Skoči na vsebino

Kje smo se vozili 2012


Blond

Priporočene objave

Kje pa so slike!!

Tudi jaz sem bil na potepenju po Istri, vendar predčasno zaključil zaradi fentane kolene. Vrnitev je bila z avtovleko in berglami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa so slike!!

Tudi jaz sem bil na potepenju po Istri, vendar predčasno zaključil zaradi fentane kolene. Vrnitev je bila z avtovleko in berglami.

?????? kje pa si bil????' kaj pa se ti je zgodilo ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?????? kje pa si bil????' kaj pa se ti je zgodilo ??????

V Puli!! sem stopil po bremzi in mi ga je začelo nosit levo, desno sem da nogo dol in mi jo je zabilo nazaj, nato BOLEČINE!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Puli!! sem stopil po bremzi in mi ga je začelo nosit levo, desno sem da nogo dol in mi jo je zabilo nazaj, nato BOLEČINE!!!!!!!

Upam da ni hujšega in da je začasna bolečina. želim ti hitrega okrevanja .

sem stopil po bremzi
:hmm::hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravi se čimprej!

Slike je se treba uredit...

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Danes sem se odpravil na dopoldansko furico, mal sem šel pogledat na Roglo, vzpon je bil fenomenalen. Ustavil se na pijači na Pesku, pot nadaljeval do Treh Kraljev, do tja je bila zanimiva 20km makedama pot(njami). Nato spust do Slo. Bistrice in prijetna vožnja proti domu.

Dom na Pesku

rogla-pesek.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla kar lepa fura Radlje-Črna-Sleme-Šoštanj-Velenje-Radlje. Lepih 140km,edino na Slemenu nekoliko veter ,tempetura 14 stopinj (termometer na motorju) in nekoliko peska na nekaterih ovinkih.

Lep pozdrav Darjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole danes padla spet ena lepa turca in sicer proti Logarski dolini, čez Pavličevo sedlo, Jezersko(postanek na jezeru), Kranj, Domžale, Trojane(postanek za krofe), in domov. Lep izlet z prijetno družbo.

Lep pozdrav, Domen.

19799386.jpg

pavlicevo-sedlo.jpg

pavlicevo-sedlo.jpg

jezersko.jpg

jezersko.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno prispela iz kratkega vikend dopusta.

Nateklo se je kar 1340 km, le v soboto so bile nore gužve v dopoldanskem času proti Hrvaški obali. Lp.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo doma. Šest dni hrvaške obale,Budva, Lovčen, Nikšič, manastir Ostrog, Plužine, Sarajevo, Bihać, Rijeka... Cene ugodne, ceste dobre, ljudje prijazni. 2000 km dolga tura in če srečaš v teh krajih motorista, je sigurno slovenec. Burgman pa kapo dol, ga ni boljšega za tako turo. Še nekaj slikic.post-26904-0-04254100-1340037698_thumb.jpgpost-26904-0-16184500-1340037758_thumb.jpgpost-26904-0-94461700-1340037895_thumb.jpgpost-26904-0-46488100-1340038018_thumb.jpgpost-26904-0-09533700-1340038907_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bosko57, tudi jaz imam namen iti na pot Bosna ( Sarajevo, Mostar,..)Kaj svetuješ ( kaj si ogledat, kje spat in kje dobro jest)?

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bosko57, tudi jaz imam namen iti na pot Bosna ( Sarajevo, Mostar,..)Kaj svetuješ ( kaj si ogledat, kje spat in kje dobro jest)?

Lp, Peter

Prenočišča si z ženo nikoli ne rezervirava vnaprej, saj se vedno najde kaj po ugodni ceni. Najboljše je vprašati na bencinski črpalki, še posebno v manjših krajih.

V Sarajevu je obvezen ogled Baščaršije,izvir reke Bosne,tunel pod letališčem....V okolici pa planine Bjelašnica,Jahorina, Igman(OI 1984) in še veliko tega.V dolini Neretve si pri Jablanici oglej most iz filma Bitka na Neretvi, v Mostarju pa....saj vemo po čem je znan. Znamenitosti in lepot je ogromno, le čas si moraš vzeti.

Če nisi preveč zahteven jedec, se lahko zelo poceni prehranjuješ v njihovih čevopđinicah, burekđinicah, pa tudi druga hrana ni pretirano draga glede na naše cene.

Ceste po BiH so razmeroma dobre. Duška si lahko daš med Bihačem in Bosanskim Petrovcem (130 km/h in več), naprej proti Travniku pa obnavljajo asfalt, tako da gre malenkost počasneje.

Lp, bosko57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenočišča si z ženo nikoli ne rezervirava vnaprej, saj se vedno najde kaj po ugodni ceni. Najboljše je vprašati na bencinski črpalki, še posebno v manjših krajih.

V Sarajevu je obvezen ogled Baščaršije,izvir reke Bosne,tunel pod letališčem....V okolici pa planine Bjelašnica,Jahorina, Igman(OI 1984) in še veliko tega.V dolini Neretve si pri Jablanici oglej most iz filma Bitka na Neretvi, v Mostarju pa....saj vemo po čem je znan. Znamenitosti in lepot je ogromno, le čas si moraš vzeti.

