Skoči na vsebino

Prejemki cerkve iz proračunskih sredstev


I30

Priporočene objave

Meni tragikomična tema RKC MIRUJE...

Da niso brojedana in I30 malo zategnili nekam...

Nope. Še ne. Tiho sem pa ker se mi kozla na te farŠke pizdarije. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tragikomična tema RKC MIRUJE...

Da niso brojedana in I30 malo zategnili nekam...

Lažeta ! Sem jih videl v Mirni peči ! Zgleda, da sta se spreobrnila .. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažeta ! Sem jih videl v Mirni peči ! Zgleda, da sta se spreobrnila .. :grim

No, pa si me izdal. Spreobrnil? Ni šans. Diverzija? Mhhhmm. :grim Bemtiš, vžigalna vrvica se mi je zmočila, pa je šel načrt po gobe. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj za vraga bi pa moral jaz biti v Mirni Peči?

Bil sem pa v tem času na Trebelnem pri stricu Pepu.

10 minut vožnje stran od tistih klerohisteričnih množic,

ki so prepričane, da par kapljic H2O zagotovi varnost na mopedu

in ga lahko potem brez skrbi serjejo in se zadevajo z raznimi

kemikalijami na srečanjih.

:evilgrin:

***********************

Bemti - moram pa priznati nekaj - brez heca:

s tistimi, ki so se vračali sem družno vozil v koloni od Trebnjega do Mokronoga, kjer smo se razšli.

Mater tako discipliniranih motoristov pa še ne ... neverjetno!

NITI en sam se ni zajebaval.

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

***********************

Bemti - moram pa priznati nekaj - brez heca:

s tistimi, ki so se vračali sem družno vozil v koloni od Trebnjega do Mokronoga, kjer smo se razšli.

Mater tako discipliniranih motoristov pa še ne ... neverjetno!

NITI en sam se ni zajebaval.

:eek:

Po pripovedovanju enega od organizatorjev, ki mu verjamem, je ta žegen-zbor nekaj posebnega. Narodnjaško verski zbor motoristov in nekega posebnega sranja tam menda ni. Muzka sami Slaki ipd, kurbarije pa nobene.

Ok, mene ne motijo, tam me pa ne najdete, kot tudi na drugih žegnih in tudi motozborih ne več! Edino inkognito... ( ja klinc, se moram ven zvleč, če sem prejšnjo objavo zapisal da sem bil)

Kar je pri vsej zadevi žalostno, je to, da so te zadeve očitno skrajni domet moto organizacije ZMKS.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi ne - vedno sem bil in bom ostal "solorider" v najbolj grobem pomenu besede.

Grem kamor JAZ hočem, se ustavim, ko JAZ hočem in zaradi česar JAZ hočem ter srkbim zase in za svoje prase.

Najmanj kar si želim pri tem je družba, ki kar naprej zahteva neko prilagajanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, samo poglejte si

zakaj RODE vozi najdražjega merđota.

članek

Zdaj bodo seveda spet motomarsovski klerohisteriki v luftu ...

ampak težko bo dokazovati,

da je vatikanska mafija - pri nas imenovana RKC - kaj drugega kot mafija.

Mafija, ki goljufa naivne cepce, zlorabljha bebave babe in njih nezakonske

otroke, ter posiljuje deco bebcev, ki svoje otroke pošiljajo k verouku.

Ampak tu ne moreš nič - glavnino butalskega volivnega telesa tvorijo navadni in nenavadni cepci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato mi gre pa na :SS , ko ga vidim na TV, ko začne predavat o morali, nepotrebnih štrajkih itd., kje so bli ko je bil pohlep na vrhuncu, nobenega komentarja, da to ni v skladu s krčansko etiko im moralo (kaj je že to)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma za njih je 800 mio evrov "spodrsljaj". Pol se pa na TV v intervjuju dva škofa cenkata, al je 300 al 800 ... pa en butne, da ni velike razlike (itak gre za drobiž).

PS: verjetno smo s tem itak samo plačali, kot država, uslugo Vatikanu, da nas je prvi priznal po osamosvojitvi?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, samo poglejte si

zakaj RODE vozi najdražjega merđota.

članek

Zdaj bodo seveda spet motomarsovski klerohisteriki v luftu ...

ampak težko bo dokazovati,

da je vatikanska mafija - pri nas imenovana RKC - kaj drugega kot mafija.

Mafija, ki goljufa naivne cepce, zlorabljha bebave babe in njih nezakonske

otroke, ter posiljuje deco bebcev, ki svoje otroke pošiljajo k verouku.

