Skoči na vsebino

Nalepke, logotipi, vinil folija... za motor


Gregs

Priporočene objave

Podarim komplet nalepk za 17col platišča v ORANŽNI barvi, v zameno za nekaj fotk polepljenega platišča :)

Men bi prou pršle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.bolha.com/okvirji-deli-karoserije/tank-nalepka-monster-energy-oglas1275339083#

tle maš en carbon look umes

če ima kdo kako nalepko viška se priporočam (akrapovič, dunlop, itd.) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, dobil dans komplet, za varovanje proti zadrgi in tud za pokrovcek tanka. AS domzale

No če bo še kdo kaj podobnega rabil, lahko dobi tudi pri meni, karbon 3D imitacija...ugodno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če bo še kdo kaj podobnega rabil, lahko dobi tudi pri meni, karbon 3D imitacija...ugodno.

lp

Jao, kva se nis vcer javu, pa bi mi zrihtal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj točno rabiš celotno poslikavo/polepitev motorja?

Za kaj takega bi skoraj kakšen teden rabil motor pri meni. Načeloma ni težave to prelepit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hm, jst bi rabu 2 nalepki Garelli

veliki kak decimeter, črno beli

kjse se to da dobit?

ps: imam pa originalni sam sta mal znucani že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi se dalo kupit nalepko za kawasaki .. pride na stranski plastiki, oznaka ( ER6n ) .. gledam pa nikjer nič :/ --

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi se dalo kupit nalepko za kawasaki .. pride na stranski plastiki, oznaka ( ER6n ) .. gledam pa nikjer nič :/ --

Uradni servis recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno imam za podarit en komplet modrih obrob za 17 colska platišča... debelina 8mm, prekinjene črte. Made in Slovenia :P

V zameno za fotko motorja, ko je zadeva polepljena :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno imam za podarit en komplet modrih obrob za 17 colska platišča... debelina 8mm, prekinjene črte. Made in Slovenia :P

V zameno za fotko motorja, ko je zadeva polepljena :)

lp

ja lahk bi men enkrat podariu 2x sm ti ze pisou pa nikol nc s tega :S n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahk bi men enkrat podariu 2x sm ti ze pisou pa nikol nc s tega :S n

Sej sva se dogovorila, da ti sporočim ko pridem v NM, da ti pripeljem...

oz. napiši mi naslov, bom kar poslal bo najhitreje. Mislim, da sem že imel enkrat tvoj naslov, pa žal brišem sporočila, ker vas je preveč.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sva se dogovorila, da ti sporočim ko pridem v NM, da ti pripeljem...

oz. napiši mi naslov, bom kar poslal bo najhitreje. Mislim, da sem že imel enkrat tvoj naslov, pa žal brišem sporočila, ker vas je preveč.

lp

aia newem nism dobu tega sporocila se mi zdi

ti napism podatke na zs pa bom js placou postnino p je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da se rešim stare zaloge in da vstopim v novo leto z pospravljenimi policami, prodam obrobe platišč za cene materiala..folije so še ostale (ognjena rdeča, vinsko rdeča, črna sijaj ali mat, fluroscentno rumena, Kawasaki zelena, svetlo modra, rumena mat, crom ali bela, ter siva v dveh odtenkih.

5mm širine 5€

8mm širine 8€

hj-obroba-platisc.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se rešim stare zaloge in da vstopim v novo leto z pospravljenimi policami, prodam obrobe platišč za cene materiala..folije so še ostale (ognjena rdeča, vinsko rdeča, črna sijaj ali mat, fluroscentno rumena, Kawasaki zelena, svetlo modra, rumena mat, crom ali bela, ter siva v dveh odtenkih.

5mm širine 5€

8mm širine 8€

Jaz bi imel ognjeno rdeče 5mm širine in pa če imaš kakšno tank nalepko... Lahko mi prosim sporočiš na zs :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo, mene pa zanima ali bi obstajala opcija, da mi kdo plastiko zavije v folijo take rdeče barve. Sicer je tukaj HDR fotka in v resnici motor ni tak. Barva je nekako Candy mirror red(taka zrcalno rdeča, kot en jabuk v fotošopu predelan :D). Meni zgleda bolano. V glavnem, zanima me ali bi zadeva z folijijo bila izvedljiva in koliko bi cenovno približno stalo? Gre se pa za Ducati Monster 696/796/1100(majo vsi enake plastike).

Pa glede okvirja ko so tiste cevi me še zanima. Najbrž tehnično(premalo prostora, itd.) nebi bilo izvedljivo nanesti folije ali pač?

Hvala, LP.

post-8000-0-47770700-1356214228_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hej, umetniki :P , zanima me, tisti ki ste že "foliral" motorje, katere znamke folij ste kaj uporabili in kako so se obnesle...razteznost, odstopanja,...itd. Ali ste zadovoljni ali ne...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, umetniki :P , zanima me, tisti ki ste že "foliral" motorje, katere znamke folij ste kaj uporabili in kako so se obnesle...razteznost, odstopanja,...itd. Ali ste zadovoljni ali ne...?

tale ni prow deleč od tebe, če boš lepo prašouw boš zvedu marskej..... od tehnike do taprave temperature.... (po pa še kšn metr kup.... :) :) :) )

http://www.fazer.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!