Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 7 urami, spasku pravi:

Kje točno za vsak slučaj lani sem bil 4x jih nisem sreču razen po vaseh.

Križac in Barić draga... pa včasih na začetku Karlobaga... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tulelelele

Postavijo pa radar na stojalo in te pikne takoj po izhodu iz ovinka, ko greš proti dol (Starigrad).. 

Pa Seline avtobusno bi tudi lahko dodali, no.. 

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, kronik pravi:

nista. vidis da me nije zaustavljao vec je samo gestikulirao nesto ..... 

Ja verjetno bo to:

Ajde, ajde brže, šta blokiraš promet :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, kronik pravi:

nista. vidis da me nije zaustavljao vec je samo gestikulirao nesto ..... 

To morm enkrat uporabit MUAHAHAHAHA

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Dr_Jakob pravi:

To morm enkrat uporabit MUAHAHAHAHA

a kada te pita:"Znate li zasto sam Vas zaustavio?" 

onda mu odgovoris: "Zato jer sam Vam to dozvolio. U protivnom bih samo prosao.... " 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, kronik pravi:

a kada te pita:"Znate li zasto sam Vas zaustavio?" 

onda mu odgovoris: "Zato jer sam Vam to dozvolio. U protivnom bih samo prosao.... " 

Odgovoriš mu: Što me koji ku..  zaustavljaš, ako ne znaš zašto? I produžiš.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Tex said:

Tulelelele

Postavijo pa radar na stojalo in te pikne takoj po izhodu iz ovinka, ko greš proti dol (Starigrad).. 

Pa Seline avtobusno bi tudi lahko dodali, no.. 

Ja saj take ravnine se najbolj bojim tukaj je lahko 150 mimogrede odvisno od razpoloženja :hmm:

 

3 hours ago, Tex said:

postavijo pa radar na stojalo in te pikne takoj po izhodu iz ovinka

Če prav razumim pikne odspredaj v tem primeru te ne more kaznit nima dokaza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, spasku pravi:

Ja saj take ravnine se najbolj bojim tukaj je lahko 150 mimogrede odvisno od razpoloženja :hmm:

 

Če prav razumim pikne odspredaj v tem primeru te ne more kaznit nima dokaza

pajade...vprašaj vse, ki so bili piknjeni. 

Ulovi te takoj, preden ga sploh vidiš. Nato sledi lopatka i razgovor. Uspešnost pogajanj in višina kazni je odvisna potem od hitrosti, pa dobre volje Milicajca.

ps. stacionarci (v škatlah) pa res od spredaj nimajo dokaza, od zadaj pa gladko pošiljajo in to tudi čez kako leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, spasku pravi:

Ja saj take ravnine se najbolj bojim tukaj je lahko 150 mimogrede odvisno od razpoloženja :hmm:

 

Če prav razumim pikne odspredaj v tem primeru te ne more kaznit nima dokaza

Si pa za hece :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Borutt said:

Si pa za hece :lol1:

Moja napaka glede radarja zdaj sem se spomnu na stojalu so me opali v Postojni :wallbash:lepa slikca sam škoda s staro čelado:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, spasku said:

Moja napaka glede radarja zdaj sem se spomnu na stojalu so me opali v Postojni :wallbash:lepa slikca sam škoda s staro čelado:lol1:

:)

Nisem mislil na radar, ki bi slikal, radar ki meri, je na stojalu in nastavljen na izhod iz ovinka. V bistvu ko jih vidiš, si že prepozen. In te potem z loparčkom ustavi, ne rabi slike z tablico ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že govora o radarju, kako je pa s tem, da te pričaka s pištolco v roki in to sredi ceste? Lahko stoji sredi ceste in te meri? So me pred leti pri nas v Bezeni ustrelili, se pripeljem iz ovinka in zagledam specialca kako sredi ceste stoji. Si mislim, lejga tega hepana, ko sem pogruntal da je smrkec je bilo že prepozno. 250eur in tri pike. Sem bil vesel, da ni nič za auspuh vprašal. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, J.a.m.e.s pravi:

