Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Kaj pa tukaj pri yzfki, teli neki športni nosilci za tablico in žmigavce se jih kje da dobit? Npr v motocenter laba? vrjetno bi kar tam kupil motor če bi ga. Blizu mam pa še yamahce ima. Pa a je vse homologirano??

mislm da športnih nosilcov ni in jih tut nebo, najbol da jih sam nardiš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da športnih nosilcov ni in jih tut nebo, najbol da jih sam nardiš ;)

ma dobš use vrste nosilcov za tablce (mal sprememb pa gre tudi na ta moroček), drgač pa jst prsegam na homemade :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je pa kaj zvok tele yamahce? So mogoče na internetu že kakšni testi?

Oz najbolj me zanima koliko je tukaj možnost padca glede na gume, vem malo laično vprašanje, samo nevem kako mami dokazat da se stakim nič lažje ne zlomiš kot z supermototam :rolleyes: :rolleyes:

Nekako mi je tale cestak res padel v oči, vseeno mi je za auspuh - le zanima me kakšen zvok ima :) Da nima ko kakšen 50ccm frči...Končna sem bral je tam 120 - 130, kakšna pa je kaj poraba? Upam da ne prav astronomska. Glede na to da je motor 3,5k€ se mi zdi kar "poceni"...

Končna je nek tam okol 120-130. Nism se še pelu tulk ker ga ulauflavam. Zvok je za mene kr dober. Poglej mal po YouTube sej so posnetki gor. Poraba je pa kr majhna. Z enim keslom bi mogu nardit 250 km.

Biker kuk si dau za registracijo? Da vem dnar prpravt.

Nism se registriru. Se nimam homologacije. Registracija, prometna pa to bi naj blo okol 30€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism se registriru. Se nimam homologacije. Registracija, prometna pa to bi naj blo okol 30€.

zakaj pa rabiš homologacijo? a si ga uvozu? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa rabiš homologacijo? a si ga uvozu? :blink:

Ja iz Avstrije sm ga prpelu, ker ga tuki se ziher nebi dobu kak mesec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Ej pol si plačov 3990 sm da jo maš 10 dni prej ku če bi jo v slo naroču pa še vse sitnosti za homologacijo boš meu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Ej pol si plačov 3990 sm da jo maš 10 dni prej ku če bi jo v slo naroču pa še vse sitnosti za homologacijo boš meu :headbang:

Plaču sm 2900, brez davka. Neki bom še mogu dat onmu ko je zrihto brez davka, pa homologacija, zavarovanje, registracija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veš ti prideš v avstriji brez davka skus k ga lahk sam nazaj zahtevaš tku da ni treban nobenmu nč dajt ampak pol ga morš pa v slo plačat pa 4000-2900 ni sm davk tku da pa predn pišeš poglej ceno v avstriji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr jst vem kaka je cena v Avstriji, kak se bomo pa mi zmenl te pa naj ne skrbi. Verjem pa, da ne bom presegu cene 3990€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 4takta je majka

zdej pa take mašine sam še na xt125 in tomosove supermotote naštimat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, da bo saj malo bol letelo tisto :)

Vrjetno, res zelo vrjetno bom tole kupil :) Zdaj moram pa spet za opremo gledat ker sem mel že izbrano za xt125 ali tomosa :headbang: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Ej pol si plačov 3990 sm da jo maš 10 dni prej ku če bi jo v slo naroču pa še vse sitnosti za homologacijo boš meu :headbang:

plačal je/bo 2900€ + 580€ + 95€ + 10€ + 50€ + 30€ = 3665€

MOTOR DDV HOM POT KOMBI COC

s tem da loh ti kombi/ prevoz kdo zrihta COC pa lahko stane tudi 100€ !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če ga v sloveniji kupim potem je s homologacijo vse OK? Samo registriram in to je to? Kupil bi ga v moto center laba. Erm, glede tega...ker prva pomoč ne gre notri, me zanima kako potem na tehničnem pregledu te spusti skoz? namreč rabiš vso obvezno opremo. Vrjetno se ne šteje če jo imaš v nahrbtniku?? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če ga v sloveniji kupim potem je s homologacijo vse OK? Samo registriram in to je to? Kupil bi ga v moto center laba. Erm, glede tega...ker prva pomoč ne gre notri, me zanima kako potem na tehničnem pregledu te spusti skoz? namreč rabiš vso obvezno opremo. Vrjetno se ne šteje če jo imaš v nahrbtniku?? :rolleyes:

se upošteva če jo maš v nahrbtniku... važn je da jo imaš pr seb poj pa če jo maš na čelado nalimano nima veze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem ker nevem kje bi lahko zgornji post uredil. Ampak a tale zadevca res ne gre v motor?

http://www.modri.net/tosama/files/144.17514b.gif

Aha potem pa ni frke, če jo maš lahko v nahrbtniku. Ker nisem bil nikoli še sam v prometu, me zanima dejansko kolikokrat policaj ko te ustavi preveri obvezno opremo??

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak tehnčn pregled.. ko kupiš ti ja ni treba na nobenga tehničnga.. sam plačaš registracijo,cestne sklade pa tablco pa se odpeleš brez pregledov.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tehničenga sem mislil potem ko pač moraš motor dat na tehničnega ane...

ko bo motor mu pruga tehnicnga ga ne bos mev vec ti ker bos kupu ze kej mocnejsga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tak.. tak da se brezveze s tem obremenjuješ kr 4 lete ga zihr ne boš meu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugac se jo pa da skor sigurn kje pod oklep nabasat... ma fotr pod plastikam prvo pomoč 2 džna kombinzona pa kit za gume flikat :whistle: dobr cist drug motor ampak nima veze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem bil nikoli še sam v prometu, me zanima dejansko kolikokrat policaj ko te ustavi preveri obvezno opremo??

Sori za 2x isto sam me res zanima :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!