Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

ja, včeraj nas je kar nekaj imelo zastonj pranje motorja in obleke z mehko vodo iz temnih oblakov - smo domov prišli brez mušic na motorju :-))

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalec-vransko-kamnik-kranj-radovljica-bled-bohinjsko jezero.

glih prav cajt sm se zbezal domov predn je zacel apdat. skoz sm mel za hrbtom crne oblake.

2x so me skor izsilil pa 1x skor iz ceste zrinal. vse ostalo je blo pa kr kul. fajn vreme topel asfalt (ceprav ponekod nism vec vedu ce se sploh spada pod cesto)pa pelep jezer :)

gh.jpg

ghh.jpg

Popravljeno . Popravil telet
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po službi skok po opravkih - seveda z motorjem :)

Najprej do Pintarja po vrečko za vizir in na hitri "remont" čelade, od tam pa čez Kokrico in Križe do Tržiča, kjer sem šla tankat. Potem pa naprej čez Ljubelj v Avstirjo, čez Šentjakob v Rožu (St. Jakob im Rosental) naprej čez Rožek (Rosegg), kjer sem zmeda namesto na zahod zavila na sever od tam pa čez Lipo pri Vrbi (Lind ob Velden) do Beljaka (Villach) kjer sem naprej še vedela, kje sem (sem šla prvič sama v to trgovino), potem se mi je (kot vedno v mestih :whistle: ) ratalo zgubit. Sem vprašala dva fanta za pot, od vsega povedanega s tistim njihovim "petjem" sem razumela samo desno in še enkrat desno, tisto vmes je bilo meni nerazumljivo ^_^ In - mi je ratalo - hura za njune napotke :worship:

Prispela do trgovine, našla že prej na netu ogledano tank torbo (ta staro sem že čisto znucala in uničla), kupla in sprobala. Nazaj sem šla po spominu od zadnjič in je bilo uspešno - sem našla pot nazaj do Ljubelja brez nepotrebnih ovinkov :P

Za nazaj se mi je dalo narest par fotk...

post-32884-0-33109300-1336769264_thumb.jpg

post-32884-0-57550300-1336769357_thumb.jpg

Potem čez Ljubelj, mimo Tržiča, čez Podbrezje, Kranj in Medvode do Ljubljane, tam pa na AC do Vrhnike. 260 kilometrov, doma sem bila ravno ko se je zmračilo. Pasalo!

Redno prebiram vtise iz dnevnih voženj, vidim da si zelo mnogo časa na motorju, lepo. Se kar vrnem za dvajset let v preteklost. Želim ti 1000 oči za varnost, pa srečno, Cede...

Danes po službi skok po opravkih - seveda z motorjem :)

Najprej do Pintarja po vrečko za vizir in na hitri "remont" čelade, od tam pa čez Kokrico in Križe do Tržiča, kjer sem šla tankat. Potem pa naprej čez Ljubelj v Avstirjo, čez Šentjakob v Rožu (St. Jakob im Rosental) naprej čez Rožek (Rosegg), kjer sem zmeda namesto na zahod zavila na sever od tam pa čez Lipo pri Vrbi (Lind ob Velden) do Beljaka (Villach) kjer sem naprej še vedela, kje sem (sem šla prvič sama v to trgovino), potem se mi je (kot vedno v mestih :whistle: ) ratalo zgubit. Sem vprašala dva fanta za pot, od vsega povedanega s tistim njihovim "petjem" sem razumela samo desno in še enkrat desno, tisto vmes je bilo meni nerazumljivo ^_^ In - mi je ratalo - hura za njune napotke :worship:

Prispela do trgovine, našla že prej na netu ogledano tank torbo (ta staro sem že čisto znucala in uničla), kupla in sprobala. Nazaj sem šla po spominu od zadnjič in je bilo uspešno - sem našla pot nazaj do Ljubelja brez nepotrebnih ovinkov :P

Za nazaj se mi je dalo narest par fotk...

