Skoči na vsebino

Izbor za najbolj ohranjeno moško motosvetovo rit 2012....:)


umetnica51

Priporočene objave

In potem se bo pojavu Kmet3 še z lepšo ritko :grim

Žal ti kmet3 ne bo pomagal....ker smo tvojo preveč nabildano rit že vidl in bo diskvalificirana če bo še enkrat prilimana :klicaj::devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ti kmet3 ne bo pomagal....ker smo tvojo preveč nabildano rit že vidl in bo diskvalificirana če bo še enkrat prilimana :klicaj::devil:

In Bjonda spet bla,bla,bla pa nč se ne zgodi,drugič si bom še kavo sabo prpelu,da me ne boš spet pred zaprt lokal odpeljala :evilgrin:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj moram kmet če se je naša kelnarca od šoka zaprla u bife k je vidla tebe ...kar se še ni zgodilo nikol :lol1:

....in bla bla bla.... ene meje glede tvoje nabildane riti morajo bit in PIKA :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene ni mej,so samo ovire,ki jih preskočim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kmet mene ne morš preskočit ker sem velika 175 cm..... da o teži ne govorim....

.........to pomen, da bi mogu trenirat ene 5 let, da bi me preskoču ne da bi me podru vmes... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kmet mene ne morš preskočit ker sem velika 175 cm..... da o teži ne govorim....

.........to pomen, da bi mogu trenirat ene 5 let, da bi me preskoču ne da bi me podru vmes... :lol1:

Ma kdo govori o preskakovanju,take ovire kot si ti zbijem in grem naprej brez mej :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooooo kmet tebi bom mogla še mau kdaj u živo zbijat ego..... ker ti ni pomoči.... :xx:

.....itak je pa najbolj pomembno, da te ima tvoja najdražja najraje na svetu..... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kmet mene ne morš preskočit ker sem velika 175 cm..... da o teži ne govorim....

.........to pomen, da bi mogu trenirat ene 5 let, da bi me preskoču ne da bi me podru vmes... :lol1:

... jest imam 163 cm, pa se mi zdi, da sem mal višji od tebe...., mam 138 kil, pa se mi zdi da sem mičkn lažji od tebe.... podrem te vmes v prvem poskusu, ne da bi te preskoču...

..a sem dost dober :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vikendom ne delam in ne pišem u fuk temah.... vikend je moj.....In pika.

U ponedeljek so fuk novice spet u zagonu.... Ludiluka če bi pa ornk prebral celo rit senzacijo, bi morda ujel zapiske o moji nagradi......

....aja, zivnorc in kmet posvetita svoji riti za vikend raje vajinim najdražjim... Svojima ženama O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vikendom ne delam in ne pišem u fuk temah.... vikend je moj.....In pika.

U ponedeljek so fuk novice spet u zagonu.... Ludiluka če bi pa ornk prebral celo rit senzacijo, bi morda ujel zapiske o moji nagradi......

....aja, zivnorc in kmet posvetita svoji riti za vikend raje vajinim najdražjim... Svojima ženama O:-)

Midva to narediva brez tvojih veleumnih nasvetov :closedeyes:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuu matr naš kmet se je poboljšal...kapo dol :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooooo kmet tebi bom mogla še mau kdaj u živo zbijat ego..... ker ti ni pomoči.... :xx:

Kmetu ega ne morš zbit pa če se še tok trudiš - (tok med nami ti zaupam, da se ne splača trudit ) :)

.....itak je pa najbolj pomembno, da te ima tvoja najdražja najraje na svetu..... O:-)

To je pa dejstvo :wub: he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....KAPO DOL JA,KAJ PA gor??????

ja gor pa kaj druzga ---

Ma resno Anja kdo je sploh še v igri za najbolšo rit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj kmetica,ma kdo naj bo še v igri no-nobeden...Edin kmet in norc sta dedca kot treba,drugo vse pušinava... :lol: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj kmetica,ma kdo naj bo še v igri no-nobeden...Edin kmet in norc sta dedca kot treba,drugo vse pušinava... :lol: .)

katastrofa od decov

pametijo kot nevem kaj, da bi pa svojo rit na ogled postavli pa ne.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gor pa kaj druzga ---

Ma resno Anja kdo je sploh še v igri za najbolšo rit?

...jest umikam kanditaturo... ker so sodniki podkupljeni.......edina dva ki sta resno vzela zadevo, ste ju ene 6x diskvalificiral, pa pol spet nazaj vzel...

sodnica mora jit na tečaj za ritno sodnico...

... pa še nagrada mi ni všeč..... :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj si zdej rep med noge stisnu...

softič

Med noge je softiča ja stisnu kmetica,se strinjam :OK: rep pa globoko v rit ja,do konca kanala po mojem :lol: .) :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sta pa norc i kmet res face,na uni sliki ki ležita na vampih,rit pobrito in antene v riti,ma mama mija :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj si zdej rep med noge stisnu...

softič

... tisto ni bil rep.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med noge je softiča ja stisnu

... softič ma še vedno hardtiča.... nč bat... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!