Skoči na vsebino

Prejemki cerkve iz proračunskih sredstev


I30

Priporočene objave

Saj za take neumnosti pravzaprav ne najdem besed ...

Pedofili in tisti, ki bi morali spoštovati celibat, ki so si ga sami naložili hočejo druge učiti kako se živi v družini.

Ta RKC je pa res ena globoko gnojna sramota lastni veri in lastnemu bogu. :SS V svoja nedrja pa vabi največje sprijence in hinavce. Fej in fuj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tisto o učenju družinskega življenja s strani župnika... Kako pa on to ve? Mislim... a na podlagi teorije bi učil, ali imajo dvojno življenje...?

Ko je tastarejša hodila v sedmi razred, so imeli pripravo za birmo, in je rekel fajmošter, da bo vsako nedeljo prišel k komu na kosilo in se bomo pogovorili o tem in onem. Pa sem malo bolj na glas rekel ''ni panike, mi bomo imeli kropirjevo župo in palačinke''. Rebana ni bilo na kosilo, he-he...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam se za tolerantnega človeka (razen do človeške neumnosti). Nisem veren,pa sem parkrat celo bil pri maši, iz radovednosti in želje po spoznavanju sveta in ljudi okoli mene. Ne motijo me veroizpovedi in osebna verovanja človeka, brez najmanjših pomislekov sprejemam kristjane, muslimane, pravoslavce in vse ostale.

Ampak, ko pa neka inštitucija (tu naj bo jasno, da govorim o inštituciji RKC in ne o krščanstvu kot veri) tako očitno in nesramno laže presega to vse mere. Sramota! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me veseli, da si ena redkih, ki se loti tega zoprnega branja.

Na Butalce sem zelo jezen, ker ne morejo prepoznati vatikanske politike in njihovih pravih ciljev, ki so v teh časih še bolj agresivno izraženi, saj se jih začenja otepati vsa Evropa (no več ali manj - Poljaki so še vedno pravi klerohisteriki). Vatikan čuti, da izgublja tla pod nogami in se zato loteva vseh mogočih potez .. me veseli, da se strinjava.

@MH

....le, da za razliko od tebe ne pijem in posledično ne bruham po tujih vrtovih.

Morda je pa ravno to tisto kar jih moti pri meni.

:glare:

Kajpada ! S to metodo poceni pridejo do genetskega materiala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kajpada ! S to metodo poceni pridejo do genetskega materiala !

U jebemtiš! A češ rečt, da RKC izvaja poskuse kloniranja Matori hortenzij? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me veseli, da si ena redkih, ki se loti tega zoprnega branja.

Na Butalce sem zelo jezen, ker ne morejo prepoznati vatikanske politike in njihovih pravih ciljev, ki so v teh časih še bolj agresivno izraženi, saj se jih začenja otepati vsa Evropa (no več ali manj - Poljaki so še vedno pravi klerohisteriki). Vatikan čuti, da izgublja tla pod nogami in se zato loteva vseh mogočih potez .. me veseli, da se strinjava.

Žalostno je, da sem prepozno začela misliti s svojo glavo... A treba je razumeti, da nas je mami kot otroke vzgajala v veri RKC, ki so ji jo položili v njeno srce njeni starši, pa vse ceremonije v zvezi s 1. obhajilom, pa birmo.... nihče pa ji ni rekel, naj bere in vzgaja po sv. Pismu, kjer piše vsa resnica...In kjer niso omenjena nobena obhajila, birme...

Je pa res, da so bila njihova pedofilska dejanja kaplja čez rob...

IN ZDAJ KO RKC IZGUBLJA VERNIKE, so nekateri duhovniki še bolj začeli tveziti o tem, da bo veliko ljudi, ki ne hodi v CERKEV šlo v pekel...

Torej imam jaz že vzstopnico zagotovljeno, še prej pa bi se rada po uradni poti izpisala iz CERKVE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...so nekateri duhovniki še bolj začeli tveziti o tem, da bo veliko ljudi, ki ne hodi v CERKEV šlo v pekel...

Se mi dozdeva, da bomo v tem t.i. peklu srečali tudi mnogo mnogo cerkvenih duš.

Če je bog seveda tudi sam sebe obdaril z nekaj malega pameti in trezne razsodosti.

Ne vem pri katere sorte božanstvu pali to, da si navadna pizda, pa se enkrat na mesec izpoveš župniku, mu stisneš 50 eurov in skineš s kurca grehe.

Popravljeno . Popravil vrho1679
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Kako se pa sploh izpišeš iz Cerkve?

