Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 7 minutami, Shillien pravi:

sam massa v tej ceni ni! :D tisto je posebi :D

Mogoce ga da kot dimnik za rostilj (od kovcka) zravn ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalar36 said:

Včasih niti nočeš prodat, pa nabiješ ceno. Tako sem jaz naredil. Nabil ceno. Sem bil prepričan, da ga nihče ne bo kupil. Pa se je prodal. Prvi, ki je klical, ga je prišel gledat. Sem točno vedel, da ko ga bo videl bo šel. Mi  je žal, da sem ga prodal. Če bi imel prostor ga ne bi. A si ga je kupec želel.

Ja, kak si pa ti fajn, da si ga prodal, ker si ga je kupec želel. A lahko še malo bolj nakladaš? Kot v tretjem razredu osnovne šole ... ?

Popravljeno . Popravil Vin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Vin pravi:

Ja, kak si pa ti fajn, da si ga prodal, ker si ga je kupec želel. A lahko še malo bolj nakladaš? Kot v tretjem razredu osnovne šole ... ?

A si bil zraven? Kupec me je poklical in rekel, da si zeli tocno tak motor. Sem ga takoj umaknil iz neta. Potem me je klical 2x in  prosil, ce ga lahko vsaj pride pogledat. Ko je bil pr men ga je na vsak nacin hotel odpeljat. Sva se potem pogodila. To, da sm pa fajn, pa itak sam vem. Ceprov si nadležn in vtikaš nos kamor ne paše, me ne gane, in ti vseeno odgovorim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cim pise, da je ljubiteljsko vozen in ne vem kaj, so ze bucke. Tak cilja na custva in ceno nabija u nebo. Takih se sploh ne gleda, k je skoda cajta.:lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, XTR pravi:

Ta je verjetno današnji zmagovalec med napihnjenci. Verjetno se je zatipkal 5800 - 8500€ 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15017309&fbclid=IwAR20NaNKy78nSLDllh_FvhX0o67b5buDGl6CFnBn69oE4UE9ajiDL0gtQIY

Motorja pod ceno ne prodam ?

 

"Izpuh Mass je homologiran in ostane na motorju samo po dogovoru (drugače se motor prodaja z original izpušnim loncem)
Kovček z roštiljem dodam po dogovoru."

če se dogovoriš , da pusti lonec in kovček in roštilj na motorju si zdilal za 1000e..men se zdi 1000e pri ceni 9500e soliden odnos prodajalec-kupec..

če to dvoje ceni več je deal toliko boljši..                                                                                                                              :hmm:   ...... .... ... :lol1:

pred 10 urami, Dr_Jakob pravi:

Glej, da bo tanovejša mašina not, torej 8v (kot bi iskal iglo v kopici sena). Pa pazi, Norge ima precej omejen kot nagiba, zarad centralnega štenderja.

Sam še eno vprašanje imam: A maš kake probleme z mal starejšimi mašinami? Za solo vožnje vem, da si bolj fan oldtimerjev... s tvojo pa? ... #namigdneva: Honda Goldwing... ampak una tastarejša, 1500.... ultra udobno pa za počasno pohajkovanje... zakaj pa ne, bi člouk reku.?

8v ? a da se bom tresel če ima tovarniško napako na glavi lastnik pa ne ve /se ne spomni ali je bila odpravljena ? kaj pa vem... seveda bi bil bolj zadovoljen če bi našel 8v .. a se v cca.1 letu pri nas ni prodajal - ali pač lani v celju in izginil dobesedno čez noč..ker ne mislim kupit motorja in ga potem doma glancat ker mi bo čez mesec zmanjkovalo denarja za bencin je verjetno prek mojega budžeta..predvidevam..razen , če kakšen sedanji lastnik želi , da bi imel družbo nevade za dolga leta - saj se ve da kar je trenutno v garaži ne gre nič stran..  poznaš kakšnega lastnika mehansko dobrega/poštenega norgeja 8v ?

tolk kolkr se jaz nagibam v ovinkih je verjetno dovolj prostora za normalno vožnjo v dvoje in uživancijo..

gw1500 je še težja kot 1800.. ja vem težišče nizko .. sem izkusil s 1800 kocke in šine od tramvaja na trojni klančini v pragi - nebi več..

pred 7 urami, sergini pravi:

