Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Vas se pa spomnim.

 

P.S.: Če ne bi poznal dinkota bi si mislu, da je to ziher kak "kurbnhaus" glede na to kok vas dol vleče. :lol1:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, exclan pravi:

Upam da jo je z mozgani najdu.

in to napiše en, ki ima cestaka :) za zbrana dela MotoSveta

pred 30 minutami, solorider pravi:

Do sv. juraja se je topila :lol1:

20171015_123223_HDR.jpg

izpuh si drugam montiraj, saj vidiš, da je od lonca, na desni je lepa, al pa gumo obračaj na 1000km :) 

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snecer said:

in to napiše en, ki ima cestaka :) za zbrana dela MotoSveta

Mu povema kaj se je zgodilo ko smo se ustavli ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti mislis da ves za vsakega kaj vozi in kaj meni to pomeni ce je tvoj kolega spral dva na R1 in cbr1000 kaj bomo zaceli kot otroci resno nerazumem kaj mi hoces povedat z tem????Drugace cestitke vozniku kawe za "pranje"

Mi gredo na max. Kurac čistuni in aka moralizatorj ko se gre o varnem okolju prijateljev in znancev.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, exclan said:

A ti mislis da ves za vsakega kaj vozi in kaj meni to pomeni ce je tvoj kolega spral dva na R1 in cbr1000 kaj bomo zaceli kot otroci resno nerazumem kaj mi hoces povedat z tem????Drugace cestitke vozniku kawe za "pranje"

Mi gredo na max. Kurac čistuni in aka moralizatorj ko se gre o varnem okolju prijateljev in znancev.

Pustite drkarijo gremo se voziiiiiiiiitttttt ... 

hočemo sonce pa enih 20 stopinj ... Pa suhe ceste ... Brmmmm Brmmmm

23AD6EAC-8FCC-4472-9E00-34841BD60289.jpeg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, exclan pravi:

A ti mislis da ves za vsakega kaj vozi in kaj meni to pomeni ce je tvoj kolega spral dva na R1 in cbr1000 kaj bomo zaceli kot otroci resno nerazumem kaj mi hoces povedat z tem????Drugace cestitke vozniku kawe za "pranje"

Mi gredo na max. Kurac čistuni in aka moralizatorj ko se gre o varnem okolju prijateljev in znancev.

jaz sam pravim, ne se zgražat, ker najbrž sam podobno počenjaš s cestakom, drugače pa se strinjam, da to ni za na cesto, vsi ti posnetki so za to, da se vidi, kako se ne vozi

@DAMI34 @maus

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, exclan pravi:

No pa obrazlozi kaj je point dotikanja asvalta z roko?

ugotavljane teksture, vlage, in oprijema. 

Če maš na rokavici luknjo potem lima kot mora :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, mladench pravi:

20171015_124536.thumb.jpg.b0a0c9d07b90f24108c006e56a03c2e4.jpg

Ljepi :)

...sem vedu, da ne rabim svoje slikat, ker ni bila nič dosti drugačna :D , edino po sredi ima še malo več profila :D 

 

 

Popravljeno . Popravil TOMCAT
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

kdo je ta voznik Multistrade?

sicer pa, kot sem že v drugi temi napisal, DashCam prihajajo v modo...

p.s.

zakaj pa ga ni potem spustila naprej?

Ni bla moja žena... bla sta par, možakar na Monstru in njegova deklina na r800f, vem, da sta bila skupaj, ker sva jima nekaj časa sledila...

Sej na koncu je le poguntala, da iz te moke ne bo kruha in ga je spustila naprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, TOMCAT pravi:

...sem vedu, da ne rabim svoje slikat, ker ni bila nič dosti drugačna :D , edino po sredi ima še malo več profila :D 

tis lažji, pa ti manj pobira sredino :P pa jst +1 še odzad vozm, pa več avtoceste, pa pa pa izgovori :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res nimate doma :(

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena vikend cvetka z jadranke ta petek:

srna (verjetno košuta) mi je tekla čez cesto, sem prav znižal brzino in 3x pogledal, da ni koza, ker sem bil prepričan da ni divjadi na jadranki :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bscap0044.thumb.jpg.72975fbbd6461631721cf4c980f6097e.jpg

Pravkar, DAMI34 pravi:

Še ena vikend cvetka z jadranke ta petek:

srna (verjetno košuta) mi je tekla čez cesto, sem prav znižal brzino in 3x pogledal, da ni koza, ker sem bil prepričan da ni divjadi na jadranki :(

 

samo ti si jo videl :) no, saj ta dan je bilo veliko zgodb...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Še ena vikend cvetka z jadranke ta petek:

srna (verjetno košuta) mi je tekla čez cesto, sem prav znižal brzino in 3x pogledal, da ni koza, ker sem bil prepričan da ni divjadi na jadranki :(

 

Pred enim letom, mi je srna malo pred Crikvenico kot kamikazo letela čez cesto...verjamem ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Še ena vikend cvetka z jadranke ta petek:

srna (verjetno košuta) mi je tekla čez cesto, sem prav znižal brzino in 3x pogledal, da ni koza, ker sem bil prepričan da ni divjadi na jadranki :(

 

dejansko na srno, košuta je občutno večja (naletel z enduro v kočevskih gozdovih, pa na jelena tudi, sam mal dlje je bil) sem naletel lani novembra pri Jadranovem, jst v kombiju in mi je izgledalo, da jo bom v rit z desno lučjo. Pa je umaknila ;-). Je bilo pa res hudo blizu.

Pri Anžić Lokvi je bilo pa srečanje na ca 15m pozno popoldan, sta kr prileteli med hišami in brez pogleda levo in desno prek ceste.

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, gsxf750 pravi:

dejansko na srno, košuta je občutno večja (naletel z enduro v kočevskih gozdovih, pa na jelena tudi, sam mal dlje je bil) sem naletel lani novembra pri Jadranovem, jst v kombiju in mi je izgledalo, da jo bom v rit z desno lučjo. Pa je umaknila ;-). Je bilo pa res hudo blizu.

Pri Anžić Lokvi je bilo pa srečanje na ca 15m pozno popoldan, sta kr prileteli med hišami in brez pogleda levo in desno prek ceste.

bo kar košuta, ker je bilo precej večje od koze, no kakorkol, moj filing, da lahko max na zajca na jadranki ponoči naletim, je padu :(

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, TOMCAT pravi:

...sem vedu, da ne rabim svoje slikat, ker ni bila nič dosti drugačna :D , edino po sredi ima še malo več profila :D 

 

 

Včeraj smo bli v skupini po jadranki Mitas na k1200r, Bridgestone bt-023 (sport turing) ma mojem k1200RS, Pirelli supercorsa na Hondi cb1000....vsi vozili isti tempo. Edino Mitasko je svalkalo in trgalo :D ampak šofer pravi da je zelo zadovoljen. Trajala pa uglavnem ni prav dolgo. Če se ne motim 6500km.

 

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

Še ena vikend cvetka z jadranke ta petek:

srna (verjetno košuta) mi je tekla čez cesto, sem prav znižal brzino in 3x pogledal, da ni koza, ker sem bil prepričan da ni divjadi na jadranki :(

 

jaz sem ovco že s sprednjo gumo  šlatal po zadnji bedri. Srečo je imela... drla se je, ko, da jo koljem :kva2:

Bilo je pred izvirom Cetinje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!