Ko je že govora o radarju, kako je pa s tem, da te pričaka s pištolco v roki in to sredi ceste? Lahko stoji sredi ceste in te meri? So me pred leti pri nas v Bezeni ustrelili, se pripeljem iz ovinka in zagledam specialca kako sredi ceste stoji. Si mislim, lejga tega hepana, ko sem pogruntal da je smrkec je bilo že prepozno. 250eur in tri pike. Sem bil vesel, da ni nič za auspuh vprašal. :naughty:

To je vprašanje za stop policija. Na jadranki definitivno tut specialci ne stojijo sredi ceste iz enostavnega razloga, ker Dami pa še kdo včasih mal sanja, pa ogleduje turistke na plaži, pa zapizdi čez ovinek direkt čez smrkca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, lukec pravi:

Učasih je tudi štrumfeta....bajdewej.....:boobies:

Ta crna je pa poglavje zase...tisti kr avtomatsko ustaviš, četudi nisi v prekršku :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

Ta crna je pa poglavje zase...tisti kr avtomatsko ustaviš, četudi nisi v prekršku :P

 

In plačaš kasneje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, T 120 pravi:

In plačaš kasneje...

ne. Se moraš kar trdo pogajati za izmišljeno cifro. Tako s 5000 kun padeš na 150 (dal sem 200, pa mi je 50 vrnil) seveda brez računa, ker se je @pik1tako razhudil, da 86(omejitev 50) pa že nisva šla. Realno je bila hitrost nekje okrog 60km/h.

Kakorkol, ta crna, ki nas je kao izmerila se je skrivala za avtom, pogajanja je izvajal starejši Štrumf. Lokacija urada je tule:

https://www.google.it/maps/@44.2699671,15.5226199,194m/data=!3m1!1e3?hl=sl

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ne. Se moraš kar trdo pogajati za izmišljeno cifro. Tako s 5000 kun padeš na 150 (dal sem 200, pa mi je 50 vrnil) seveda brez računa, ker se je @pik1tako razhudil, da 86(omejitev 50) pa že nisva šla. Realno je bila hitrost nekje okrog 60km/h.

Kakorkol, ta crna, ki nas je kao izmerila se je skrivala za avtom, pogajanja je izvajal starejši Štrumf. Lokacija urada je tule:

https://www.google.it/maps/@44.2699671,15.5226199,194m/data=!3m1!1e3?hl=sl

 

A se je moral pik? Ti si ne upas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Ta crna je pa poglavje zase...tisti kr avtomatsko ustaviš, četudi nisi v prekršku :P

 

Ena resna: A jo je kdo kdaj slučajn slikal? tačrno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Dr_Jakob said:

Ena resna: A jo je kdo kdaj slučajn slikal? tačrno?

Mda. Caught in the act!

Pa me ni dobla! Ha! :ras:

Mi je pa zjebala sliko na kameri.... 

bscap0010e.jpg.411a14663a7ae918dfa29e5afbbc01b1.jpg

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

A se je moral pik? Ti si ne upas?

ne resno za vse.

Tam kjer sem označil uradirata ta črna in njen kompanjon. O brzini lažeta (imata nastavljeno na laserju) in kasirata.

Ker sta pri naju (jaz sem čeprkao po GSMju navigaciji in nisem natančno sledil ampak 60-65 je bilo hitrost) sta naju s Pikom ustavila ter provalila 86km/h. Jaz izbulim oke, Pik pa takoj popizdi da to ni res. V dokaz kaj je res in ni res je inkasant začel streljati na nasprotivozeče v stilu "jel ti meni kažeš da lažem". 

No takoj sva vedela da laže in se ispogajala za simbolično cifro. Brezveze je da ti pojasnjujem da naju je @Lipstickže predhodno opozoril na "keš point"

Tako da, ste vsi opozorjeni. Iz Selin dobrih 300m naprej radi nabirajo. Če greš točno 50km/h se lahko nabijaš, v nasprotnem si recimo temu sponzor malice.

Razen teh sveh še nisem naletel na pokvarjene milicajce. 

pred eno uro, Dr_Jakob pravi:

Ena resna: A jo je kdo kdaj slučajn slikal? tačrno?

je bila v časopisih, ko je tešila onog motorista, koji je proletio kroz ogradu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene na Jadranki samo počasni v ovinkih ovirajo. Na ravnini me itak prehitijo in potem tukaj pišejo, kako se dilajo z milicajci :lol1::jezik:

3, 2, 1, paaaaaaaaliiiiiiii :lol1::jezik:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!