Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

privately I ja nesto "sanjamo" kako bi prema jadranki krajem mjeseca. 01.11 je utorak pa bi se dao odraditi neki produzeni vikend..... ako nece biti bure, kise, snijega, leda ..... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, tomaz69 pravi:

On-line…

046231B0-76A6-41A8-8C40-4CB50E724D2D.jpeg

.

... pridem pogledat 😁

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a noben več ne hodi u službo? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 10. 2022 ob 19:26, kronik pravi:

privately I ja nesto "sanjamo" kako bi prema jadranki krajem mjeseca. 01.11 je utorak pa bi se dao odraditi neki produzeni vikend..... ako nece biti bure, kise, snijega, leda ..... 

... in ko se vsi pogoji poklopijo, skupaj z vsemi planeti.... da se gre lahko dol...

... pa pride PMS

:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim različne napovedi za veter za jutri in soboto (do 35 km/h) pa rumeno opozorilo za veter Accuweather.

Ali to že pomeni zaprtje ceste D8?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Darko3g said:

(do 35 km/h)

To je blizu 19 vozlov. Če bo tako pihalo, bo ziher zapto. Običajno je 10-11 dovolj za zaprtje 1 kategorijo. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Darko3g pravi:

Vidim različne napovedi za veter za jutri in soboto (do 35 km/h) pa rumeno opozorilo za veter Accuweather.

Ali to že pomeni zaprtje ceste D8?

 

Takole kaže, jutri dopoldan zna biti zaprta. Lahko tudi popoldan, če se HAKu ne bo dalo tabel ugasnit :P ampak ja yu3 popoldan umirjanje, sobota pa lepa brez burje. Več spodaj

petek:

Na Jadranu pretežno sunčano i ugodno toplo, samo povremeno uz umjerenu naoblaku, ponajprije na njegovom južnom dijelu. U kopnenoj Hrvatskoj dan će početi niskim oblacima, ponegdje i maglom, a u nastavku dana bit će djelomice, povremeno i pretežno sunčano.

Vjetar će na kopnu biti slab, u gorju popodne umjeren, sjeveroistočni i istočni. Na Jadranu će puhati umjerena, početkom dana podno Velebita jaka bura s olujnim udarima, prema otvorenom moru sjeverozapadni vjetar umjerene jačine.

Jutarnje temperature zraka u kopnenim predjelima od 6 do 12 °C, na obali i otocima između 13 i 18 °C; najviše dnevne u većini predjela između 19 i 23 °C, u gorju malo niže, a na Jadranu mjestimice i malo više.

sobota:

U većem dijelu zemlje vikend počinje djelomice sunčanim vremenom. Prevladavat će umjerena naoblaka, u unutrašnjosti zemlje početkom dana mjestimice će biti i niskih oblaka, a ponegdje i magle. Više sunca očekuje se na južnom, povremeno i na srednjem Jadranu.

Diljem zemlje puhat će slab vjetar južnih smjerova, najčešće jugozapadni i jugoistočni.

Jutarnje temperature zraka na kopnu će se kretati od 5 do 9 °C, na moru između 12 i 16 °C; najviše dnevne u većini će predjela biti između 19 i 22 °C, samo će u gorskoj Hrvatskoj biti malo niže.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

 

Takole kaže, jutri dopoldan zna biti zaprta. Lahko tudi popoldan, če se HAKu ne bo dalo tabel ugasnit :P ampak ja yu3 popoldan umirjanje, sobota pa lepa brez burje. Več spodaj

petek:

Na Jadranu pretežno sunčano i ugodno toplo, samo povremeno uz umjerenu naoblaku, ponajprije na njegovom južnom dijelu. U kopnenoj Hrvatskoj dan će početi niskim oblacima, ponegdje i maglom, a u nastavku dana bit će djelomice, povremeno i pretežno sunčano.

Vjetar će na kopnu biti slab, u gorju popodne umjeren, sjeveroistočni i istočni. Na Jadranu će puhati umjerena, početkom dana podno Velebita jaka bura s olujnim udarima, prema otvorenom moru sjeverozapadni vjetar umjerene jačine.

Jutarnje temperature zraka u kopnenim predjelima od 6 do 12 °C, na obali i otocima između 13 i 18 °C; najviše dnevne u većini predjela između 19 i 23 °C, u gorju malo niže, a na Jadranu mjestimice i malo više.

sobota:

U većem dijelu zemlje vikend počinje djelomice sunčanim vremenom. Prevladavat će umjerena naoblaka, u unutrašnjosti zemlje početkom dana mjestimice će biti i niskih oblaka, a ponegdje i magle. Više sunca očekuje se na južnom, povremeno i na srednjem Jadranu.

Diljem zemlje puhat će slab vjetar južnih smjerova, najčešće jugozapadni i jugoistočni.

Jutarnje temperature zraka na kopnu će se kretati od 5 do 9 °C, na moru između 12 i 16 °C; najviše dnevne u većini će predjela biti između 19 i 22 °C, samo će u gorskoj Hrvatskoj biti malo niže.

.

... fajn 😮😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, pik1 pravi:

.

... fajn 😮😁

a si že dol? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Zivnorc pravi:

... in ko se vsi pogoji poklopijo, skupaj z vsemi planeti.... da se gre lahko dol...

... pa pride PMS

:dry:

ne zazivaj vraga bez potrebe!! 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

a si že dol? :P

 

.

.... ja po cesti se je ful mudil ... na vsakem pitstop-u se je pa tud čas ustavil 😮😁

hdr_00328_0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemumast..lih dobro sem štartal za jadranko..

Grrrr20221014_111022_HDR.thumb.jpg.51701c5ab04e31ed8d6ce6b4b98cc95d.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

Bemumast..lih dobro sem štartal za jadranko..

Grrrr

...ej... na tej gumi ne rabiš luknje vrtat, da vidiš, kolko je še profila.... se vidi po štoplah...   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zamenjat motor. Na 790 je dakarca, valda bo zdržala 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!