Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

petek :(

21.10.2016. 
Nastavlja se razdoblje promjenjivog, u unutrašnjosti zemlje i razmjerno svježeg vremena. Mjestimice će biti kiše, češće u kopnenim predjelima, ponajprije u Slavoniji, gdje, lokalno, može biti i izraženijih pljuskova.
Na kopnu će puhati većinom slab vjetar sjevernih smjerova. Na sjevernom će Jadranu biti umjerene, podno Velebita na udare jake bure, na ostatku obale puhat će umjereno do jako jugo i jugozapadnjak.
Temperature zraka u kopnenoj će se Hrvatskoj kretati između 4 i 9°C u jutarnjim satima, te od 8 do 15°C u najtoplijem dijelu dana. Na obali i otocima tijekom jutra se očekuje od 10 na sjevernom Jadranu do 18°C na krajnjem jugu, a danju između 15 i 21°C.

subota :D

22.10.2016. 
Vikend na Jadranu počet će pretežno sunčanim vremenom. Uz povremeno više oblaka, samo rijetko može pasti i malo kiše, ponajprije na vanjskim otocima sjevernog Jadrana te na krajnjem jugu. U kopnenim predjelima bit će promjenjivo uz izmjene sunčanih i kišnih razdoblja, kojih se najmanje očekuje u sjevernim, sjeveroistočnim i istočnim predjelima. Drugi dio dana bit će sunčaniji.
Vjetar će biti uglavnom slab, samo će u Velebitskom kanalu biti umjerene bure, a na otvorenom moru zapadnog vjetra.
Jutarnje temperature zraka na kopnu će se kretati između 4 i 10°C, na moru od 10 do 17°C, dok će najviše dnevne biti od 11 do 15°C u kopnenim, te između 16 i 21°C u morskim predjelima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

 

22.10.2016. 
Vikend na Jadranu počet će pretežno sunčanim vremenom. Uz povremeno više oblaka, samo rijetko može pasti i malo kiše, ponajprije na vanjskim otocima sjevernog Jadrana te na krajnjem jugu. U kopnenim predjelima bit će promjenjivo uz izmjene sunčanih i kišnih razdoblja, kojih se najmanje očekuje u sjevernim, sjeveroistočnim i istočnim predjelima. Drugi dio dana bit će sunčaniji.
Vjetar će biti uglavnom slab, samo će u Velebitskom kanalu biti umjerene bure, a na otvorenom moru zapadnog vjetra.
Jutarnje temperature zraka na kopnu će se kretati između 4 i 10°C, na moru od 10 do 17°C, dok će najviše dnevne biti od 11 do 15°C u kopnenim, te između 16 i 21°C u morskim predjelima.

@DAMI34, ali tale "umjerena bura" predstavlja kakšno realno nevarnost za zaporo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

@DAMI34, ali tale "umjerena bura" predstavlja kakšno realno nevarnost za zaporo?

po mojem ne

ampak, kak bo pa ne vem, za Senj v petek kaže tolele:
http://www.meteo-info.hr/grad/senj s tem da Karlobag bo bolj umirjen. Mislim, da ne bo panike.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

po mojem ne

ampak, kak bo pa ne vem, za Senj v petek kaže tolele:
http://www.meteo-info.hr/grad/senj s tem da Karlobag bo bolj umirjen. Mislim, da ne bo panike.

trenutno je nedosegljiv, napoved od zjutraj ni kazala zapore. Burja upade pred dopoldnevom. Sam pr Celzijih so bl skromni. Le 17.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Jz grem,gre še kdo :P

ne!!! pa zase se brigi :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DinDiin pravi:

Jebenti, a se splaca? :)

Se , pejd greva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kmet2 pravi:

Jz grem,gre še kdo :P

Jaz grem mogoče v soboto na Pag. Štartal bi ob ene 11h, ampak niti pod razno skupaj s tabo, ker bi bil v tem primeru že ob 12h v Senju...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

Jaz grem mogoče v soboto na Pag. Štartal bi ob ene 11h, ampak niti pod razno skupaj s tabo, ker bi bil v tem primeru že ob 12h v Senju...

Jz grem jutr zaplavat .....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kmet2 pravi:

Jz grem jutr zaplavat .....:P

OK. Če kje vidim koga v kravl-hrbtno-prsnem stilu boš to verjetno ti. Kje pa boš, v Paklenici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, izibajker pravi:

OK. Če kje vidim koga v kravl-hrbtno-prsnem stilu boš to verjetno ti. Kje pa boš, v Paklenici?

ja vidiš kako je počasen, da gre en dan prej!  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Jz grem jutr zaplavat .....:P

verjetno boš tut mal jadral, med Senjem in Karlobagom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kmet2 said:

Jz grem,gre še kdo :P

Mogoce grem jest tud,se vidmo dol k hocem met mir ne da me skoz en ganja.:l_01:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse jadrančkote v petek...buon vojage :P

new-1.jpgse vidimo v soboto

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 11 urami, DAMI34 pravi:

za vse jadrančkote v petek...buon vojage :P

new-1.jpgse vidimo v soboto

Evo ..Venice ...sonce , vi pa komplicirate ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, a si ze odrinu? Iz Benetk gre katamaran za Portorož vsake 2 ure. :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Jz grem jutr zaplavat .....:P

Važna je sam primerna oprema pol ni zime :OK:

Rezultat iskanja slik za funny rain motorcycling

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Važna je sam primerna oprema pol ni zime :OK:

Rezultat iskanja slik za funny rain motorcycling

Pik1 poglej sliko, tako je treba, dežko gre preko škornjev, ne obratno.

Samdabošveduzadrugič :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigite pussyii ...ob 10h odrinem ,slike priplavajo zvečer :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!