Skoči na vsebino

Prejemki cerkve iz proračunskih sredstev


I30

Priporočene objave

Saj jih že, s tem, ko motoriste flikajo na urgenci in jim omogočajo mesece in leta trajajoče bolniške ...

A misliš,da se ti ne moreš zbudit na urgenci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo je poslušati trditve in vedenja nekoga, ki zadevo ali vidi samo od daleč, ali pa govori kar so mu

povedali nekateri, ki zadevo vidijo in spremljajo od daleč, realnega dejstva pa ne poznajo.

Jaz že nisem tako pameten, da bi modroval o zadevah, ki jih osebno ne poznam. Nekateri pa imajo to sposobnost.

(če kdo hoče soditi o kaki zadevi mora poznati in slišati obe strani)

Glede na to da zadeve verjetno ne poznam, mi lahko napišeš kaj o teh realnih dejstvih? Rad bi slišal še drugo stran......če ti ni pretežko seveda . Pa ne bo zastonj, častim primerno količino piva ob priliki pri Vaških.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da zadeve verjetno ne poznam, mi lahko napišeš kaj o teh realnih dejstvih? Rad bi slišal še drugo stran......če ti ni pretežko seveda . Pa ne bo zastonj, častim primerno količino piva ob priliki pri Vaških.....

Jez bi tud pršu na predavanje.K s piram gre lažje v glavo :beer2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma qrac, še pod Islamom bi bila ta država lahko boljša!

Če pogledaš kako fajn so se imeli v Gadafijevi Libiji .. seveda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledaš kako fajn so se imeli v Gadafijevi Libiji .. seveda!

Stari....... :rolleyes: si pozabu................. dokler je bil Gadafi še živ. :grim Pa še to ne vsi................... kot vedno in povsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari....... :rolleyes: si pozabu................. dokler je bil Gadafi še živ. :grim Pa še to ne vsi................... kot vedno in povsod.

Ti, a ti poznaš preteklik v Butalščini?

Po moje res preživljaš vesele urice ..

:drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. kaj če bi mi2 raje nadaljevala ju3?

:mellow:

...ju3 bo zelo nemogoče..........grem po mojga bavarca na servis. Kaj pa poju3šnjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi država ukinila brezplačno šolanje župnikov, vzdrževanje cerkvenih objektov, plačevanje župnikov v vojski, plačevanje pok. in zdr. zavarovanja, obdavčila vse imetje cerkve in darila cerkvi bi hitro prišli do 800 MILJONOV ki jih spufana država potrebuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...do 800 MILJONOV ki jih spufana država potrebuje

hudo verjetno še precej več tako, da bi lahko malo dali na stran za huda leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Italjani že razmišljajo o uvedbi davka na cerkvene nepremičnine.Upam,da jim bomo sledili.

Pozabi! Pri nas je Janlusconi šele na položaj šprišel. Uvedba takega davka bi pomenila nehvaležnost do tistih, ki so mu omogočili novo osvojitev prestola. To bi bilo nesprejemljivo in bi pomenilo njegov padec. Nič ne bo s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislm ,da ne bo izpustu zlate jame.Obljube niso zavezujoče za politike ,denar je denar SVETA VLADAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu bi bilo najbolj modro uvesti cerkveni davek po vzoru Avstrije. Tam ga plačujejo katoliki in s tem se financnira njihova zabava, centri v katerih se zabavajo in klovni v čudnih oblekah, ki v vsaki vasi ali mestu zabave vodijo. Davka ni treba plačevati pripadnikom drugih ver ali ateistom. Če ga pripadnik RKC noče več plačevati ima možnost izstopa. Vendar vrnitve več ni.

Več kot pošteno - se mi zdi.

Zakaj bi morali VSI plačevati žur katerega uživajo le nekateri.

Meni za kino karto (recimo) država ne da nič, jaz pa moram RKCjevcem plačevati vse sorte.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!