Skoči na vsebino

Maksimalna ŠIRINA motorja (100cm)


gift

Priporočene objave

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

ne govorimo o širinah, marveč

1. o delu motorja in tovoru...kaj je del, kaj ni del, kaj je serijsko, kaj je tovor, kaj so nosilci...(primer deuvile, gtr, GT,RT in kaka je razlika med njimi)

2. kdo je odgovoren, če kupi original tovarniško vgradnjo in kdo je odgovoren, če kupi aftermarket kufre in kaka je razlika med njimi (po tvojem smo si sami krivi, če kupimo preširoke kovčke)

3. in pa o razlagi zakona, kjer se interpretira širina po tvoje in po odvetniško

Tak, da širine motorjev, ki sem jih prilepil so irelavantne. Vprašanje je, kaka je razlika med njimi (če sploh je in ali so ali niso in pri katerem so kovčki del motorja, kje pa ne)

to je tak, kot če bi rekel, pa ne se sekirat, če maš pretečeno prvo pomoč, če manjka kak flajšter, če je nimaš....slej ko prej te lahko udarijo tudi za brezveznosti. V sili tudi vrag muhe žre :P

 

Kaj spet nabijaš. Seveda je govora o širini. 

1. Kaj je del vozila, si lahko prebereš, ker sem prilepil. 

2. Si dal dve sliki motorjev s kovčki in sta oba znotraj enega metra. Tovarniško opremljena motorja. Zato ne nabijaj o nekih tovarniških stvareh. 

3. V zakonu je omenjen tovor na motorju. In ti daš na motor tovor v obliki gajbe ali pa kovčka. 

Kakšne širine si ti prilepil. Celo neki link omenjaš, katerega ni nikjer. 

 

pred 32 minutami, DAMI34 pravi:

točno en post nad tem , :P ki si ga ti citiral

Kje je link ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Kaj spet nabijaš. Seveda je govora o širini. 

1. Kaj je del vozila, si lahko prebereš, ker sem prilepil. 

2. Si dal dve sliki motorjev s kovčki in sta oba znotraj enega metra. Tovarniško opremljena motorja. Zato ne nabijaj o nekih tovarniških stvareh. Ti je lepo Boych napisal, 105cm bmwjevi kovčki

3. V zakonu je omenjen tovor na motorju. In ti daš na motor tovor v obliki gajbe ali pa kovčka. Da, vendar si trdil da je na deuvilki kovček del motorja, pri ostalih pa ne.

Kakšne širine si ti prilepil. Celo neki link omenjaš, katerega ni nikjer. 

 

Kje je link ? tolikokrat sem ga podal, da ga ne bom več.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, GoBobi pravi:

IZTOK, a se ti da prosim pogledat v homologacijsko listino tega tvojega stroja, ki si ga kupil in povej dimenzijo širine, ki je napisana notri. Dobili bomo jasen odgovor, kaj si je uvoznik (in tudi proizvajalec) zamislil, da je prodajna in homologirana širina Yamahe XT 1200 Z World Traveler. Malce imam na sumu, da boš dobil trimestno številko v milimetrih, ampak morda se pa motim :whistle:...

Ajd!

Sorry za za pozen odgovor. Tako pise, proizvajakec Yamaha, tovarniska oznaka DP04A01, model XT 1200 Z / World Traveler, navedena sirina pa znasa 980 mm. Meril pa nisem, ce je res toliko. Prav slank punca, ne vem zakaj jo klicem debelinka :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Ne bodi tako otročji. Naprava za pritrditev tovora je pritrdišče na motorju, na katerega namestiš nosilec ali pa na motor vgrajen nosilec, kot je pri nekaterih modelih. In, karkoli namestiš na to napravo za pritrditev tovora, je tovor. Lahko ti ponovim, če bolj težko dojemaš. 

