Skoči na vsebino

Prejemki cerkve iz proračunskih sredstev


I30

Priporočene objave

Kolm glede na to, da je jasno, da je RKC zlorabila veliko dobrote vernikov....

Si upam in želim, da bodo ljudje končno uporabili zdravo pamet in... Da bo nekoč cerkev končno ločena od države

Še moj star ata je nedolgo dejal, da ga župniki ornk serjejo in da ne more verjeti, da je izgubil certifikatne delnice zvon-a.... Zaradi pogoltnih duhovnikov, ki "delajo" v imenu Boga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Si upam in želim, da bodo ljudje končno uporabili zdravo pamet in...

Kje ... v Butalah?

Pamet?

:kva2:

Pa še zdravo po vrhu?

:kva1::kva2:

Ti moraš biti pa res brezupna optimistka!

Dobesedno BREZUPNA optimistka.

:yes:

Take rabimo zdaj v krizi!

:yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brojedan... Ko bo vse propadlo, ko bo šlo vse u maloro... Bom jaz verjela u nemogoče... Brezupna optimistka z RAZLOGOM :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno je, da nihče ne more biti naslednik Jezusa Kristusa... V sv. Pismu ne piše o PAPEŽIH, niti se ne omenja tega imena.... Papež je še en izum pokvarjene RKC, ki je zavedla predvsem preproste kmečke ljudi...

Noben ne more naslediti Jezusa Kristua, če pa bi ga že... se najbrž ne bi ponašal v bogatih oblačilih, ki bodejo reveže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Noben ne more naslediti Jezusa Kristua, če pa bi ga že... se najbrž ne bi ponašal v bogatih oblačilih, ki bodejo reveže...

To ti misliš! Se slikam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i30 morda ti uspe slika...sam ne pozabi dat gor brade, pa velik moraš bit baje okrog 180 cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

i30 morda ti uspe slika...sam ne pozabi dat gor brade, pa velik moraš bit baje okrog 180 cm

Genau ta prav, pa vse potrebno imam! :grim

Sam umivam se bolj poredk, potlej imam pa take brisače. Prideš oprat?

post-33199-0-71144300-1333449177_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Genau ta prav, pa vse potrebno imam! :grim

Križ pa žeblje ti ja jaz preskrbim, če še nimaš.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben ne more naslediti Jezusa Kristua, če pa bi ga že... se najbrž ne bi ponašal v bogatih oblačilih, ki bodejo reveže...

kot nobenega pravljičnega junaka..za vedno bodo ostali v slikanicah :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot nobenega pravljičnega junaka..za vedno bodo ostali v slikanicah :grim

Soncy - to pa ne drži. Đizs Krayst je bil defacto oseba, ki je živela in delovala v tistih časih.

Dejstvo pa je, da so kasneje okoli njega napletli legende.

Iz tega naredili cirkus in začeli pobirati cirkusnino - najprej samo ob nedeljah potem pa vedno večkrat.

Ko je biznis stekel, so lahko začeli financirati vojne - menda je bila križarska prva večja ...

Pa tko - kaj bi te učil. Saj veš kako je šlo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soncy in brojedan vsak od vaju ima pravico do svojega mnenja...Soncy zate je Jezus pravljični junak... brojedan zate pa defacto oseba...

Zame osebno pa je Jezus zgodovinska osebnost in najpomembnejše je, da evangeliji ( beri sv.PISMO...) prepričljivo pokažejo, da je bil Jezus resnična oseba, ne pa domišljijski lik...

Poročila iz evangelijev podrobno navajajo čas in kraj dogodkov... Na primer, ko evangelist Luka poroča, v katerem letu je Jezus pričel s svojim javnim delovanjem, omeni 7 takrat vladajočih oblastnikov, katerih imena potrjujejo

tudi posvetni zgodovinarji. ( Luka 3:1, 2, 23)

In da v vednost prepišem iz sv. pisma o Luku samo dva odlomka... V petnajstem letu vlade cesarja Tiberija....v dneh Kajfa in višjega duhovnika Ana...

Meni je sv.Pismo dragocena knjiga, je edina, ki jo imam pri sebi tukaj na štajerskem.

Sam Jezus ni problematična osebnost, problem bo vedno v RKC, ki malo po svoje dramatizira dogodke napisane v sv.Pismu.... kjer pač žal o pirhih in butaricah ni ne duha ne sluha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kar je najbolj smešno zdaj....... Papež je po novem odločno proti ženskim duhovnicam v CERKVI in baje, da so tisti duhovniki SEBIČNI,ki se zavzemajo za enakopravnost ...

Vprašanje časa je, kdaj bo konec te zmešnjave... Verjamem v padec in propad vseh ZAVAJUJOČIH velikih imperijev RKC...

brojedan bodi milostljiv z mojim optimizmom :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puno hvala za tole mister Matori! :worship::004

Nul problemo. Če mi uspe ugotoviti, pri katerem znancu se trenutno valja moj izvod, ti ga morda lahko celo posodim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soncy in brojedan vsak od vaju ima pravico do svojega mnenja...Soncy zate je Jezus pravljični junak... brojedan zate pa defacto oseba...

Zame osebno pa je Jezus zgodovinska ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so cerkvi baje zmanjšali državne dajatve za 20%-tov samo nikakor nerazumem zakaj jim vsi davkoplačevalci sploh plačujemo socijalne prispevke.Namreč v drugih državah jim tudi plačujejo socijalne prispevke samo denar poberejo od davkoplačevalcev v obliki letnega plačila davka na dohodek od državljanov - vernikov, ki se izjavi pri popisu stanovalcev kot npr:katolik,musliman,protestant itd.Vsaka vera ima drugačen procent prispevka npr. v švici katolik plača letno 0,5 %-ta od neto dohodka ravno toliko plačaš tudi za nezaposlene in zato pri njih skoraj ni SIVE ekonomije saj vsak sosed soseda prijavi, če šušmari ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evangelij po Focnu je zelo poučno branje.

Zdej pa ne vem ali ti naj rečem hvala ali naj bom jezen.

Se spravil zjutraj brati tole in se konča na 70 strani. Grrrrrrr. Danes pa sobota in knjižnice zaprte. Do torka bo dolga.

Je pa res fajno branje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tragikomična tema RKC MIRUJE...

Da niso brojedana in I30 malo zategnili nekam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!