Skoči na vsebino

Kje smo se vozili 2012


Blond

Priporočene objave

no tukaj bomo nadaljevali temo "Kje smo se vozili 2011"

Me prav zanima kdo bo največkrat zapisal tukaj noter svoja popotovanja.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tukaj bomo nadaljevali temo "Kje smo se vozili 2011"

Me prav zanima kdo bo največkrat zapisal tukaj noter svoja popotovanja.

LP

Blond

Si pa pohitel! A misliš, da se "norci" :grim že vozijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem videl 1.1.2012 iz Velenja proti Šempetru skupino 8 ki so se prav fletno plejali pa Še na tisti čudni bencinski iz izvoza AC proti Velenju je stalo vsaj 6 motorjev so se mi kar sline cedile da bi se Še js čist mačkast Šel peljat :OK: :OK: :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enkrat samo 2metra po graži,v nedelijo pa grem na tisto furco,ki jo priredi .go moto go AMD gorica. :kva2:

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se peljala v Mariboru po Ptujski na OMV in to celo 2x :), ker sem pozabila denarnico :kva1:. Pa pri ZZZV je en na dveh kolesih peljal mimo :OK: .

Vsem veliko varnih km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...danes s kolegom naredila en lep izlet po okolici Ljubljane...srečala kar nekaj maxi in ostalih motoristov...temperatura se je gibala med 3 - 10 stopinjami...izmerjeno na motorju...prijetna vožnja...drugi vikend, če bo vreme tako kot ta, pa en daljši izlet...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vam ko ste doma v južnejših krajih, pri nas pa se topi sneg ob cestah, sol, pesek tako da za vožnjo ne bo prej kot pomladi, škoda da mi ne dišijo zimski športi. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl zeloooo veliko dvokelsnikov na bencinski pogon kako so leteli mimo. Jaz pa samo gledam :ninja::eek: , kljub sončnih 10 °C . Prej moram mojega burgija še preobuti, da se tudi jaz lahko varno prepustim zimsko - spomladanskim užitkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl zeloooo veliko dvokelsnikov na bencinski pogon kako so leteli mimo. Jaz pa samo gledam :ninja::eek: , kljub sončnih 10 °C . Prej moram mojega burgija še preobuti, da se tudi jaz lahko varno prepustim zimsko - spomladanskim užitkom.

V Gorici je bil zbor. še nisi bil tam -vsako leto je drugo nedeljo v januarju. Enkrat naša, enkrat italijanska Gorica organizira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Gorici je bil zbor. še nisi bil tam -vsako leto je drugo nedeljo v januarju. Enkrat naša, enkrat italijanska Gorica organizira.

Hvala za informacijo. Za letos je žal mimo, poleg tega še gum nimam. S starimi pa se ne upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pa montiru ketne na skuter, ko si šou na Jezersk :kva2::lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: sem vidu da je gor sneg, če nisi sam opazu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Brez keten.Sneg sem sliku,da vidte kako zgleda. :yea1::worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dons sem pa šel v Žiri V tisto njihovo moto trgovino pa je bila zaprta,zimski čas. Obratuje šele po 15 uri.Pa sem se mimo grede zapeljav še v Sovodenj in pa domv .cca 120 km.Do Žirov ja bla dobra cesta na redkih koncih mal mokra.Na sovodenj pa je bila skoraj vsa še mokra tako,da sem vozu bol kot po jajcih.

Jutri grem pa proti morju ali pa proti Snežniku se bom v Postojni odloču.

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa danes prvič na skuterju. Iz Divače proti Reki kjer mi je izmerilo 16 stopinj in naprej do Kraljevice in nazaj Divača Skupaj 166 km. Cesta suha brez peska tu pa tam sledi soli. Motoristov za vzorec, skuterja pa nisem videl.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živijo,

tudi jaz sem naredil v soboto prvih 150 km po SLO in A Koroški. Iz SG čez Dravograd , Labot proti Grifnu, kjer sva si ogledala znamenite ruševine gradu. sicer moraš prvo prehoditi cca 180 stopnic. Po ogledu sva se peljala do Pliberka, kjer je bil sejem , čez Holmec skozi Ravne in se okrepčala v Saloonu na Selah. Pot do doma je bila najtežja, saj je hrane več kot dovolj. Proti pričakovanju je bila lepa cesta brez peska, kar za A tako ni problem, skratka od vremena do motorja je vse klapalo kot mora. Da bo še več takšnih lepih sobot ali vikendov da naredimo čimveč km po lepem.

Lep dan Vsem in varne km.

Igriv

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes, na poti iz Kranske, okoli druge ure, proti avtocesti srecal dva maxija...spredaj maxi?, za njim mp3 srebrne barve..pozdravu in dobil odzdrav...nato se na avtocesti dva mp3ja, ali en in en maxi...nisem dobro videl...kdo od forumasev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem... :kva2:

Evo ponovno prevozil nekaj sto kilometrov po Sloveniji...

In sicer iz Ljubljane čez Rakitno, na Cerkniško oz. Bloško planoto, kjer sva si z @V-strom - om ogledala Križno jamo zanimiva izkušnja s svetilkami in vožnjo po 1. jezeru..., potem pa do Cerkniškega jezera in Otoka, postanek pri Furmanu v Rakeku in nazaj proti Uncu, ter na avtocesto proti Ljubljani...

Pot je bila malo mokra, ker naju je malo dež ujel (no par kapelj :) ), vendar pa ena izmed boljših cest za motoriste....

Maxi :yea2:

post-31887-0-21330200-1335987287_thumb.jpg

post-31887-0-03878000-1335987326_thumb.jpg

post-31887-0-08148500-1335987354_thumb.jpg

post-31887-0-03415800-1335987408_thumb.jpg

post-31887-0-06226300-1335987436_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Budve, nato po Dalmatinskih otokih in domov.

8 dni in nekaj preko 2250 km :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!