Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Bom kar počakal še z odločitvijo, sobota je trenutno še bolj kisla :(

Dan dva pred odhodom bodo podatki bolj točni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, CAPIROMZY pravi:

Petek AKCIJA--->>>Dubrovnik 13°C...

 

še kdo???

 

:grupni:

Jaz ,ti pošljem št.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaa fouššššššššš

Uživaj še namesto mene. :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Wakasaki pravi:

I tata bi sine:grupni::bike:

Kaj čmo, če je blo treba dat avto na servis. Upam da ste ga spucal, je bil że res potreben.  :whistle:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Frenk 67 pravi:

Kaj čmo, če je blo treba dat avto na servis. Upam da ste ga spucal, je bil że res potreben.  :whistle:

Če si si zaželel pa to naglas povedal pol ja, drgač pa kokr maš zegn.

Aja pa k bi vedu ker je tvoj bi se dal tud kej zrihrat:smoke:

Drugič mal namign

Popravljeno . Popravil Wakasaki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi teden v januarju, če bo vreme jo napadem :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Lipstick is back! :kva1:

Sj če njega ni, zaprejo jadranko :P

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do junija bo ze dva servisa naredu 

Din ne me jebat konc aprila k te bom okluftou aprila morva ze neki km za sabo met!!

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze z Jadranko ...
Sem mislil, da se bom lepo prefural v novo leto, pa so mi doma povedali, da so kolegi 'zrihtali' praznovanje v Crikvenici, in gremo dol ...
Res ne vem, kaj naj tm počnem ... a je tam kje kaj za videt? Kakšna naravna znamenitost?Al pa kulturna? Al pa dobra oštarija? Kilometer gor ali dol ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, GO_Tomi pravi:

... v Crikvenici, in gremo dol ...
Res ne vem, kaj naj tm počnem ... a je tam kje kaj za videt? Kakšna naravna znamenitost?Al pa kulturna? Al pa dobra oštarija? Kilometer gor ali dol ...

Pejt na turistični urad in reci, naj ti dajo "cestno in turistično karto Primorsko-Goranske županije".  Ali pa otok Krk prekruzaj. Ni daleč stran, ni prevelik, pa kar nekaj zanimivosti se tam najde, npr. Vrbnik, Baška...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, GO_Tomi pravi:

Nima veze z Jadranko ...
Sem mislil, da se bom lepo prefural v novo leto, pa so mi doma povedali, da so kolegi 'zrihtali' praznovanje v Crikvenici, in gremo dol ...
Res ne vem, kaj naj tm počnem ... a je tam kje kaj za videt? Kakšna naravna znamenitost?Al pa kulturna? Al pa dobra oštarija? Kilometer gor ali dol ...

Poglej si malo za kolesarske poti v zaledju Novega Vindoloskega. Al pa prebrcaš vinodolsko dolino s kakim vzponom na kako razgledno točko. Tule se najde par info https://www.vinodol.eu/kolesarske-poti/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, GO_Tomi pravi:

Nima veze z Jadranko ...
Sem mislil, da se bom lepo prefural v novo leto, pa so mi doma povedali, da so kolegi 'zrihtali' praznovanje v Crikvenici, in gremo dol ...
Res ne vem, kaj naj tm počnem ... a je tam kje kaj za videt? Kakšna naravna znamenitost?Al pa kulturna? Al pa dobra oštarija? Kilometer gor ali dol ...

Če si že tam. Bil sem pred leti....kar simpatična zadeva za kakšno urico "ubit"...

http://aquariumcrikvenica.com/akvarij/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GO_Tomi pravi:

Nima veze z Jadranko ...
Sem mislil, da se bom lepo prefural v novo leto, pa so mi doma povedali, da so kolegi 'zrihtali' praznovanje v Crikvenici, in gremo dol ...
Res ne vem, kaj naj tm počnem ... a je tam kje kaj za videt? Kakšna naravna znamenitost?Al pa kulturna? Al pa dobra oštarija? Kilometer gor ali dol ...

Kakšen sendvič s sabo vzemi, da ne boš lačen. :D Odprto oštarijo je težko najti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hwala :)

Krk mi je že tako poznan, kukr da sm tm doma. Sem ga prehodil in prekolesaril že tolikokrat, da ni res. Bil res povsod.

P1020657.thumb.JPG.6a4d2ed1aa93d98bcdae44496073eff5.JPG

Tokrat gremo familije, torej odpade vsakršna športna aktivnost.
Akvarij je pa dobra ideja, tenks :)
Za hrano pa ne bomo skrbeli. Za to so zadolženi tisti, ki te reči znajo prštimat. Mi bomo samo pili. Veliko, se bojim ... ;):) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • HLLILLE



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!