Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Zase se brigite pussyii ...ob 10h odrinem ,slike priplavajo zvečer :P

Še dobro da voziš trajekt, se bo vizuelno ujemal z jesensko idilo na jadranki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da če odrine nekje pod večer, bo mel jasno :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kmet2 pravi:

Zase se brigite pussyii ...ob 10h odrinem ,slike priplavajo zvečer :P

menda je gužva na Jadranki :lol1:

 

untitled.png

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Frenk 67 pravi:

menda je gužva na Jadranki :lol1:

 

Vem , zato grem že zjutraj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta črna ma družbo za vikend :(

ozači, oprez!

S obzirom na nedavni nesretan i tragičan niz teških prometnih nesreća, obavještavamo vozače i svu javnost, da će policija, tijekom vikenda, kroz angažman maksimalnog broja policijskih službenika i uz korištenja cjelokupne operativne tehnike, s ciljem suzbijanja prometnih prekršaja zbog kojih se događaju najteže prometne nesreće, pojačano postupati na prometnicama diljem Republike Hrvatske.

Kako bi se na našim cestama smanjio broj stradalih osoba, a svjedoci smo da ih je proteklih dana bilo mnogo, Hrvatski autoklub poziva vozače da uvijek poštuju prometna pravila i svojim ponašanjem u prometu budu uzor, osobito mladim vozačima i najmlađim sudionicima u prometu koji su najugroženija dobna skupina. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, builder pravi:

po moje bodo na dionici "Karlobag-Paklenica", na preži vsi trije policisti + črna mamba :lol1: 

mi itaq vozimo po predpisih :whistle: pa tudi hrdekov imam za vsaki slučaj  :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

Ta črna ma družbo za vikend :(

ozači, oprez!

S obzirom na nedavni nesretan i tragičan niz teških prometnih nesreća, obavještavamo vozače i svu javnost, da će policija, tijekom vikenda, kroz angažman maksimalnog broja policijskih službenika i uz korištenja cjelokupne operativne tehnike, s ciljem suzbijanja prometnih prekršaja zbog kojih se događaju najteže prometne nesreće, pojačano postupati na prometnicama diljem Republike Hrvatske.

Kako bi se na našim cestama smanjio broj stradalih osoba, a svjedoci smo da ih je proteklih dana bilo mnogo, Hrvatski autoklub poziva vozače da uvijek poštuju prometna pravila i svojim ponašanjem u prometu budu uzor, osobito mladim vozačima i najmlađim sudionicima u prometu koji su najugroženija dobna skupina. 

bomo videli kaj bo naš pred tekmovalec rekel! :lol1: Itaq je počasi vozil, ko je imel po celi trasi dež!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je? Na Rijeki? :) 

Ja js ne vem tole okol starta, k kaze meglo pa 5 stopinj. Pa vrjetn bo ceu dan megla v tej nasi rupi lublanski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DinDiin pravi:

Kje pa je? Na Rijeki? :) 

zdaj se menim z Mileno in pravi, da ga še ni. Tebe sem tudi najavil :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, builder pravi:

po moje bodo na dionici "Karlobag-Paklenica", na preži vsi trije policisti + policistka :D  

Sej to sm mislu. Js bolj ne maram tistih, ki so do Senja...ravna cesta, omejitev pa 60km/h :(

al oni vrebaju iza svakog ugla

 

pred 38 minutami, solorider pravi:

bomo videli kaj bo naš pred tekmovalec rekel! :lol1: Itaq je počasi vozil, ko je imel po celi trasi dež!

dans še ni akcije, ni lepo vreme. Akcije so sam če jih ne zebe. As vidu kdaj akcijo k je pihal 180, pa blo -10C? :P

 

pred 18 minutami, solorider pravi:

Kmet še ni prijadral v Paklo!

ja veš kok ma dela, je kup makedamov in blata, sploh zdej k je še dež vse fino namoču, to so pravi pejsaži za fotkat (pa v blatu ostat) :P

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Sej to sm mislu. Js bolj ne maram tistih, ki so do Senja...ravna cesta, omejitev pa 60km/h :(

al oni vrebaju iza svakog ugla

 

dans še ni akcije, ni lepo vreme. Akcije so sam če jih ne zebe. As vidu kdaj akcijo k je pihal 180, pa blo -10C? :P

 

Kočevska trma!!!  :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DinDiin pravi:

Kje pa je? Na Rijeki? :) 

Ja js ne vem tole okol starta, k kaze meglo pa 5 stopinj. Pa vrjetn bo ceu dan megla v tej nasi rupi lublanski.

megla bo max do Ravbarkomande, tisti del boš pa ja zdržal?

Pr nam piha in je vse jasno

pred 17 minutami, solorider pravi:

zdaj se menim z Mileno in pravi, da ga še ni. Tebe sem tudi najavil :whistle:

Milena si že mane roke, dns jo vsi kličemo :P

 

pred 1 minuto, solorider pravi:

Kočevska trma!!!  :whistle:

Kočevski unicorn :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!