:kva2: Ti pa res ne znas priznat poraza. A izvrtina v okvir motorja z vrezanim navojem je torej naprava? Cudno, mene niso tako ucili. Kakor koli, odneham, ker nima vec smisla. Lahko pa samo recem, da ko sem frendu pravniku skusal razloziti tole o kazni za kufre, ki so originalno v tovarni namesceni, pa bii naj bili po tvoji razlagi tovor, tudi on ni razumel. Tako da, ocitno imamo drugi tezave z temi zadevami in bomo pac placevali kazni. Ali pa ne, saj ves, pritozba pa tako naprej...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Tak, da širine motorjev, ki sem jih prilepil so irelavantne. Vprašanje je, kaka je razlika med njimi (če sploh je in ali so ali niso in pri katerem so kovčki del motorja, kje pa ne)

Oprosti, ampak točno o tem govorimo! Eni tlele nabijate o fabrških kufrih in kako so oh in sploh ful preširoki, a razen enega z LT-jem smo za VSE ugotovili, da so s fabrškimi kufri znotraj enega metra. Koji kurac se potem kregate okrog tega, kaj je nosilec in ali je del motorja, ali ni ali... A ne razumete neumnosti, ki jo trosite s takim kreganjem. Kregate se res o oslovi senci. Vsi so očitno znotraj faking metra, pa če se na glavo postavte. Lahko bi edino reševali LT-ja in zakaj ima SAMO TA MOTOR širino večjo od 100 cm. Dami, mislim, da si se tokrat res ti zaplezal in številke očitno ne lažejo. Ene treh drugih komentatorjev pa nočem niti komentirat, ker so se spustili pod nivo odraslih oseb in ko jim zmanjka argumentov začnejo žalit. Snecer, ti pa si me tudi malo razočaral s svojim posmehovanjem in žaljenjem in to, da si menda odvetnik in sklepam temu primerno izobražen, tvojemu pisanju ni ravno v ponos.

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, IZTOK pravi:

:kva2: Ti pa res ne znas priznat poraza. A izvrtina v okvir motorja z vrezanim navojem je torej naprava? Cudno, mene niso tako ucili. Kakor koli, odneham, ker nima vec smisla. Lahko pa samo recem, da ko sem frendu pravniku skusal razloziti tole o kazni za kufre, ki so originalno v tovarni namesceni, pa bii naj bili po tvoji razlagi tovor, tudi on ni razumel. Tako da, ocitno imamo drugi tezave z temi zadevami in bomo pac placevali kazni. Ali pa ne, saj ves, pritozba pa tako naprej...

Ker ti niso določene stvari jasne, ti bom razložil, da nosilec kovčka oziroma strešni prtljažnik za kovček na strehi avta ni naprava za pritrjevanje tovora, ampak je ta naprava za pritrjevanje tovora pritrdilno mesto na strehi avta, katera je lahko v obliki žleba, utora ali kako drugače. Zato je tudi tisto pritrdilno mesto na motorju, katero je namenjeno namestitvi nosilca kovčka, naprava za pritrjevanje tovora. 

Pa ne nabijaj o nekih kovčkih, kateri so tovarniško vgrajeni ali nameščeni na motor v povezavi s kaznijo. Ker tole si totalno pomešal. Si videl tisti dve sliki od Damija in tudi mere s kovčki. In ne vem, od kje ti informacija, da boste plačevali kazni. Je že kdo plačal kazen ? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva debata. Jajcanje okoli nekaj centrimetov...drugače pa vsi vsaj 20km čez omejitev, prehitevanje čez polno črto, kričeči izpuhi...in ostale deviacije.

Moje mnenje...policist me ne bo ustavil, potegnil ven meter in šel merit moj motor, v kolikor bom korekten udeleženec v prometu, varen zase in ostale. Če pa sem deviant, pa ima vso pravico, da me ustavi, kaznuje...nenazadnje to od njega tudi sam pričakujem, da s tem izloči tiste, ki me s svojim početjem ogrožajo....in če bom sukal jezik (čeprav sem sam kriv), lahko nenazadnje še pomeri kufre...

Nisem pristaš storgih zakonov in nesmiselnih aktov...kot tudi nisem pristaš kaosa in anarhije.

Si predstavljate kretena z motorjem širokim 2m....verjemite, da se bi našli...ker pač nihče ni rekel, da se to ne sme.

Malo zdrave pameti in razuma, pa vse gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, GoBobi pravi:

Oprosti, ampak točno o tem govorimo! Eni tlele nabijate o fabrških kufrih in kako so oh in sploh ful preširoki, a razen enega z LT-jem smo za VSE ugotovili, da so s fabrškimi kufri znotraj enega metra. Koji kurac se potem kregate okrog tega, kaj je nosilec in ali je del motorja, ali ni ali... A ne razumete neumnosti, ki jo trosite s takim kreganjem. Kregate se res o oslovi senci. Vsi so očitno znotraj faking metra, pa če se na glavo postavte. Lahko bi edino reševali LT-ja in zakaj ima SAMO TA MOTOR širino večjo od 100 cm. Dami, mislim, da si se tokrat res ti zaplezal in številke očitno ne lažejo. Ene treh drugih komentatorjev pa nočem niti komentirat, ker so se spustili pod nivo odraslih oseb in ko jim zmanjka argumentov začnejo žalit. Snecer, ti pa si me tudi malo razočaral s svojim posmehovanjem in žaljenjem in to, da si menda odvetnik in sklepam temu primerno izobražen, tvojemu pisanju ni ravno v ponos.

