Skoči na vsebino

Aprilia 1200 Caponord Nova


glažar
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

1795422402_ImagefromiOS(13).jpg.18110ae5fc890f3240f25bba3673817f.thumb.jpg.0104316fcb9a9ecb52b4f801628aae57.jpg

Priporočene objave

2 hours ago, kasti said:

Caponord 1200 ima enak agregat kot Dorsoduro 1200, ti agregati so žal znani kot precej žejni. Dvomim pa, da bi jo samo s softwerom znižal za 3 litre!?

Nekje se druge mape zelo poznajo. Stara caponord je z original SW na AC zrla 12l/100km. Gladko. Od Sibenika do Postojne sm tankal 3x! V soboto je zrla okrog 7. Nalil pred Bologno, pripeljal v Novo Gorico. V normalni voznji je slo iz 8+ na 6,5. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, kasti said:

Caponord 1200 ima enak agregat kot Dorsoduro 1200, ti agregati so žal znani kot precej žejni. Dvomim pa, da bi jo samo s softwerom znižal za 3 litre!?

Nekje se druge mape zelo poznajo. Stara caponord mi je z original SW na AC zrla 12l/100km. Gladko. Od Sibenika do Postojne sm tankal 3x! V soboto je zrla okrog 7. Nalil pred Bologno, pripeljal v Novo Gorico. V normalni voznji je slo iz 8+ na 6,5. 
 

@hribuc, srecno voznjo. Naj ti sluzi. 

2 hours ago, kasti said:

Caponord 1200 ima enak agregat kot Dorsoduro 1200, ti agregati so žal znani kot precej žejni. Dvomim pa, da bi jo samo s softwerom znižal za 3 litre!?

Nekje se druge mape zelo poznajo. Stara caponord mi je z original SW na AC zrla 12l/100km. Gladko. Od Sibenika do Postojne sm tankal 3x! V soboto je zrla okrog 7. Nalil pred Bologno, pripeljal v Novo Gorico. V normalni voznji je slo iz 8+ na 6,5. 
 

@hribuc, srecno voznjo. Naj ti sluzi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kugelschreiber pravi:

Nekje se druge mape zelo poznajo. Stara caponord mi je z original SW na AC zrla 12l/100km. Gladko. Od Sibenika do Postojne sm tankal 3x! V soboto je zrla okrog 7. Nalil pred Bologno, pripeljal v Novo Gorico. V normalni voznji je slo iz 8+ na 6,5. 

Meni ni šla nikoli čez 6,5 l naložen polno in avto ban sprememba mape se vozim med 5,4 in 6,0

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!