Ampak tu ne moreš nič - glavnino butalskega volivnega telesa tvorijo navadni in nenavadni cepci.

Tokrat se popolnoma strinjam s tabo številka ena! Imam pa vprašanje zate, a ne znaš pisat, ko imaš v imenu napisani dve besedi skupaj, za nameček pa si ispustil še črko J?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nove zadeve o izsiljevanju prostovoljnih prispevkov za soglasje pri gradbenem dovoljenju. Ah ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec leta 2011 je takoimenovani g. Franc Rode odstopil iz mesta prefekta kongrgacije posvečenega življenja zaradi starosti... Spet en vatikanski neumestni naziv...

A kmalu potem je bilo prebrati, da je bil njegov umik povezan z razvratom, prekomernega bogatenja na račun še enega pokvarjenega vatikanskega reda.. imenovanega KRISTUSOVI LEGIONARJI...

Človek se resno vpraša, če si vse te nazive izmišljujejo predvsem zato, ker nimajo drugega dela... Ali zato da bodo še bolj imenentni in okičani pred verujočim ljudstvom...

Tam kjer je dim je ogenj...

Smilijo se mi danes tisti redki dobri ljudje, ki so nekoč skupaj z menoj v dobri veri in zaupanju hodili v cerkev v nedeljo poslušat kratek evangelij in polurne zastrašujoče pridige...

Danes pa me ti ljudje gledajo postrani, ko jim skušam dopovedati, da je celotna CERKEV plod domišlije neverjetno pobožnih

pokvarjenih kao izobraženih "duhovnih" ljudi, ki so sveto pismo izkoristili zato, da bi na svojo stran pridobili tiste najbolj občutljive, revne, kmečke in neuke ljudi....

Z njimi vred pa tudi njihove zadnje dinarje, tolarje, evre...

Priznam, se najde sem in tja duhovnik vreden svojega imena... A ljudje ga ne bi smeli vzeti kot za NAJVIšJEGA od najvišjih na tem svetu...

Je samo človek in noben božji odposlanec...

Kajti dobri, verni ali neverni ljudje vse dobro delajo POTIHO...naj tvoja levica ne ve kaj dela tvoja desnica.... Pa smo tam...

Res pa je, da sem včasih hodila k maši povsem prostovoljno...

A že kot najstnica sem brala o CERKVI,brala sama sveto pismo.... in mami in stari mami postavljala "neumestna" vprašanja o zgodovini CERKVE, o inkvizaciji...

A sta me žal vedno odgnali s tistim stavkom... To so si ljudje izmislili, duhovniki so sveti ljudje...

A priznam nikdar se ni govorilo, ko je kakšna dobra nuna izstopila iz samostana in se poročila, ko je župnik zgodaj zjutraj švercal solato iz avta neke mladenke..... :lol:

Kakorkoli. Vsa žlahta okrog mene se je delala pobožno ko je kakšen duhovnik prišel na družinsko fešto prej malce zmolit... Jaz pa si nisem mogla kaj, da se ne bi malce nasmejala na njegov račun...

Mami si je takrat želela, da bi mi zavezala jezik, pa še to je bila potem nekaj dni jezna name, ker se nisem lepo in spoštljivo pogovarjala o "najvišjem"... :lol:

Nekoč bo nehala svetiti luč v cerkvi, tam ne bo več slišati petja in igranja na orgle, ne veselja ženina in neveste...

Kajti počasi bodo še tako neuki ljudje doumeli, razumeli, slišali... da s to našo v nevbovpijajčo CERKVIJO nekaj ni vredu....

In da JEZUS ni prišel na svet zato, da bi pobiral denar med obredom... Jezus ni predlagal 17 evrov za eno mašo...

JEZUS je prišel s preprostim razlogom....da bi se ljubili med seboj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umetnica51, ne sekiraj se. V nebesa gredo pridni, bogaboječi in verni ljudje. V pekel... saj vemo kdo.

Sem pa pred časom imel priložnost brati eno zelo staro knjigo. Tako z ilustracijami. No, Nebesa so bila prikazana, kot kraj, kjer cele dneve molijo, moški delajo na polju, lakoto pa tešijo s suhim kruhom, ki ga poplaknejo z vodo. Treba je živeti skromno, kot učijo župniki. Tudi v Nebesih.

Slika Pekla pa je prikazovala eno omizje, ki se je šibilo pod težo pijače in pečene prasetine. Zapiti dedci so kartali, okoli so skakale napol nage ženske, spodaj pa hudički kurili.... Ne vem... jaz sem se že odločil. V Nebesa ne bom šel. Konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Nekoč bo nehala svetiti luč v cerkvi, tam ne bo več slišati petja in igranja na orgle, ne veselja ženina in neveste...

