Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

ride še kar mastne :( me prou zanima kaj so delal... banda :glare:

Kje pa je to ride, a je tam kaj lepega, zanimivega :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slik nažalost ni kaj dosti nastalo pa vseeno.....včeraj iz velenja čez črno na koroškem,mežico,vrbsko jezero,celovec, kranjska gora,vršič,bovec,kobarid,tolmin,bled in na jezersko.

Odlična tura, bil sem pa presenetljivo fejst utrujen (ne fizično) ampak psihično:) zgleda da koncentracija naredi svoje. Sem pa videl ogromno motoristov tak da je leva taca bla povsod drgje kot na belanc:)

Popravljeno . Popravil GDII
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja furca . Brez vsakega plana. 580 km.

20120819203546_furca19.avgust.JPG

20120819203548_20120819_121408.jpg

20120819203556_20120819_131513.jpg

20120819203929_20120819_134321.jpg

20120819203600_20120819_131558.jpg

20120819203945_20120819_141753.jpg

20120819205150_20120819_142446.jpg

Odlično, si dal fajno traso, ko si jo bom sposodu, prosu bi te samo , če mi lahko pošlješ sliko trase v mal večjem merilu na PM:) hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoču na Mangart

post-18923-0-06349300-1345367744_thumb.jpg

pa še na Lago di Predil

post-18923-0-49835200-1345367823_thumb.jpg

pa še v Sočo blizu Trente

post-18923-0-71093000-1345367903_thumb.jpg

Dami!! Močn dvomim,da si ti na Mangart zlezu..Ti pa verjamem,da si se do mangartskega sedla prpelu.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, Sharpi, kako lep fosilček tam na sliki :inlove: Odlična trasa, ponovim ob priliki. Upam, da si še v enem kosu po obisku pri B :whistle:

Jožexj, jaz bi tudi prosila za večjo sliko trase (magari na PS), se že en čas odpravljam tja gor pa nimam ideje kako. Hvala!

Mi2 sva učeri totalno brez fantazije odplesala fantastično Nockalmstrasse, že spet! Js se jo enostavno ne morem naveličat. Razen ene prave kosmate krave z vimeni do tal na sredi ceste, ni bilo hujših ovir. Za 3 dni staro novo Metzelerko dam pa roko v ogenj... KEJ TAZGA!!!

Slik seveda nimam, ker bokser preveč trese, da bi gor namontirali kakšne gadgete :surrender:

Trasa je šla pa takole: LJ - Ljubelj - Celovec - Feldkirchen (sva naredila obvoz zaradi maratona ob Vrbskem jezeru) - Ebene Reichenau - Nockalmstrasse - Innerkrems in nazaj. Vmes sva nekaj ovinkov ponovila, ker so bili enostavno prehudi :boobies: In ja, Roadster je kralj v hribih.

Rade volje jim stisnem tistih 8, ko pa pridno sučejo metlo po cesti. Ker na Planini je sam še za potičke iz peska delat. Pa še prekratko je. Pa še Maus mi fakiča kaže :krneki:

Komi čakam vikend. Z novimi gumami je vse drugače. :bounce:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa furca čez vikend .. LJ - Postojna - Črni Kal - Buzet - Motovun - Limski kanal - Pula - Medulin in nazaj :010

BS... kakšn fakič .. sj sm se samo mim pelu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEST sm se mem pelala, ti si sedel in pretegoval prstke, kafe rejsrčk :closedeyes:

res je .. kok km-jev si letos prekotalila :whistle: ...

nasledn vikend pa spet ena furca .. z novimi gumami :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami!! Močn dvomim,da si ti na Mangart zlezu..Ti pa verjamem,da si se do mangartskega sedla prpelu.. :P

torej: Mangart se začne pri vznožju :P

Pa ekološko takso za Kraljestvo Mangarta sm plaču. Pa u sedlu sm bil res :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....včeraj mal konjičke peljal na sprehod 490 km.....Kranj do Postojne nazaj čez Rakek, Cerknica, Ribnica, Dvor, NM, Metlika, Črnomelj, Semič, Dvor, Ribnica, Škofljica, Vodice, Kranj......pa dam :D

.....vtisi so bili malo mešani :P ......dober vtis so naredili možje v modrem :ninja: :xx: :worship::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, si dal fajno traso, ko si jo bom sposodu, prosu bi te samo , če mi lahko pošlješ sliko trase v mal večjem merilu na PM:) hvala

....še meni :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Se nadaljuje.....Srbija do jaja :D

a ne jejo več majhnih otrok :?

čakam nadalevanko :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tuki še vsi spočiti, naspani,... :yea1:

AC je bla skor čist prazna, nekaj odsekov smo bili čist sami. :OK:

Dan se je prevesil v večer in ko je na mizo priromala rakija,. :drunk:... hm ... posledice čutili nasledni dan :zzz:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!