Ajd!

preden klobasaš , prosim pozorno preberi izjave organa in sicer:

-honda deuville je serijski motor, kateri ima serijsko kovčke, kateri niso tovor, zato mu je bil podan protiargument, kaj pa RT in GTR

-nadalje, kaj je tovor, kaj je moped, pozorno si preberi naslednje izjave:

1. znotraj enega metra in serijsko kupljeno, pa serijsko kupljeno in 105cm skupne širine

2. niti ni vse enako ali podobno, zakaj je deuville serijski. kaj je GTR in kaj je SX tourer. Pri vseh kupiš original od proizvajalca, zakaj organ trdi da je enkrat, serijski moped, drugič pa tovor? A je to prepuščeno njegovi presoji?

3. zakaj bi po njegovih izjavah morali meriti širino in zakaj bi bil kupec kriv za nekaj kar se prodaja, bodisi kot serijska oprema ali dodatna oprema?

Tako da še zdaleč ni tole kreg, pa čeprav nekateri zgubljajo živce vključno z organom, ki začne s svojimi tipičnimi, a si vzel brihtol? Ne, pizda vzel sem 2 smartija :P

Tako, da resno ne rabim še enga, ki se mi posmehuje!!! Veš odgovore? Ne veš a ne!!

ps. LT ni preširok :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

preden klobasaš , prosim pozorno preberi izjave organa in sicer:

-honda deuville je serijski motor, kateri ima serijsko kovčke, kateri niso tovor, zato mu je bil podan protiargument, kaj pa RT in GTR

 

1. znotraj enega metra in serijsko kupljeno, pa serijsko kupljeno in 105cm skupne širine

2. niti ni vse enako ali podobno, zakaj je deuville serijski. kaj je GTR in kaj je SX tourer. Pri vseh kupiš original od proizvajalca, zakaj organ trdi da je enkrat, serijski moped, drugič pa tovor? A je to prepuščeno njegovi presoji?

3. zakaj bi po njegovih izjavah morali meriti širino in zakaj bi bil kupec kriv za nekaj kar se prodaja, bodisi kot serijska oprema ali dodatna oprema?

Tako da še zdaleč ni tole kreg, pa čeprav nekateri zgubljajo živce vključno z organom, ki začne s svojimi tipičnimi, a si vzel brihtol? Ne, pizda vzel sem 2 smartija :P

Tako, da resno ne rabim še enga, ki se mi posmehuje!!! Veš odgovore? Ne veš a ne!!

ps. LT ni preširok :P

 

Ko je bil zakon napisan in sprejet sploh takšnih mopijev sploh še niso delali...vse je presoja policaja na katerega naletiš

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

Samo nabijanje in izmikanje te je. Pa mešanje megle. 

Nasprotno, podobno kot ti odgovarjam, kar nočem ne odgovarjam, sprašujem pa o konkretnih dejstvih, kot te je spraševal Boych, pa mu nisi odgovoril, spraševal te je tudi odvetnik Mr, Snecer, na katerega mnenje dam veliko (a tebi al komu drugemu njegov način komunikacije ne ustreza me gladko BMK), pa nisi znal odgovorov.

Sedaj, če hočemo rešiti problem, in prav je da ga, bo potrebno iti lepo počasi po točkah vključno s tabo, da se bo najprej določilo, kaj je tovor in potem naprej.

Nimam namena žaliti (to je najlažje) vendar, ko ti pade nivo komunikacije, verjemi, znam tok klobasat, da se ti bo Marija prikazala :D

ps. zdej me pa pustite pol ure pri miru, grem pisat tole: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce vse tole povzame vedno znova ugotavljam, kaksna napaka je bila storjena, ko so ukinili sodnike za prekrske. Takrat so policisti napisali predlog, odlocal in kaznival pa je nekdo s strokovno izobrazbo, ki si je znal tolmacit zakon in celo morebitina neskladja. No pa smo kjer smo. Saj ne, da podcenjujem kogarkoli, ampak ocitno nekaj ne stima. Ali ni dovolj internega solanja ali pa ni volje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, DAMI34 pravi:

Tako, da resno ne rabim še enga, ki se mi posmehuje!!!