Jst bom pa tega Hansa poklical kaj mu ni jasno. Za 83' letnik hoče met 11k. Dva jurčka mu dam, briga mene dodatna oprema. Zih je bil paden, ker tole ni original barva. Pa še vprašanje, če ga pri nas čez homologacijo spravim z unimi majhnimi lučkami. No, razen, če ne bo kak sixpack al pa dvajsetka v prometni. Res ne vem no.... 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=275106180&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelDescription=k100&pageNumber=5&scopeId=MB&sfmr=false&searchId=e7337ac7-63a1-a5a3-2922-319ac73b20a4

daj preberi še enkrat - mogoče prevajalnik ni delal v redu.. cena je za predelavo tvojega obstoječega motorja ..torej k 11000e prišteješ še motor.. v bistvi dobiš na novo narejen cafe racer s tuv-om..samo še registriraš in voziš..  če si slovenec sledi še uvoz ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

a se bom tresel če ima tovarniško napako na glavi lastnik pa ne ve /se ne spomni ali je bila odpravljena ? kaj pa vem... seveda bi bil bolj zadovoljen če bi našel 8v .. a se v cca.1 letu pri nas ni prodajal - ali pač lani v celju in izginil dobesedno čez noč..ker ne mislim kupit motorja in ga potem doma glancat ker mi bo čez mesec zmanjkovalo denarja za bencin je verjetno prek mojega budžeta..predvidevam..razen , če kakšen sedanji lastnik želi , da bi imel družbo nevade za dolga leta - saj se ve da kar je trenutno v garaži ne gre nič stran..  poznaš kakšnega lastnika mehansko dobrega/poštenega norgeja 8v ?

tolk kolkr se jaz nagibam v ovinkih je verjetno dovolj prostora za normalno vožnjo v dvoje in uživancijo..

 

V Sloveniji ne vem ce je Piaggio koncern uspel prodat enega samega Norgeja. Vecina prihaja iz Italije, ce mene vprasas, bi ga sel tja tudi iskat.

Nagib... Ja, prav. Za turizem mogoce res dovolj. Pod pogojem, da obstaja bajk #2.

8v drocniki pa tko; po letu 2010 so vsi postimani, drugac pa nujno servisna knjiga, pa ce bi se slucajno pokazal problem, hop tovarniska garancija. Ma, ni frke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Dr_Jakob pravi:

V Sloveniji ne vem ce je Piaggio koncern uspel prodat enega samega Norgeja. Vecina prihaja iz Italije, ce mene vprasas, bi ga sel tja tudi iskat.

Nagib... Ja, prav. Za turizem mogoce res dovolj. Pod pogojem, da obstaja bajk #2.

8v drocniki pa tko; po letu 2010 so vsi postimani, drugac pa nujno servisna knjiga, pa ce bi se slucajno pokazal problem, hop tovarniska garancija. Ma, ni frke.

dejansko sem vprašal če veš za kakšnega... v bistvu niti ne tolk če se prodaja.. lohk pa tud..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, thumper pravi:

dejansko sem vprašal če veš za kakšnega... v bistvu niti ne tolk če se prodaja.. lohk pa tud..

Sploh ni druge za Guzzija, da gres v Ita po njega. Niti ne razmisljaj o alternativi, ker bos

1. Zadeusno ornk preplacal

2. Mel sreco ce ga sploh najdes.

 

Makaronarji jih majo pa tolk, da jih kr prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Dr_Jakob pravi:

Sploh ni druge za Guzzija, da gres v Ita po njega. Niti ne razmisljaj o alternativi, ker bos

1. Zadeusno ornk preplacal

2. Mel sreco ce ga sploh najdes.

 

Makaronarji jih majo pa tolk, da jih kr prodajajo.

sem primerjal cene pri nas in v italiji.. tam-tam.. če bi mi v italiji ratalo kaj zdilat bi dal to za pot in naše papirje.. 

potem pa povrhu vsega najdeš tak oglas ko prodajajo pod 8v 2016 dejansko 2008 prvič registriran 2016 - pa še 4v je..

https://www.moto.it/moto-usate/moto-guzzi/norge-1200/norge-1200-gt-8v-2011-16/7815635

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

sem primerjal cene pri nas in v italiji.. tam-tam.. če bi mi v italiji ratalo kaj zdilat bi dal to za pot in naše papirje.. 

potem pa povrhu vsega najdeš tak oglas ko prodajajo pod 8v 2016 dejansko 2008 prvič registriran 2016 - pa še 4v je..

https://www.moto.it/moto-usate/moto-guzzi/norge-1200/norge-1200-gt-8v-2011-16/7815635

Ja zaboga no!! Pa ja vidis po pokrovu glave kter je pa kter ni?!

