Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 4 urami, Lipstick pravi:

A ni neki tacga, tlačna in pretočna HC, je že dolg časa k sem u šolo hodu .....

Maš pretočne, to pomeni da so neposredno na reki ali kanalu, imajo majhen padec in velik pretok pa nič ali skoraj nič akumulacije. Če je vode preveč ali elektrarna stoji mora voda teči preko prelivnih polij. Nasprotno od tega so akumulacijske elektrarne.

Tlačne so pa vse, samo da so ene nizko tlačne, druge srednje tlačne in tretje visokotlačne.  Najbrž ti je jasno, da je to odvisno od padca, ki je na razpolago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Loba pravi:

 

Tole je posnetek, star ene 5 let. Človek, ki pomaga motoristu, je pa bivši kosarkaš Cibone  Aramiz Naglić.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Tedybear pravi:

Tole je posnetek, star ene 5 let. Človek, ki pomaga motoristu, je pa bivši kosarkaš Cibone  Aramiz Naglić.

Je tako in dečko, ki je baje prevozil že ogromno sveta je malo podcenjeval Senjsko burjo...

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lipstick pravi:

zarad 4ih šraufov cela pizdarija :P

 

pred 20 urami, Loba pravi:

Do Trogira in okoli, pa malo proti Benkovcu in nazaj na železni repertoar Jadranko.

591B992A-8434-4B37-A053-B6C169BF3353.jpeg

 

nekaj najlepšega..jadranka v zimskem spanju, prazne uličice in lepo vreme...foušššš

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

zarad 4ih šraufov cela pizdarija :P

Rižojedcem bi dal vse gradit...

Hm, najbrž bi prehitro končali?

V soboto do Pakle :?, vreme bo....

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad 4ih šraufov cela pizdarija :P

Glavonje so se zbral, prnesl šraufe, se poslikal, obljube oblubil ............in spokal.....

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MiNa pravi:

 

V soboto do Pakle :?, vreme bo....

kmal bo treba, jaz že čutim pomanjkanje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

burja bo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

burja bo :P

 

Glih hotu Mileno za rokav pocukat, pol pa pogledam na Windy in kriza. ☹️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Frenk 67 pravi:

Glih hotu Mileno za rokav pocukat, pol pa pogledam na Windy in kriza. ☹️

ne vem, sem mal nabijal. Običajno če pri nas piha potem tudi ob obali. V soboto bo baje upad. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

ne vem, sem mal nabijal. Običajno če pri nas piha potem tudi ob obali. V soboto bo baje upad. 

A veš pri kolk vozlih al pa kmh zapirajo?  Pa še to je, da ko enkrat zaprejo jim zna ful trajat preden odprejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Frenk 67 pravi:

Glih hotu Mileno za rokav pocukat, pol pa pogledam na Windy in kriza. ☹️

do junija bo tako :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

A veš pri kolk vozlih al pa kmh zapirajo?  Pa še to je, da ko enkrat zaprejo jim zna ful trajat preden odprejo.

Ja..ažurni lih niso 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranka je že zdele zaprta, tako da ta vikend lahko kar pozabimo. 😟

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkretno sranje na obali. Očitno ta vikend povsem nedostopna. ☹️

Zbog olujnog vjetra samo za osobna vozila otvorene su:

  • autocesta A1 Zagreb-Split-Ploče između čvorova Sveti Rok i Posedarje (obilazak za ostale skupine vozila je državnim cestama DC50 i DC27 preko Gračaca, Obrovca i Karina);
  • autocesta A6 Rijeka-Zagreb između čvorova Delnice i Kikovica (obilazak DC3).
  • državna cesta DC54 Maslenica-Zaton Obrovački.

Na Jadranskoj magistrali (DC8) između Bakra i Novog Vinodolskog te Senja i Karlobaga, državnoj cesti DC99 Križišće-čvor Križišće i lokalnoj cesti LC58107 Kraljevica-čvor Križišće zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina vozila), a na Jadranskoj magistrali (DC8) između Novog Vinodolskog i Senja te Karlobaga i Svete Marije Magdalene dodatno je zabrana za dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II.skupina).

Zbog olujnog vjetra zabrana je prometa za I. skupinu vozila na DC102- most Krk u oba smjera (motocikli, prikolice za stanovanje, kamp prikolice s tri ili više osovina, kombi vozila visine preko 1,9 m, autobusi na kat i autobusi duplih osovina koji vuku prikolicu, osobna vozila koja vuku malu prikolicu s jednom osovinom). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop, pa ne kaže da bo kaj ta vikend. tudi pri nas nabija kot pri norcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klasika (niko neče HAK da natera da radi :P )...tut pri nas se je popoldan mal umirilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!