Posmehujem se ti ne, je pa res, da o homologacijah za razliko od večine tlele na forumu nekaj vem :ras:. In ja, tudi ti ne ločiš stvari okrog homologacije stvari in vozil in kako se to (lahko) med sabo povezuje ali ločuje. Ne govorim samo za konkretno kregarijo, ampak za pomešane pojme v nekaterih drugih, čisto nepovezanih debatah (v drugih temah).  Saj to ni nič groznega, ker tudi jaz o marsičem ne vem veliko pa se o teh stvareh vseeno morda rad pogovarjam. Če boš imel veselje se o tem pogovarjat, ti bom lahko zaupal zgodbici o tem, kako lahko institut homologacije kršijo tisti, ki jih ti tukaj kuješ v zvezde (uvoznik okrog Opla v Sloveniji in prodajalec Mitsubishijev v Prekmurju ;)). Problem je samo v tem, da ste mi sedajle dvignili dekl, ker se tukajle kurčite, kot da bi o homologaciji vedeli veliko in prepričujete sami sebe, da Borutt ne ve niti toliko. Ja, dekl ste mi dvignli, ker vas boli klinac, a je motor preširok al ne (halooo), ampak je važno, da Boruttu dokažete, da nekaj ni prav napisal, ker se dela tako popolnega, a ne :doze:.

pred 53 minutami, DAMI34 pravi:

Veš odgovore? Ne veš a ne!!

Odgovora od mene pa vem, da niti ne pričakuješ, ker sem bil zdajle samo manjši ovinek na tvojem križarskem pohodu :jezik:. Pa opomnit se moram, da se me ene stvari res ne tičejo :stupid:.

Ajd!

P.S.: nisem en mulc, če se ti je v kakšnem trenutku hudovanja nad mano zazdelo, da se te loteva zezat že vsak omladinac :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, GoBobi pravi:

Posmehujem se ti ne, je pa res, da o homologacijah za razliko od večine tlele na forumu nekaj vem :ras:. In ja, tudi ti ne ločiš stvari okrog homologacije stvari in vozil in kako se to (lahko) med sabo povezuje ali ločuje. Ne govorim samo za konkretno kregarijo, ampak za pomešane pojme v nekaterih drugih, čisto nepovezanih debatah (v drugih temah).  Saj to ni nič groznega, ker tudi jaz o marsičem ne vem veliko pa se o teh stvareh vseeno morda rad pogovarjam. Če boš imel veselje se o tem pogovarjat, ti bom lahko zaupal zgodbici o tem, kako lahko institut homologacije kršijo tisti, ki jih ti tukaj kuješ v zvezde (uvoznik okrog Opla v Sloveniji in prodajalec Mitsubishijev v Prekmurju ;)). Problem je samo v tem, da ste mi sedajle dvignili dekl, ker se tukajle kurčite, kot da bi o homologaciji vedeli veliko in prepričujete sami sebe, da Borutt ne ve niti toliko. Ja, dekl ste mi dvignli, ker vas boli klinac, a je motor preširok al ne (halooo), ampak je važno, da Boruttu dokažete, da nekaj ni prav napisal, ker se dela tako popolnega, a ne :doze:.

Odgovora od mene pa vem, da niti ne pričakuješ, ker sem bil zdajle samo manjši ovinek na tvojem križarskem pohodu :jezik:. Pa opomnit se moram, da se me ene stvari res ne tičejo :stupid:.

Ajd!

P.S.: nisem en mulc, če se ti je v kakšnem trenutku hudovanja nad mano zazdelo, da se te loteva zezat že vsak omladinac :P

 

velik si napisal in povedal nič. dodal si še homologacijo, o kateri sploh ni bilo govora :P dodal si uvoznike okrog opla, katere baje jaz kujem v zvezde, a se ti ne zdi da si mal zašel?

Veš vsak se lahko vlkjuči v debato, pove svoje mnenje in izkušnje, ne mi pa všeč, da se pogovarjaš z mano ali komerkol drugem vzvišeno in kot z mulcem.

