupec želel.

Izbire je pa pri nas ogromno. Ni se treba "zapalit" za prvi motor, ki se prodaja na AN. Dobiš za 3500 zelooo dober suzuki 1250. Al pa kako Varadero za isti denar. Za sezono "prebrodit" je. Prodaš pa tudi hitro. Pri tem motorizmu kar precej soldov "vržeš stran". Ampak denar se da nadomestit, časa pa ne.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, XTR pravi:

Ta je verjetno današnji zmagovalec med napihnjenci. Verjetno se je zatipkal 5800 - 8500€ 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15017309&fbclid=IwAR20NaNKy78nSLDllh_FvhX0o67b5buDGl6CFnBn69oE4UE9ajiDL0gtQIY

Motorja pod ceno ne prodam ?

 

Ti to nerazumes... Mass auspuh gor takoj ceno dvigne utripizd.... LOL :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!