Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 16 minutami, kronik pravi:

A u RH se samo divlja na cestama?!? Na autocesti prema Splitu sam precesto vidio ogranicenje 40km/h!!?!? Pa na staroj cesti bih smio voziti brze! 

Kada vlada RH nije sposobna zaraditi/stvoriti novce!!! 
Zato ce se na ovaj nacin financirati!  Kreteni! 


No jednog dana kada im nitko vise ne ce dolaziti, tko ce im onda davati lovu za njihove place?!? 

Jos jednom - KRETENI!! 

 

Kje sem jaz omenil kakšno divjanje? 

Za svoje zakone in plače sami poskrbite. 

pred 17 minutami, skalar36 pravi:

Kazni v HR bodo 3x višje. A še vedno 3x nižje kot pri nas... Kdo je tle budala!?

Res? Za blendanje tudi? Poišči še ostale kazni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova sezona se bliža, je treba še nekaj dodatnega denarja spravit v malho. Naslednji naslov bo podražitev avtocest, še naslednji pa podražitev trajektov. Jebe se jim za varnost, samo da se služi. Kadar vozim po Jadranki po omejitvah, bi me razni kombiji in ostali dostavniki najraje zbili s ceste in gasa naprej. Tako da sem skoraj prisiljen obrnit ročico. :blush: Zaradi varnosti pred ostalimi hrčki, ki se ti zaganjajo v tazadnjo. :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

 

Res? Za blendanje tudi? Poišči še ostale kazni. 

Pa spet si se ti najdu.

V naselju v CRO sem plačal za 79 km/h 250 kun. Kok je pr nas pa itak veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

Pa spet si se ti najdu.

V naselju v CRO sem plačal za 79 km/h 250 kun. Kok je pr nas pa itak veš.

Si napisal, da bodo kazni v RH 3x višje, vendar 3x nižje, kot pri nas. Torej ne gre za prej, ampak za sedaj, ko bodo nove kazni. Kaj sem te potem vprašal, si pa že prebral. Kar poišči, da ne boš na pamet pisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Kje sem jaz omenil kakšno divjanje? 

Za svoje zakone in plače sami poskrbite. 

Res? Za blendanje tudi? Poišči še ostale kazni. 

S čim ogrožaš druge, če "blendaš" in opozarjaš na nevarnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, kronik pravi:

A u RH se samo divlja na cestama?!? Na autocesti prema Splitu sam precesto vidio ogranicenje 40km/h!!?!? Pa na staroj cesti bih smio voziti brze! 

Kada vlada RH nije sposobna zaraditi/stvoriti novce!!! 
Zato ce se na ovaj nacin financirati!  Kreteni! 


No jednog dana kada im nitko vise ne ce dolaziti, tko ce im onda davati lovu za njihove place?!? 

Jos jednom - KRETENI!! 

 

berem. in se čudim, kakšne težave imate 

nehajte se vozit, če ne zmorete

mene še noben policaj na hrvaškem ni ustavil in nobenih težav z. omejitvami

fiksni radarji so znani, na normalnih mestih, omejitev 90 pa je več kot dovolj, na ac celo 130

za divjake cesta ni

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest na motorju še nikoli nisem nikomur poblendal...ampak z roko lepo z vodoravno iztegnjeno dlanjo 3x pomahal gor in dol.

Še vsak je dojel, kaj sem nakazal. ....motorist...avtomobilist... ženska na rolerjih z otroškim vozičkom... mamca na tisti premični hoduljici... skratka to je najbolj očiten znak, ki ga lahko komu daš, da naj zmanjša hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

berem. in se čudim, kakšne težave imate 

nehajte se vozit, če ne zmorete

mene še noben policaj na hrvaškem ni ustavil in nobenih težav z. omejitvami

fiksni radarji so znani, na normalnih mestih, omejitev 90 pa je več kot dovolj, na ac celo 130

za divjake cesta ni

 

zaključna jadranka 2018, top speed 278km/h je blo pa kaj? okvara merilne naprave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, solorider pravi:

S čim ogrožaš druge, če "blendaš" in opozarjaš na nevarnost?

To je iz naše zakonodaje. Enostavno in razumljivo.

(1) Zvočne in svetlobne opozorilne znake sme voznik uporabiti le, kadar je ogrožen on sam ali kdo drug in pri prehitevanju zunaj naselja. Pri prehitevanju vprežnih vozil ali jahačev in pri prehitevanju v naselju, sme opozarjati le s svetlobnimi opozorilnimi znaki. Pri dajanju svetlobnih opozorilnih znakov mora voznik paziti, da ne zaslepi drugega voznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DinDiin pravi:

Kok bo kazen za brez tablice? 

kakva kazna za bez tablice?! ako im ne dozvolis da te zaustave? jedino da dignu helikopter....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Xebec pravi:

zaključna jadranka 2018, top speed 278km/h je blo pa kaj? okvara merilne naprave?

vesoljčki nas tudi obiskujejo

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, J.a.m.e.s said:

Nova sezona se bliža, je treba še nekaj dodatnega denarja spravit v malho. Naslednji naslov bo podražitev avtocest, še naslednji pa podražitev trajektov. Jebe se jim za varnost, samo da se služi. Kadar vozim po Jadranki po omejitvah, bi me razni kombiji in ostali dostavniki najraje zbili s ceste in gasa naprej. Tako da sem skoraj prisiljen obrnit ročico. :blush: Zaradi varnosti pred ostalimi hrčki, ki se ti zaganjajo v tazadnjo. :pos:

Tu pa tam res podrazijo zadeve...ni pa vedno vse tak kot pisejo v casopisih. Hrvati pac majo zimsko cene cestnine in poletne / dopustniske cene cestnin. Vsaj HAC ima to. Niso pa vse avtoceste an Hrvaskem pod njihovim upravljanjem. Isto je tudi s trajekti. Pac poleti jim turisti dodatno financirajo karkoli pac ze.