Če veš odgovore na vprašanja, jih podaj. Če smatraš, da ima Borutt prav s svojimi trditvami jih podkrepi z razlago in dejstvi. V nasprotnem pa nas samo šolaš in nič drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Rdeči pravi:

Koliko pa so ti šir. ??

Rezultat iskanja slik za policijski motorji bmw

Tam okoli štang a je to original ??

Rezultat iskanja slik za policijski motorji bmw

Preden začneš pisati, si poglej internetno stran, kjer so omenjeni motorji. Tam boš našel tudi mere. Da ne boš nekaj na pamet nabijal. Prav tako si poglej, kaj je vozilo za posebne namen in, kaj vse piše v homologaciji tega vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

preden klobasaš , prosim pozorno preberi izjave organa in sicer:

-honda deuville je serijski motor, kateri ima serijsko kovčke, kateri niso tovor, zato mu je bil podan protiargument, kaj pa RT in GTR

-nadalje, kaj je tovor, kaj je moped, pozorno si preberi naslednje izjave:

1. znotraj enega metra in serijsko kupljeno, pa serijsko kupljeno in 105cm skupne širine

2. niti ni vse enako ali podobno, zakaj je deuville serijski. kaj je GTR in kaj je SX tourer. Pri vseh kupiš original od proizvajalca, zakaj organ trdi da je enkrat, serijski moped, drugič pa tovor? A je to prepuščeno njegovi presoji?

3. zakaj bi po njegovih izjavah morali meriti širino in zakaj bi bil kupec kriv za nekaj kar se prodaja, bodisi kot serijska oprema ali dodatna oprema?

Tako da še zdaleč ni tole kreg, pa čeprav nekateri zgubljajo živce vključno z organom, ki začne s svojimi tipičnimi, a si vzel brihtol? Ne, pizda vzel sem 2 smartija :P

Tako, da resno ne rabim še enga, ki se mi posmehuje!!! Veš odgovore? Ne veš a ne!!

ps. LT ni preširok :P

 

Zdaj pa res mislim, da nekaj močnega kadiš.

Zakaj sploh primerjaš tisto Hondo z ostalimi motorji brez kovčkov, če pa ima Honda kovčke vgrajene v samo vozilo in so del vozila. Boš lahko to že enkrat razumel ? Poglej si kakšno sliko Honde, da boš razumel, če ti branje dela težave.

Z brihtolami si ti začel. Kar preberi si.

Pa ne pozabi, da GoBobi marsikaj ve.

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Nasprotno, podobno kot ti odgovarjam, kar nočem ne odgovarjam, sprašujem pa o konkretnih dejstvih, kot te je spraševal Boych, pa mu nisi odgovoril, spraševal te je tudi odvetnik Mr, Snecer, na katerega mnenje dam veliko (a tebi al komu drugemu njegov način komunikacije ne ustreza me gladko BMK), pa nisi znal odgovorov.

Sedaj, če hočemo rešiti problem, in prav je da ga, bo potrebno iti lepo počasi po točkah vključno s tabo, da se bo najprej določilo, kaj je tovor in potem naprej.

Nimam namena žaliti (to je najlažje) vendar, ko ti pade nivo komunikacije, verjemi, znam tok klobasat, da se ti bo Marija prikazala :D

ps. zdej me pa pustite pol ure pri miru, grem pisat tole: 

 

Se mi zdi, da te spomin zapušča. Na veliko mojih vprašanj in podanih dejstev se začneš izmikati ali pa mešati temo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, IZTOK pravi:

Ce vse tole povzame vedno znova ugotavljam, kaksna napaka je bila storjena, ko so ukinili sodnike za prekrske. Takrat so policisti napisali predlog, odlocal in kaznival pa je nekdo s strokovno izobrazbo, ki si je znal tolmacit zakon in celo morebitina neskladja. No pa smo kjer smo. Saj ne, da podcenjujem kogarkoli, ampak ocitno nekaj ne stima. Ali ni dovolj internega solanja ali pa ni volje.

