Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 14 minutami, luxsa pravi:

Sem te imel za umirjenega matorista,zdaj pa vidim da te je creda divjakov za sabo potegnila.:(

ja, včeraj je bil kar mal objesten, je pa res da je Z900 vozil.

Ob 13. 10. 2017 ob 17:18, Tedybear pravi:

Slika za v anale motosveta. Vse je mogoče....extra diujak plus še en mal manj diujak, pa parna lokomotiva skupej....

bi prosu, da se diujake bolj natančno specificira :ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

Zase se Brigi...

Saj se, mi pa ostane dovolj časa, da se tudi za kaj drugega. Eni imamo večjo storilnost..

3 hours ago, BIF said:

...in pomanjkanje domišljije....

cesta je res odlična, tu ni kaj oporekati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo al pa četrtek bo padu dopust in Jadranka, zdej pa res dosti heca. Kdo gre zraven? 

Popravljeno . Popravil lucif3rka
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

ja, včeraj je bil kar mal objesten, je pa res da je Z900 vozil.

bi prosu, da se diujake bolj natančno specificira :ras:

Tebi pripada sredina. Ker si bil z Kawo.......ce bi bil z Jodlarjem??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, luxsa pravi:

Sem te imel za umirjenega matorista,zdaj pa vidim da te je creda divjakov za sabo potegnila.:(

jaz sem vozil svojo ligo, @maus je vozil dokaj umirjeno, pretežno zadaj, @samuell je druga zgodba, mu je Hrvat roko dal v Senju, @dami34 pa je vozil kot pač zna

nismo imeli niti ene scene ali karkoli čudnega, razen dami je menda videl srne na Jadranke, ampak zvečer je omizje marsikaj preneslo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Rey pravi:

Pa @Snecer + GTR/ZZR sem srečal pri Maslenickem mostu...ne vem kje sta se zgubili ostali dve Kawi?:?

Na Tulove grede sva šla sama, kasneje pa sva po lokalih pobrala, kar je še počakalo :) 

pred 1 minuto, BIF pravi:

O tem ni nobenega dvoma. Tudi sexat je krasno...ampak vsakokrat v eni pozi....je pomanjkanje domišljije....:blush:

kaj bi pa ti predlagal za zaključek sezone, ko je cesta vozna po 11 uri do poznega popoldneva, v hribih sneg itd... da slišimo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snecer pravi:

 

kaj bi pa ti predlagal za zaključek sezone, ko je cesta vozna po 11 uri do poznega popoldneva, v hribih sneg itd... da slišimo

 

...konec sezone je takrat ko pade sneg....pa še to ne za vse. Po tvoje je torej jadranka edina možna prevozna cesta v oktobru, ko se sezona "končuje"???....lepo te prosim....poleti je prevroče, pozimi je prehladno, dežek ni v redu, prahec je smrt, na vetrčku se prehladiš...po 11 urci do popoldneva...res je...za takšne je Jadranka...zato pa je gužva...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BIF pravi:

...konec sezone je takrat ko pade sneg....pa še to ne za vse. Po tvoje je torej jadranka edina možna prevozna cesta v oktobru, ko se sezona "končuje"???....lepo te prosim....poleti je prevroče, pozimi je prehladno, dežek ni v redu, prahec je smrt, na vetrčku se prehladiš...po 11 urci do popoldneva...res je...za takšne je Jadranka...zato pa je gužva...

samo lokacijo mi zaupaj, tisto z domišljijo, druge parametre itak vsak po svoje doživlja. bom pa z veseljem pogledal-prebral tvoj prispevek decemberske jadrane v burji

pa če še nisi ugotovil, niti ni šlo toliko za ceste, ampak za zaključek, no cesta je tudi ok, enir par 10km

lahko bi šel poleg, ne pa si sedaj siten :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cakam na motogp posnetke ... Snečer ma nekaj ...

20 minutes ago, DinDiin said:

Smo se srecali v Novem Vinodolskem sred ovinka :)

Smo bili hitri ... Naceloma vse pozdravim ce le lahko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

5 minutes ago, Snecer said:

orutt me je prosil za nekaj materiala, ker bo imel sedaj tudi tečaje teorije na višjem nivoju

V "rikverc":O

 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!