Če nisi preveč zahteven jedec, se lahko zelo poceni prehranjuješ v njihovih čevopđinicah, burekđinicah, pa tudi druga hrana ni pretirano draga glede na naše cene.

Ceste po BiH so razmeroma dobre. Duška si lahko daš med Bihačem in Bosanskim Petrovcem (130 km/h in več), naprej proti Travniku pa obnavljajo asfalt, tako da gre malenkost počasneje.

Lp, bosko57

Hvala!!

Kako pa je kaj z varnostjo motorjev čez noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!!

Kako pa je kaj z varnostjo motorjev čez noč.

Hvala!!

Kako pa je kaj z varnostjo motorjev čez noč.

Ni bilo težav z varnostjo, sicer pa poiščeč prenočišče z garažo ali ograjenim dvoriščem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zadnjo fotko si men ukradu! :kva1:

38.jpg

hehe, tole fotko ima marsikdo, vsi pa smo jo "ukradli" Dolomitom :-)

Fotka je lepa, v zivo pa je se lepse... Bo treba se kdaj ponovit.

Letos sem bil prvic v Dolomitih z mopedom, bilo je cudovito.

Naslednje leto bomo nekje stacjonirani in potem delali dnevne fure, da ne se ne selis vsak dan in ne vlacis prtljage zraven.

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se odpravili na zelo prijetno vožnjo: Štart ob 8.00 Šempeter-Škofja Loka-Železniki-Most na Soči-Tolmin-Kobarid-Bovec-Trenta-Vršič-Krajnska gora-Kranj-Trojane-šempeter. Nabralo se je 360km. Pot bom definitivno še ponovil, ampak ne čez Železnike ampak Logatec-Nova gorica-Tolmin

Bovec

bovec_z.jpg

Trenta

trenta_z.jpg

Vršič

vrsic_z.jpg

Lp Domen

Popravljeno . Popravil domenko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena kratka, ker se motor šele uteka. Iz Nove Gorice, čez Čepovan na Most na Soči ter nazaj po Soški dolini ( 79 km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Spet je padla skupaj z Bojanom ena lepa dnevna tura po Avstriji, ogled 2 rudniških rovov - Terra Mystica in Terra Montana...

Stopinj zunaj krepko čez 30, notri v rovih pa odličnih 8 stopinj, za shladiti se, pa še najboljša restavracija daleč daleč naokoli v kraju Bleiberg - restaurant Holder, katero toplo priporočam..., (odlična res odlična hrana - vonj in kvaliteta domačnosti.. .)

Skratka odlična tura Kranj - Hrušica - Kranjska Gora - Trbiž ( Italija ) - proti Avstriji - Bad Bleiberg...

Še malo slik

post-31887-0-74998900-1341170451_thumb.jpg

post-31887-0-34461300-1341170474_thumb.jpg

post-31887-0-32941600-1341170546_thumb.jpg

post-31887-0-62624900-1341170579_thumb.jpg

post-31887-0-27819500-1341170656_thumb.jpg

post-31887-0-21780500-1341170708_thumb.jpg

post-31887-0-89710200-1341170733_thumb.jpg

post-31887-0-29258900-1341170761_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Te dni sva se z ženo vrnila z 16 dnevnega letos malo daljšega potovanja. Tokrat sva obiskala Barcelono,kjer sva za podrobnejše oglede vseh zanimivosti porabila 5 dni.Nato sva se 3 dni oddihala na obali Costa Brave.Meni pa je bil najlepši del potovanja prostrana Provansa,ki sva jo prečesala po stranskih poteh ob čudovitem pogledu in vonju prostranih polj sivke,ki je bila ravno v času cvetenja.Res nepozabno,pa tudi kampi so tu eni najlepših kar sem jih videl,cena za dve osebi,šotor,motor in elektrilo pa le 18 evrov.Mimo znamenitega in veličastnega kanjona Verdon sva se nato spustila proti Azurni obali,seveda se je bilo treba vmes ustaviti v mestu parfumov Grasse,da ne bi bilo kaj narobe. Kampirala sva blizu Nice,tako da sva si naslednji dan ogledala te mondene kraje:Canes,Nico in Monte Carlo. Promet je tu za ponoret.Plaže nikakršne,cene pa gotovo ne za naš žep.No ja za enkrat videt,za kaj več me pa res ni pritegnilo,zato sva se raje namesto domov odpravila še v Cinkve tere,kjer nama je bilo prijetneje in sva se tam zadržala tri dni.Nato pa utrujena,a polna prelepih vtisov na avto cesto,ki jo drugače nisva veliko koristila in še zadnjih 500 km kar najhitreje prevozila srečno domov. Burgi je vso dolgo pot pridno in brez najmanjšega problema predel pod vso težo,ki sva mu jo naložila,očitno je bilo tudi njemu všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful dobro ifurlan... a razen zadnjih 500 km sta se vozila samo po "stranskih" in nic po avtocesti? verjetno sta v enem kosu picila do barcelone? daj se kaksno slikico.. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!