Glede na to tvoje pisanje lahko napišem, da ne veš, kaj sploh pišeš. Pusti zakonodajo, ker jo ne poznaš. Saj ne, da bi te podcenjeval, ampak očitno nekaj ne štima s tvojim znanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

velik si napisal in povedal nič. dodal si še homologacijo, o kateri sploh ni bilo govora :P dodal si uvoznike okrog opla, katere baje jaz kujem v zvezde, a se ti ne zdi da si mal zašel?

no, očitno nisem bil dovolj jasen. Hotel sem napisat, da o širini motorja ne veš veliko (v kombinaciji s kufri in brez namreč), da o tem piše v homologacijski listini, pa potem pametuj kakšne kufre imaš ti serijsko ali ne in polovici od nas je jasno, da si nabijal brez veze s tvojo šipco na motorju. Ja, ja, kar zgovarjaj se, da je to napisal Borutt, ampak s širino mopeda nima nobene povezave. In ne jajcej me, kako sem napisal, da baje uvoznike okrog Opla ti kuješ v zvezde, napisal sem, da ti lahko povem zgodbico o uvozniku Oplov in prodajalcu Mitsubishija, ker ti trdiš v tej temi, da če ne moreš zaupati uvozniku/prodajalcu, da vesta kaj delata, komu potem lahko.

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

Veš vsak se lahko vlkjuči v debato, pove svoje mnenje in izkušnje, ne mi pa všeč, da se pogovarjaš z mano ali komerkol drugem vzvišeno in kot z mulcem.

Žal mi je, če sem TI dajal tak občutek. Ni bil moj namen. Bom v bodoče bolj pazil pri nekaterih. Pri vseh pač ne, ker nekateri zame niso vredni, da se pes poščije na njih, kamoli, da jih jaz ujčkam. Live by the sword - die by the sword.

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

Če veš odgovore na vprašanja, jih podaj. Če smatraš, da ima Borutt prav s svojimi trditvami jih podkrepi z razlago in dejstvi. V nasprotnem pa nas samo šolaš in nič drugega.

Kar se širine tiče (o 1 metru širine vsega skupaj, nad to širino naj bi bila kazen), sem poskušal omikano napisat, da po številkah v homolomo ni težav tudi z modeli mopedov, ki imajo kovčke že "serijsko" - ponudba proizvajalca ali uvoznika, ampak sem ugotovil, kot sem ti že napisal, da to sploh ni pomembno, da se gre zgolj za princip, kdo bo tebe omejeval (si pač jezen na državo in organe in ji hočeš bit malo nepokoren, malo upornika, a ne :yea2:), če ti nekaj od KTM-a natakneš na KTM-a, pa čeprav je široko meter pa pol. Pač nimaš prav, pa se lahko slikaš. Lahko bi že zdavnaj demantiral vse, pa pogledal v svojo homologacijo širino motorja, ki je brez kufrov verjetno, a ne in pomeril še tiste kufre in napisal, da so široki 98 cm in da res ne veš kje je problem in srž debate :P.

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, GoBobi pravi:

Oprosti, ampak točno o tem govorimo! Eni tlele nabijate o fabrških kufrih in kako so oh in sploh ful preširoki, a razen enega z LT-jem smo za VSE ugotovili, da so s fabrškimi kufri znotraj enega metra.

 

V tvoj Razen, s 105cm spada npr. tudi BMW GSA, ki pa je za nameček še zelo pogost...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Joker pravi:
pred 2 urami, GoBobi pravi:

Oprosti, ampak točno o tem govorimo! Eni tlele nabijate o fabrških kufrih in kako so oh in sploh ful preširoki, a razen enega z LT-jem smo za VSE ugotovili, da so s fabrškimi kufri znotraj enega metra.

 

V tvoj Razen, s 105cm spada npr. tudi BMW GSA, ki pa je za nameček še zelo pogost...

Vem, da se ponavljam in nočem zajebavat, ampak res me zanima, od kje ta številka (za katero ti seveda verjamem, da ne bo kakega dvoma). A te lahko prosim tudi tebe, če pogledaš v homologacijo, koliko je v njej zapisana širina vozila. Ker namreč tudi tukaj lahko leži težava, o kateri sem prej hotel namigniti Damiju okrog papirologije uvoznikov in prodajalcev.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GoBobi pravi:

Vem, da se ponavljam in nočem zajebavat, ampak res me zanima, od kje ta številka (za katero ti seveda verjamem, da ne bo kakega dvoma). A te lahko prosim tudi tebe, če pogledaš v homologacijo, koliko je v njej zapisana širina vozila. Ker namreč tudi tukaj lahko leži težava, o kateri sem prej hotel namigniti Damiju okrog papirologije uvoznikov in prodajalcev.

Ajd!

Res je informacija iz druge roke. Še kakšna 2 tedna pa bom svojega zvlekel iz luknje. In prva stvar, ki jo bom naredil, bo montaža kovčkov in meritev širine. Obljubim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!