post-32884-0-33109300-1336769264_thumb.jpg

post-32884-0-57550300-1336769357_thumb.jpg

Potem čez Ljubelj, mimo Tržiča, čez Podbrezje, Kranj in Medvode do Ljubljane, tam pa na AC do Vrhnike. 260 kilometrov, doma sem bila ravno ko se je zmračilo. Pasalo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa trasa in lepa, dinamična fura. (v kolikor bi v naselju nabasala na radar, pa sem prepričan, da bi nama tovariš miličnik takoj zažgal izpit, odvzel motor ter opravil rektalni pregled)

Jaz: nekam temno je.

Kmet2: mah sej ne bo...

15 min kasneje sem pogledoval, če se kje živali zbirajo po 2 in 2 za vkrcanje na Noetovo barko :P

Od Dvora proti NM sem doživel nečloveško neurje - vidljivost maksimalno do svojega vizirja.

Čez cesto so drli potoki vode, ki jih seveda nisem videl, ampak čutil vse do svojih draguljev.

Pozitivna stran: zaradi trušča padavin nisem slišal lastnega kletvičnega rjuljenja pod čelado.

Glede na Kmetove Ice Age prigode lahko vedno pričakuješ zanimive pripetije. Le kaj bo naslednjič? Požar, potres, vulkanski pepel, teroristični napad, ugrabitev vesoljcev?

Overall pa je bil seveda krasen dan :OK:

Vsake tolko se pa zgodijo hudičeve.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva naredila okrog 140km Kamnik, Kranj, Jezersko, Pavličevo sedlo, Gornji grad, Kamnik.

post-21512-0-80849500-1336928854_thumb.jpg

post-21512-0-63282600-1336928908_thumb.jpg

Prva pavza pri jezeru:

post-21512-0-98597500-1336928943_thumb.jpg

Na poti proti Pavličevemu sedlu:

post-21512-0-98488500-1336928972_thumb.jpg

Razgled:

post-21512-0-05137300-1336929020_thumb.jpg

Kako je lep :OK:

post-21512-0-03520300-1336929124_thumb.jpg

Rastplatz

post-21512-0-07101400-1336929198_thumb.jpg

Meja:

post-21512-0-15550800-1336929227_thumb.jpg

Na začetku sonce in vroče, da se skuhaš, če se ne pelješ :) Potem, ko sva šla iz Solčave proti Lučam je začelo kapljati, se vmes ustaviva in oblečeva dežjake. Štartava in se je po domače povedano vlilo kot pri norcih :closedeyes: Vode polno na cesti, vidljivost obupna, v škornje je pritekla voda, rokavice so se zmočile takoj....bo treba kupit še dežne za čez rokavice in škornje. Od tam je lilo ves čas čez Črnivec in do doma. Vožnja v dežju je bila za moj profil gum kot po suhem :OK: Bilo je zabavno hehe :OK: Prvič sem šla z mojim motorjem to pot :closedeyes:

Vso srečo in polno užitkov pri naslednjih prvenstvenih smereh. Ciao.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem - slika pove vse. Sveto kravo sem zapeljal izven utrnjenih poti... Včerajšnji dan je bil prijetno topel ampak meni je bilo vroče :) Teren na prvi pogled ni zgledal zahtevem, ampak je bila pod kamenji sama mivka kjer sem v trenutku začutil četrt tone :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem - slika pove vse. Sveto kravo sem zapeljal izven utrnjenih poti... Včerajšnji dan je bil prijetno topel ampak meni je bilo vroče :) Teren na prvi pogled ni zgledal zahtevem, ampak je bila pod kamenji sama mivka kjer sem v trenutku začutil četrt tone :(

Purple.ma ke je slika :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Purple.ma ke je slika :)

Veš mi blontni naknadno ugotovimo, da je treba 2 krat potrdit, da ti sliko da v text zraven :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auu, da te vidjo " :grim :grim", sigurn bi te :pos:.

ps, nice try.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!