Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 2 urami, Loba pravi:

A je kaj novih? Od kdaj? Jaz se vozim z vklopljeno Amzs app in z Google maps, kaj pa uporabljate ostali?

na vrhu je pripet link, lahko si dol snameš in namestiš na garmin ali android. Tudi zemljevid je da lahko preveriš kje so. Predvsem ti, ki so na kandelabrih, večinoma v mestih so zajebani, ker jih ne vidiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos še nisem bil doli, so pa bili lani vsi tisti visoko na kandelab rih označeni im me TomTom Rider 550 lepo opozarja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Loba pravi:

pa kje ste fantje, jaz sem ze naredil en krog in sem se ravno parkiral v Novalji

75CB2755-43CD-45B8-831C-ABF6A834073B.jpeg

5EBFCEA3-F7E8-46AF-9AC6-64CAB82C8BDA.jpeg

foušššš

 

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Kdor se ni dobil pozdravov iz jadranke. Evo vam pozdravi... 

IMG_20200311_123947.jpg

a nimate doma? :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

foušššš

 

a nimate doma? :P

 

Moramo izkoristiti svobodo preden nas dajo v karanteno. Tu v Zadru v Falkensteinu imajo toliko odpovedi, da razmisljajo, da bodo hotel zaprli ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Loba pravi:

Moramo izkoristiti svobodo preden nas dajo v karanteno. Tu v Zadru v Falkensteinu imajo toliko odpovedi, da razmisljajo, da bodo hotel zaprli ?

A čez mejo še niso nič Hrvatje težili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

Sam tiste iz Italije obracajo :)

Pol se z Dučejem ne da čez mejo? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, DinDiin said:

S KTM gre cez zeleno mejo ?

ma ne mim Varde. Sploh zdej k bodo ratali uradn del abrambe :lol1: 

2 hours ago, Kawl said:

Ja sej bojo nase tud pocas zacel...

Kawl, kaj maš zdej? panko?

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

11.23 Potnike obveščamo, da Republika Hrvaška zavrača vse potnike iz območij, kjer je razglašena epidemija sars-cov-2 (covid-19). Vsem, ki potujete oziroma načrtujete potovanje na Hrvaško predlagamo, da svoje potovanje preložite, obveščajo Slovenske železnice.

Pa smo "odjadrali" ... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, letošnja jadranka bo najbrž do Kala :P

No sej bo tut Hrvaška dobila svojo porcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Pa smo "odjadrali" ... :) 

HAK nič ne piše o zaprtju. Na Promet.si tudi ni nobene info, razen gneče kamionov, ter izločanja pred Hrvaško, oziroma tranzit tudi pred Slovenijo že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da.

Se da, samo potrudit se je treba. Pri budimpešti greš desno dol proti timisoari, tam greš samo ravno do sofije in tam pazi, moraš desno dol proti skopju (ne it čez prištino). No, pol si pa itak že v podgorici in je karirasti prt samo še lučaj, oziroma za vogalom .. tu nekje, 14 dni v obe smeri .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam pon kurac teh "časopisnikarjev" ker vse informacije so samo preteciozne, nobena resna.

Al pa samo površne. Gledam HAK, gledam Promet.si pa nobene prepovedi za Slovence.

Iz novic

 

Ukrepi povezani s koronavirusom:
- Na meji z Madžarsko je prepovedan promet za vsa vozila, ki prihajajo iz Italije. Promet poteka samo preko prehodov Pince in Dolga vas.
- Na mejnih prehodih s Hrvaško prihaja do zastojev. Več o stanju na Hrvaškem lahko spremljate na strani HAK ter hrvaška Civilna zaščita.
- Zaprti so vsi manjši mejni prehodi z Italijo. Odprti ostajajo Rateče, Robič, Vrtojba, Fernetiči, Krvavi Potok ter Škofije.
- Na slovensko-italijanski meji velja omejitev tovornega prometa pri vstopu v Slovenijo, katerega končna destinacija ni Republika Slovenija. Omejitev ne velja v primeru prevoza poštnih pošiljk, zdravil, zaščitne opreme in medicinskih pripomočkov ter človekoljubne pomoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Frenk 67 pravi:

Jebi ga, naj gre en probat pa naj javi. ??

Naslednji teden če bo vreme

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Naslednji teden če bo vreme

 

Dej dan dva prej povej. Prinesem razkužilo...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Dej dan dva prej povej. Prinesem razkužilo...

naveži ga na palico dolžine 1,5m :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!