:grrr

Nič ne bo .. gotovo si jih bodo ogledovale množice turistov (računaj, da nas bo kmalu več kot 10 Mrd) in

in si ogledovali predstave plačanih igralcev, ki bodo prikazovali komedijo imenovana "Nedeljska maša"..

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še to napišem v tej temi...

Tudi nedeljska maša bo nekoč imela svoj konec... Morda bo prav vlada posegla po tej veliki inštituciji imenovana CERKEV... ki je uradno nastala 300 let po Jezusovi smrti in zlorabila njegove nauke

v gnus in sramotenje, ter zlorabila s svojimi privrženci (škofi, kardinali,...) na tisoče otrok, žena... Obenem pa še s speklom in nebesi zavajala ljudi kot po maslu...

Sveto pismo oz. Biblija je pisana v prispodobah, a vse te resnice zapisane pred več kot 2000 leti se danes uresičujejo...

Pa še nekaj je zanimivo. Katoliška doktrina pod pokroviteljstvom CERKVE določa, da imajo redovi, torej duhovniki posebno božjo karizmo, da lažje opravljajo duhovno službo...

In ta kao karizma duhovnika zavede še danes žal veliko ljudi...tudi tistih na motozboru... Pa na blagoslovitvi gasilskih avtov... In sam bogvečesaše ne...

Noben človek ne bo bolj blagoslovljen na svoji poti v življenju z enim blagoslovom duhovnika ČLOVEKA...

Božja navzočnost je odvisna od molitve in prošnje posameznika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še to napišem v tej temi...

... Božja navzočnost je odvisna od molitve in prošnje posameznika...

.. ne pa od cerkve.

Drži 100%no!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da bo kmalu treba odpret novo temo:

Prejemki države iz cerkvenih sredstev

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še neki.... enkrat bi bila lahko ena nabirka med mašo podarjena vsem vernikom za en... ornk piknik v zahvalo za vsak podarjeni evro...

...čeprav nam je enkrat župnik v pridigi pridigal...da po pečenih piščancih in veselicah pot ne pelje v nebesa....

... žal ni vedel,da na veselicah al pa feštah vedno rabijo veseljake, petke pa možnost da se nekje nabrusijo.. ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lažeta ! Sem jih videl v Mirni peči ! Zgleda, da sta se spreobrnila .. :grim

Šele zdj mi je kapnilo... mogoče sta prestopila v RKC...k zdaj nič ne pišeta več tuki notr.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Šele zdj mi je kapnilo... mogoče sta prestopila v RKC...k zdaj nič ne pišeta več tuki notr.... :lol:

Ja šur de!

Če kdaj katera, potem tale (pa še ta samo tako za RKC podjebavat): satanism-1.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Le kaj se dogaja z Mariborsko cerkveno gardo... Se bo vrnilo vernikom vsaj nekaj drobiža... ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj se dogaja z Mariborsko cerkveno gardo... Se bo vrnilo vernikom vsaj nekaj drobiža... ???

Raje se vprašaj ali bo ovcam končno kapnilo da je njihov edini namen za pastirje, da se jih striže!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 več kot jasno je, da je še ŽAL prekmalu.... da bi ljudje doumeli vso gledališko predstavo sv.meše,ki je poplnoma v nasprotju z nauki in življenjem Jezusa Kristusa....

Kaj šele gradnja velikih cerkva...in prebogata oblačila duhovnikov....

Veliko slovencev in slovenk je bila od malih nog vzgojeno v komediji rimokatoliške cerkve....pa smo tam...

Še kobilo težko prevzgojiš na stara leta.... samo novega žrebička lahko naučiš spet kaj je prav in kaj ne .... :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Še kobilo težko prevzgojiš na stara leta.... samo novega žrebička lahko naučiš spet kaj je prav in kaj ne .... :grrr

Glede na to, da sem star kozu spremenil marsikatero mišljenje, se ne strinjam s tem.

Seveda pa je nemogoča prevzgoja pri osebkih, ki jih poganjata samo dva ali trije koleščki v procesorju.

Taki ovce potem pohlevno hodijo, se pasejo in ližejo jajca pastirju. Vsa njihova ostala dejanja pa opravlja vegetativno živčevje.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem neotesani okičani g.Franc Rode danes v enem pogovoru z novinarko izjavi... da je SLOVENIJA kot lepa deklica, ki jo takoj vzljubiš... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!