Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

drgac se zajebavamo...  kmet cist 'popizdu ' ?  jupiter je 

Popravljeno . Popravil Rogerg
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kmet2 said:

Zivnorc vam je lepo povedal oz. napisal , bili smo skupaj takrat Luksa, Zivnorc in jaz .

Še enkrat KRK !

A si res ziher? :lol1:de ni to mord susak? 

 

A je kdo z jadranke pri Pločah zavil v BiH? Je cesta ok gor, ob neretvi?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Kugelschreiber said:

A je kdo z jadranke pri Pločah zavil v BiH? Je cesta ok gor, ob neretvi?

Ob Hutovem blatu do neretve ni ravno nekaj (lani sva šla Trebinje - Hutovo blato - Ploče) .. od neretve do ploč pa je bla lepa, mislim da celo nov asfalt .. ne vem pa kako je gor proti Mostarju, kar te verjetno zanima ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Kugelschreiber pravi:

A si res ziher? :lol1:de ni to mord susak? 

 

A je kdo z jadranke pri Pločah zavil v BiH? Je cesta ok gor, ob neretvi?

 

 

itak da je. Ampak pri Pločah greš lahko po AC pa direkt na mejo, ali pa na Ljubuški, ali pa ob Neretvi na Metkovič. Vse ceste so ok.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kugelschreiber pravi:

S prstom po zemlevisu, je “plan” tak. Mord se postank u Konjicu. Odvistno od vecera okrog Makarske...... 

031B1137-3251-47DA-B1CF-819BD5358D8A.png

čisto normalno, a prometno cesto si ubral.

Jaz bi raje (meni pašejo bolj ne glavne ceste, kjer je veliko prometa) užgal na GP Bijača, pa Slapove Kravice https://www.google.si/maps/place/Kravica+Waterfall/@43.1292482,17.5123144,12.46z/data=!4m5!3m4!1s0x134b0dbd11aad181:0xf6bd890e2045e895!8m2!3d43.1564827!4d17.6088524?hl=sl

 

pa potem dalje za Mostar...

tut na GP pri Metkoviču je ponavadi gužva. 

Kar se tiče cest po BIH, običajno hitreje napreduješ po kakih stranskih, pa čeprav so zavite pa zdrapane, kot po glavnih, kjer je ogromno prometa. Pa še bolj sproščen si, uživaš v razgledih, se ustaviš kjer ti paše, manj je policije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, pik1 pravi:

dobra novica je, da za dol ti bo moped ful malo pil. Ampak obleči kaj ohlapnega. Pravkar sem prišel (beri prikolovratil) s sprehoda s psom. Še dobro, da sem ga imel na vrvici. Drugače bi prišel s sprehoda brez psa :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

čisto normalno, a prometno cesto si ubral.

Jaz bi raje (meni pašejo bolj ne glavne ceste, kjer je veliko prometa) užgal na GP Bijača, pa Slapove Kravice https://www.google.si/maps/place/Kravica+Waterfall/@43.1292482,17.5123144,12.46z/data=!4m5!3m4!1s0x134b0dbd11aad181:0xf6bd890e2045e895!8m2!3d43.1564827!4d17.6088524?hl=sl

 

pa potem dalje za Mostar...

tut na GP pri Metkoviču je ponavadi gužva. 

Kar se tiče cest po BIH, običajno hitreje napreduješ po kakih stranskih, pa čeprav so zavite pa zdrapane, kot po glavnih, kjer je ogromno prometa. Pa še bolj sproščen si, uživaš v razgledih, se ustaviš kjer ti paše, manj je policije...

 

 

To sm ze pelal. Tale Je frendova pobuda, in je nekako cilj fure, de se gre ob Neretvi gor....ne vem, ce se mi da tri dni ganjat po poprecnih bosanskih cestah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, Tex said:

Ob Hutovem blatu do neretve ni ravno nekaj (lani sva šla Trebinje - Hutovo blato - Ploče) .. od neretve do ploč pa je bla lepa, mislim da celo nov asfalt .. ne vem pa kako je gor proti Mostarju, kar te verjetno zanima ..

Tukaj je zanesljivo za uzivat v naravi ob Neretvi in dolina Vrbasa do Banja Luke ceste so lepe posebno tista v dolini Vrbasa je kot neka Soška .Mimogrede lahko skočiš še v Jablanico do konjic ker je blizu. Motel Mandiko tik ob cesti dobra poceni hrana lep pogled na Vrbas.Od motela Mandiko do Banja Luke je cesta pravi fetiš .ko sem bil zadnjič so jo obnavljali prometa je bilo malo.

 

2019-02-23_133206.jpg

Popravljeno . Popravil spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kr divje na Braču

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Xebec pravi:

kdaj je uradna MS otvoritev?

žal je že bila :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Xebec pravi:

predskakalci ne štejejo :ras:

uf, potem pa šele v začetku aprila, ko se Dinko zbudi :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno bo, ko se @mauspa @Snecer zbudita iz zimskega spanja. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

Uradno bo, ko se @mauspa @Snecer zbudita iz zimskega spanja. :P

 

js sm čist budno buden :P ... težko da pred 15-20 aprilom .. zakaj... zanalašć :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, tomaz69 pravi:

ne zanalašč, ZATO KER TAKRAT DOBI NOV MOPI....

nič se ne pohvali, zato ne vela :ras:

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomaz69 pravi:

saj ga poznaš...je skromen....

Zdaj tiho caka na sliko z 0.0 prevozenimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

Uradno bo, ko se @mauspa @Snecer zbudita iz zimskega spanja. :P

 

Zadn cajt da se odpre ker eni imajo konkretno krizo. Boljš da po paklenici po avtih pleza ko pa da po mb straši. :naughty: Ne @Tex :lol1:

 

 

FB_IMG_1551122369112.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   3 članov

    • boris1970
    • pik1
    • efi990



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!