Kar se pa Jadranke tice, se dokaj hitro zgodi,da ti kaksni domacini skacejo v rit, ce nisi dovolj hiter. Torej je edina resitev beg naprej ;)

3 minutes ago, Xebec said:

zaključna jadranka 2018, top speed 278km/h je blo pa kaj? okvara merilne naprave?

Samo 278 km/h...jaz mam 301 km/h na naviju ;)

18664456_10158859684595500_3773700885645057132_n.jpg.e3dea829ec71ff51b3fc5f186d99cd58.jpg mi je Snecer tudi lepo razlozil zakaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vuk76 pravi:

Tu pa tam res podrazijo zadeve...ni pa vedno vse tak kot pisejo v casopisih. Hrvati pac majo zimsko cene cestnine in poletne / dopustniske cene cestnin. Vsaj HAC ima to. Niso pa vse avtoceste an Hrvaskem pod njihovim upravljanjem. Isto je tudi s trajekti. Pac poleti jim turisti dodatno financirajo karkoli pac ze.

Kar se pa Jadranke tice, se dokaj hitro zgodi,da ti kaksni domacini skacejo v rit, ce nisi dovolj hiter. Torej je edina resitev beg naprej ;)

Samo 278 km/h...jaz mam 301 km/h na naviju ;)

18664456_10158859684595500_3773700885645057132_n.jpg.e3dea829ec71ff51b3fc5f186d99cd58.jpg mi je Snecer tudi lepo razlozil zakaj ;)

to on zavaja, resnica je da tok hit vozte :)

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Xebec said:

to on zavaja, resnica je da tok hit vozte :)

Kot BMW fahrer, se morm pac pohvalit( ter dvignit ego in podaljsat k...a) da moj moped leti cez 300 km/h ;) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Xebec pravi:

to on zavaja, resnica je da tok hit vozte :)

homologirano mam 185

 

pred 5 minutami, vuk76 pravi:

Tu pa tam res podrazijo zadeve...ni pa vedno vse tak kot pisejo v casopisih. Hrvati pac majo zimsko cene cestnine in poletne / dopustniske cene cestnin. Vsaj HAC ima to. Niso pa vse avtoceste an Hrvaskem pod njihovim upravljanjem. Isto je tudi s trajekti. Pac poleti jim turisti dodatno financirajo karkoli pac ze.

Kar se pa Jadranke tice, se dokaj hitro zgodi,da ti kaksni domacini skacejo v rit, ce nisi dovolj hiter. Torej je edina resitev beg naprej ;)

Samo 278 km/h...jaz mam 301 km/h na naviju ;)

18664456_10158859684595500_3773700885645057132_n.jpg.e3dea829ec71ff51b3fc5f186d99cd58.jpg mi je Snecer tudi lepo razlozil zakaj ;)

tvoj gre dejansko 300 :) a ne po jadranki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

To je iz naše zakonodaje. Enostavno in razumljivo.

(1) Zvočne in svetlobne opozorilne znake sme voznik uporabiti le, kadar je ogrožen on sam ali kdo drug in pri prehitevanju zunaj naselja. Pri prehitevanju vprežnih vozil ali jahačev in pri prehitevanju v naselju, sme opozarjati le s svetlobnimi opozorilnimi znaki. Pri dajanju svetlobnih opozorilnih znakov mora voznik paziti, da ne zaslepi drugega voznika.

ne vidim ogrožanje, če poblendaš in opozoriš na radar... kaj pa, če z roko nakazuješ, da je radar? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

homologirano mam 185

 

mph?

al pa predelan motor, pol pa leti k sneta skira.

 

PS: se pardoniram, 238 km/h je blo :naughty:

pred 4 minutami, vuk76 pravi:

Kot BMW fahrer, se morm pac pohvalit( ter dvignit ego in podaljsat k...a) da moj moped leti cez 300 km/h ;) ?

sj moj tut...iz črnga kala dol, pa ne mislm po cest :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, solorider pravi:

ne vidim ogrožanje, če poblendaš in opozoriš na radar... kaj pa, če z roko nakazuješ, da je radar? :lol1:

Saj sem napisal, da je enostavno in razumljivo. Ker ne omenja roko. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Borutt pravi:

To je iz naše zakonodaje. Enostavno in razumljivo.

(1) Zvočne in svetlobne opozorilne znake sme voznik uporabiti le, kadar je ogrožen on sam ali kdo drug in pri prehitevanju zunaj naselja. Pri prehitevanju vprežnih vozil ali jahačev in pri prehitevanju v naselju, sme opozarjati le s svetlobnimi opozorilnimi znaki. Pri dajanju svetlobnih opozorilnih znakov mora voznik paziti, da ne zaslepi drugega voznika.

A radar ni grožnja? ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

A radar ni grožnja? ??

divjakom ... sj boš enkrat to pogruntu, kako se je peljat in mim tebe pred ovinkom pritiši kreten ... pol pa na polno bremza in ti zjebe ritem ... tudi na jadranki to počnejo ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Xebec pravi:

zaključna jadranka 2018, top speed 278km/h je blo pa kaj? okvara merilne naprave?

A to je uradni rekord, ki so ga Hr policaji izmerili v 2018?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, izibajker pravi:

A to je uradni rekord, ki so ga Hr policaji izmerili v 2018?

zmotu sm se, sam 238 je blo.

po snecerjevih uradnih grafih

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!