 

Drgac pa ce pogledas 8v izvedbe, so cene tam nekje od 4900-5500 za cca 50.000 km, kar je cist okej. Dodas 100€ za homo, 500€ za dmv in pristanes na 5500-6000 pa si zmagu sploh.

Prevoz: mene poklic, se usedes zadaj na Grisa, pa greva skp iskat jajco v Ita. Bas problem zabi v vodo ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komur manjkajo objave:

so šle na homologacijo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bet, da sm v prejšnjem postu napisal eno neumnost, kar se tiče prevozov... @DAMI34, plis krpo v roke, pa spucaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Dr_Jakob pravi:

Zna bet, da sm v prejšnjem postu napisal eno neumnost, kar se tiče prevozov... @DAMI34, plis krpo v roke, pa spucaj :D

jap.. ke pa nazaj en motor + nazaj en motor - če je to 1500km je to 150e za benz..pa ene 3 dni , 2 nočitvi za dva, hrana , pijača in pijača .. 

pa sm na 8300e.. 

takoj sem videl da ni računice.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

jap.. ke pa nazaj en motor + nazaj en motor - če je to 1500km je to 150e za benz..pa ene 3 dni , 2 nočitvi za dva, hrana , pijača in pijača .. 

pa sm na 8300e.. 

takoj sem videl da ni računice.. :P

En dan, nč nočitev, avto in prikolica, gremo. Sej ni treba, da ga greš na Sicilijo iskat, lahko ga najdeš tud kje bližje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Thundercat said:

Sam se prodaja že od lani Maja 2019. Jo je kdo gledal mogoče? V lendavi je matr, daleč za se zastojn peljat...

6000€ za motor brez ABS-a in osnovo iz leta 2002 ?! Preskoči. Se dobi kaj boljšega za ta denar.   

2015 z abs,tcs je pa dobrih tisoč € dražja (brez kovčkov) :)

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Thundercat. Če si se odločil za VFR, potem raje vzami mal novejšo ewcimo tako. Sicer je 2500 eur dražja, sam je pa novejša, bolša... https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14973530

Če te pa denar baše pa vzami Hondo CBF 1000, ali Suzuki GSXF 1250. Če si ogleduješ ta tip motorjev, sta ta dva res dobra motorja za malo denarja. Vzdržljiva, brez serijskih napak, poceni vzdrževanje...

Zadnjič se je lep GSX1250FA prodajal za 4100 eurov. Pa niso toliko redki, da se v kratkem ne bo še kakšen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kugelschreiber pravi:

 VFR? A se mi samo zdi, al nisi se razcistil, kaj bi sploh rad? Zajebana situacija. Ne zavidam. 
 

 

Vem kaj bi rad. Sport tourerja do 5000 eur. Se pa nisem omejil le na en model motorja.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Dr_Jakob pravi:

Zna bet, da sm v prejšnjem postu napisal eno neumnost, kar se tiče prevozov... @DAMI34, plis krpo v roke, pa spucaj :D

Nc hudega. Se veliko jih boš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

@Thundercat. Če si se odločil za VFR, potem raje vzami mal novejšo ewcimo tako. Sicer je 2500 eur dražja, sam je pa novejša, bolša... https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14973530

Če te pa denar baše pa vzami Hondo CBF 1000, ali Suzuki GSXF 1250. Če si ogleduješ ta tip motorjev, sta ta dva res dobra motorja za malo denarja. Vzdržljiva, brez serijskih napak, poceni vzdrževanje...

Zadnjič se je lep GSX1250FA prodajal za 4100 eurov. Pa niso toliko redki, da se v kratkem ne bo še kakšen...

Trenutno gledam:

Bandit 1250 2008+

Vfr 800 2010+

Fz1 fazer 2009+

 

Cbf mi nekako ne sede, ne vem zakaj. Poskušam nekaj z oklepi dobit, naked se mi zdi da ne bo ok, ker nameravam večino v dvoje.

Do 5000 eur, raje kaj manj da ostane za morebitne stroške itd, idealno 4000 eur.

Banditi oz cbf 1250 fa so 2011 letniki 6000+ eur, zelo dragi,  meni zelo všečni.

Problem  je ker nekateri motorji ful ceno držijo, kjub temu da niso bili dragi novi. Zdi se mi da za rabljen motor  , 10 let star n8ma smisla dajat več kot 6000 eur.

Za 7.345 eur dobim novo tracer 700, lanski model. Mal me samo skrbi/moti ker  večina pravijo da je za dva malo prešvoh.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!