Tu je nekaj: http://aktualno.rkc.si/?id=9658&fmod=0

Malo citata: Iz Katoliške Cerkve je mogoče izstopiti na izrecno željo, ki jo prosilec pošlje v župnijo krsta ali krajevnemu škofu (ordinariju), ki vlogo posreduje župniji krsta. Za izstop je potrebna jasno izražena volja v pisni obliki, ki jo pristojna oblast sprejme na znanje in izstop vpiše v krstno knjigo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imam jaz že vzstopnico zagotovljeno, še prej pa bi se rada po uradni poti izpisala iz CERKVE

Cool - bom imel s kom klepetati med tem ko naju bodo kuhali v vrelem olju.

Po moje se tega človek navadi v nekaj letih - ampak kaj je to proti večnosti, če n imaš prave družbe.

@130 - hvala.

Vem, da sem krščen in skoraj gotovo se bom v kratkem lotil pisanja.

Po moje bom to poslal kar na ljubljansko škofijo,

potem pa naj oni posredujejo pristojnemui cerkvenemu uradu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za razliko od tebe ...ne bruham po tujih vrtovih.

...

Jaz tudi ne. Hortenzije so bile v vazi. In kadar je razen dodobra uvelih hortenzij edina druga opcija kropilnik, niti rovtar mojega tipa nima kaj dosti razmišljati. Sicer bi me dobričina župnik lastnoročno in dokončno izstopil iz vsega, kar je v kakršnikoli zvezi s cerkvijo. Tudi iz petkovih debatnih krožkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer v svetem pismu ne piše, da bi mogli krstiti komaj rojene otroke...

Zato se sprašujem zakaj si je CERKEV dovolila tako izkrivljati nauke in poneumljati ljudi...

Se kdo potem čudi, da se večina ljudi še vedno zateka v CERKEV, če pa so že od malega ustrahovani, da

jih bo doletela božja kazen, če zapustijo CERKEV...

Če bi sami brali sv. Pismo, bi prebrali in videli...

Da so bila Jezusova dejanja in nauki polna ljubezni in usmiljena, njegova oblačila skromna...

Pa smo tam, ko še danes ne morem razumeti, da veliko duhovnikov....Tudi moj sorodnik-duhovnik vozi najdražji avto- bmw daleč naokoli...

In ljudje se mu klanjajo kako dobr je, jaz pa ne morem kaj, da mu ne bi pokvarila kake minute z "neumestnimi" vprašanji zakaj se vozi v tako dragem avtu...Baje zaradi varnosti!!????

....in nekega dne me do eden od "božjih" zihr pospravu, če bom preveč spraševala in drezala v RKC...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in nekega dne me do eden od "božjih" zihr pospravu, če bom preveč spraševala in drezala v RKC...

Ne bo - ne boj se. Ti klerohisteriki danes niso več iz istega testa kot nekoč. Lapati po internetu je

eno, pogledati v oči in povedati isto je pa povsem nekaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglas na vratih Stolnice

Iščejo se novi duhovniki.

Homoseksualnost sicer ni obvezna, je pa priporočljiva.

Prednost pri izbiri imajo registrirani pedofili

RKC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglas na vratih Stolnice

Iščejo se novi duhovniki.

Homoseksualnost sicer ni obvezna, je pa priporočljiva.

Prednost pri izbiri imajo registrirani pedofili

RKC

:hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zopet se boste vozil žegnat od župnika do župnika do poletja :lol: aja, to je drugač..gre za druženje in ne pripadnost cerkvi O:-) čas je, da odrastete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zopet se boste vozil žegnat od župnika do župnika do poletja :lol: aja, to je drugač..gre za druženje in ne pripadnost cerkvi O:-) čas je, da odrastete

Ablubm, da nkol in prsežem, da nkol nism!

To delajo kmetavzarji, ki se sedaj namesto s traktorji repenčijo z motorji.

Tudi zato nikogar več ne pozdravljam na cesti, ker nikoli ne veš na kašno farško kurbo boš naletu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zopet se boste vozil žegnat od župnika do župnika do poletja :lol: aja, to je drugač..gre za druženje in ne pripadnost cerkvi O:-) čas je, da odrastete

Žal nikjer v sv.Pismu ne piše, da bi moral biti duhovnik posrednik med človekom in Bogom...

Namesto duhovnika lahko povsem navaden človek na moto-zboru reče:" Bog blagoslovi nas in pazi na vse motoriste na cesti..."

RKC je več kot očitno zlorabila Biblijo do skrajnosti... To spoznavam šele zadnje mesece....

Vprašanje pa je, kdaj bodo ljudje nehali verjeti duhovnikom... In doumeli, da za razumevanje Biblije in Jezusovih naukov ni treba poslušati velikih kao izobraženih duhovnikov, hoditi na vse žive procesije....

Vsak navaden človek lahko preučuje in obenem uči druge ljudi iz sv. pisma... Tam je vsa resnica.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zopet se boste vozil žegnat od župnika do župnika do poletja :lol: aja, to je drugač..gre za druženje in ne pripadnost cerkvi O:-) čas je, da odrastete

Žegnat?

A motorje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima :Verovati ali verjeti a je to eno in isto ali sta to dva različna pojma???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!