Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Js mam 310 od doma do Paklenice, pa tut tok nazaj :huh: ... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Xebec pravi:

drugač puvedan: 1 uro dol, 1 uro nazaj :whistle:

drugač puvedan .. 6 ur dol .. pa 7 ur nazaj .. domou se mi pa sploh ne mudi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

drugač puvedan .. 6 ur dol .. pa 7 ur nazaj .. domou se mi pa sploh ne mudi :P

 

toj k maš vodenje po jadranki, jst sm mislu za solo :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za Jadrančk rejserje. Ali se je kdaj v praksi sprobalo, da se recimo v Senju zbere ekipa, npr. Sneci, Maus, Dami... pa kdorkoli bi bil zainteresiran. Se pravi konjenica z različnimi konji in kubiki. Pa da vsi štartajo istočasno, cilj je pa Dinko. Me zanima kolk bi bila dejanska razlika med prvim in zadnjim. V praksi, in ne v teoriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, izibajker pravi:

Vprašanje za Jadrančk rejserje. Ali se je kdaj v praksi sprobalo, da se recimo v Senju zbere ekipa, npr. Sneci, Maus, Dami... pa kdorkoli bi bil zainteresiran. Se pravi konjenica z različnimi konji in kubiki. Pa da vsi štartajo istočasno, cilj je pa Dinko. Me zanima kolk bi bila dejanska razlika med prvim in zadnjim. V praksi, in ne v teoriji.

mi trije smo se že zbrali in skupaj prišli do Paklenice .. istočasno :P .... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Vprašanje za Jadrančk rejserje. Ali se je kdaj v praksi sprobalo, da se recimo v Senju zbere ekipa, npr. Sneci, Maus, Dami... pa kdorkoli bi bil zainteresiran. Se pravi konjenica z različnimi konji in kubiki. Pa da vsi štartajo istočasno, cilj je pa Dinko. Me zanima kolk bi bila dejanska razlika med prvim in zadnjim. V praksi, in ne v teoriji.

pozabu si servis BB...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, izibajker pravi:

Vprašanje za Jadrančk rejserje. Ali se je kdaj v praksi sprobalo, da se recimo v Senju zbere ekipa, npr. Sneci, Maus, Dami... pa kdorkoli bi bil zainteresiran. Se pravi konjenica z različnimi konji in kubiki. Pa da vsi štartajo istočasno, cilj je pa Dinko. Me zanima kolk bi bila dejanska razlika med prvim in zadnjim. V praksi, in ne v teoriji.

jz bi bil prvi pr Dinkotu al pa spet v ograji , vedno sem prvi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

22 minutes ago, Kmet2 said:

jz bi bil prvi pr Dinkotu al pa spet v ograji , vedno sem prvi :P

Jaz sem ponavadi v ograji šele po Dinku .. hmm ..  :whistle: :blush:

Popravljeno . Popravil Tex
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Zakaj pa bi blendal? Ker ne vidim razloga, da bi milicajci obirali dilarja na Jadranki, če ne blenda. 

iz članka, pa res ni povezano z jadranko:

Če boste po avtocesti vozili slalom ali vozniku pred sabo mežikali z žarometi, boste ob 270 evrov.

nema više blendanja ako budala vozi 100km/sat po levom kolniku i ne jebe otpozadi navozečih kola :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, J.a.m.e.s pravi:

Nova sezona se bliža, je treba še nekaj dodatnega denarja spravit v malho. Naslednji naslov bo podražitev avtocest, še naslednji pa podražitev trajektov. Jebe se jim za varnost, samo da se služi. Kadar vozim po Jadranki po omejitvah, bi me razni kombiji in ostali dostavniki najraje zbili s ceste in gasa naprej. Tako da sem skoraj prisiljen obrnit ročico. :blush: Zaradi varnosti pred ostalimi hrčki, ki se ti zaganjajo v tazadnjo. :pos:

jaz se tudi bojim naleta, zato najraje obrnem ročico :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

mi trije smo se že zbrali in skupaj prišli do Paklenice .. istočasno :P .... 

ja, ampak nas je Sneci teral izpred sebe :P

 

pred 6 urami, izibajker pravi:

Vprašanje za Jadrančk rejserje. Ali se je kdaj v praksi sprobalo, da se recimo v Senju zbere ekipa, npr. Sneci, Maus, Dami... pa kdorkoli bi bil zainteresiran. Se pravi konjenica z različnimi konji in kubiki. Pa da vsi štartajo istočasno, cilj je pa Dinko. Me zanima kolk bi bila dejanska razlika med prvim in zadnjim. V praksi, in ne v teoriji.

Vsi videoposnetki (gibljive slike v klipu) so z Versačeja Jest, Maus in Sneci..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

iz članka, pa res ni povezano z jadranko:

Če boste po avtocesti vozili slalom ali vozniku pred sabo mežikali z žarometi, boste ob 270 evrov.

nema više blendanja ako budala vozi 100km/sat po levom kolniku i ne jebe otpozadi navozečih kola :P

Tema je Jadranka in govora je lupljenju turistov. Torej, blendanje na Jadranki in zakaj blendanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Tema je Jadranka in govora je lupljenju turistov. Torej, blendanje na Jadranki in zakaj blendanje. 

da pozdraviš koga.daaa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ja, ampak nas je Sneci teral izpred sebe :P

 

Vsi videoposnetki (gibljive slike v klipu) so z Versačeja Jest, Maus in Sneci..

 

Jadranka ni angleška. Še ali zaenkrat. 

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

da pozdraviš koga.daaa :P

 

Tistega s šapko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Jadranka ni angleška. Še ali zaenkrat. 

sam jo majo pa radi, tip je čisto navdušen:

 

ps. polna črta ni zid :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

Ne se kregat, js bi biu zih zadnji.

zadnji plača pri Dinkotu, tok da veš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ja, ampak nas je Sneci teral izpred sebe :P

 

Vsi videoposnetki (gibljive slike v klipu) so z Versačeja Jest, Maus in Sneci..

 

zelo lepo, kje je že tisti slap v Istri? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Si napisal, da bodo kazni v RH 3x višje, vendar 3x nižje, kot pri nas. Torej ne gre za prej, ampak za sedaj, ko bodo nove kazni. Kaj sem te potem vprašal, si pa že prebral. Kar poišči, da ne boš na pamet pisal. 

Če bo kazen 3x višja (prebral na 24 ur) za 79 km\h v naselju bo 750 kun. Danse je 250. Pri nas je 500 eur. 5. pik.  Maš prov... 5x več te štarafajo bedaki...kaj nej iščem! Ne se delat bnorca iz sebe. Sploh nisem tebi nič repliciral, niti se nisem s tabo spuščal v debato... ti misliš da si vegeta, k se mešaš povsod, čeprav ne paše lih vegeta v vsako stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:drunk:

Edit: Aja, napačna tema.. Se globoko oprostićujem.. Kje je 'kaj trenutno poćnete?'

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!