Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

res je sam ne okol govortwhistle.gif

po ovinkih kar gre tale motor, ma dobro ciklistiko, se je tut že nekdo z "zweitaktarco" za mano stresu na ridah... kokr si je zih mislu: tele 4T jajca bomo pa že prehtel grrr.gif

po ravnin pa itq groza trance_29_photo.gif folk se z avti umika k misljo da je r1 zadi, ti pa z full gasom za avtom dol sklonen 5 minut mem voziš hahablush.gif bomo letos še 2T probal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kewo smo vidl kako gre po ovinkih :) Čez polhno črto prehitevat pa viset dol iz motorja kt čigumi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kewo smo vidl kako gre po ovinkih :) Čez polhno črto prehitevat pa viset dol iz motorja kt čigumi :winkiss:

tut tko ja č je trebatongue.gif eni se pa raj u skale zaletavajowinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/....asp?ID=3565430

Moj bivši motor! Da se nebo kdo nategnu, motor ima +28000km pa 2. lastnik je. whistle.gif

Pa piše da ma tud servisno potrjeno ter najbrž si delu na pooblaščenem serviserju tk da je popisval kadaj ter pri kolko km je bil servis tako da se komot pogleda not ter ugotovi da ga tip "sračka"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kewo smo vidl kako gre po ovinkih smile.gifČez polhno črto prehitevat pa viset dol iz motorja kt čigumi winkiss.gif

Ja tega je pr men ornk pa doskrat grem v ovink po nasprotni strani. Bo treba to letos popravt predn bo prepozn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa piše da ma tud servisno potrjeno ter najbrž si delu na pooblaščenem serviserju tk da je popisval kadaj ter pri kolko km je bil servis tako da se komot pogleda not ter ugotovi da ga tip "sračka"

tip ma S.P. duma, se prav je ponaredu servisno, kar ni težko če maš ti "štempl" trance_25_naughty.gif drgač sm pa mev notr ja use servise upisane whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tip ma S.P. duma, se prav je ponaredu servisno, kar ni težko če maš ti "štempl" trance_25_naughty.gif drgač sm pa mev notr ja use servise upisane whistle.gif

ja to je pa spet druga zgodba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj boš s tem dosegel da ga prijaviš? da bo nesel k "kolegu" da mu poštempla? :D

ti mehaniki so vsi povezani..

kot mafija....

l_01.gif

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da se tukaj malo povprašam... po dolgem času nazaj na motosvetu :evilgrin:

Že 2 leti sem brez motorja in počasi bo treba nekaj kupit...

Razmišljal sem o ninji 250, ampak ker so rahel problem finance zaenkrat ne bi dal toliko za motor, poleg tega pa vidim da se je od takrat rahlo spremenil zakon in bi moral sedaj iz 125ccm da dobim 25kw narediti nevem koliko voženj, tako da spet strošek in verjetno bom spet šel kar na 125. Prej sem imel yamaho ybr 125, odličen motorček za začetek, sedaj pa bi vzel nekaj podobnega, ampak malo "boljšega".

Gledal sem cbr 125, rs 125 in r125 in malo sem primerjal bi od teh 3 skoraj sigurno vzel r125, saj aprilia odpade ker so tok zasoljene cene + 2t ni zame... cbr ni slab motorček, čeprav v primerjavi z r125 je cena tam tam če se ne motim in po karakteristikah in obliki mislim da se r125 ne more primerjat, poleg tega pa še yamaha, ki sem jo vajen in z ybrko sem bil zeloooo zadovoljen, kar se tiče vožnje in kvalitete.

Veliko nisem še bral nazaj postov, tako da če mi kdo pove še kaj več, kdo ki ima ta motor, izkušnje, primerjava...

Kakšne gume so gor? se lahko da naprimer odzadaj 140, ker original je 130 kot vidim. Na ybr naprimer je bil original 90 potem sem dal gor 100 ker tiste original kitajske ne držijo nič... Izpuh? Kakšen LeoVinci ali kaj podobnega se lahko montira? Ima sploh kaj glasa ali standart kot vsi 125 4t?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtonet

Zakaj pa takšna nizka cena, za model 2009 in tako malo km :blink:

kot vidim ma samo 11KM, mislim da je nemška? omejena na 80km/h; ali pa kaj podobnega whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, čeprav prej bi rekel da je napaka, zakaj ne bi potem zraven napisal, da je zablokiran na 80 km/h? Nevem no...

Bom verjetno kontaktiral prodajalca, pa vprašal, čeprav če bi kupil bi skoraj najraje z trgovine, samo imajo tako ceno :unsure: 3200 naprimer dam takoj za novga, 3500 tudi še mogoče, 3800 pa...hmmm. Skoraj verjetno bom pa kupil no, samo bi počakal da bi še kaj padla cena, čeprav skoraj ne verjamem, ker kot vidim cena raste :blink:

Mogoče lahko pričakujemo čez kak mesec letnik 2009 v trgovini za kakšnih 3000 - 3500€? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, čeprav prej bi rekel da je napaka, zakaj ne bi potem zraven napisal, da je zablokiran na 80 km/h? Nevem no...

Bom verjetno kontaktiral prodajalca, pa vprašal, čeprav če bi kupil bi skoraj najraje z trgovine, samo imajo tako ceno :unsure: 3200 naprimer dam takoj za novga, 3500 tudi še mogoče, 3800 pa...hmmm. Skoraj verjetno bom pa kupil no, samo bi počakal da bi še kaj padla cena, čeprav skoraj ne verjamem, ker kot vidim cena raste :blink:

Mogoče lahko pričakujemo čez kak mesec letnik 2009 v trgovini za kakšnih 3000 - 3500€? :blush:

Bolj ne kot ja, saj se te motorčki prodajajo kot za med. :) Cena je pa kar vredu. Se je ena tlele na forumu prodal za neki čez 2000€ sicer potolčena, vendar popravljena ( nekje bliz 2300€ )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj vidim da cene rastejo in ne nižajo :blink:

Počakam še tja do aprila, maja in potem bom videl kakšna bo cena... Verjetno bom vzel, moram pa iti zdaj en dan pomerit v kako trgovino, da vidim kako se "sedi" gor, ker prej pri ybr 125 sem bil vajen pokončnega krmila, tale pa je čisti cestak. Kaj je udobna vožnja? Prideš sf00kan po kakšnih 2-3 urah vožnje brez premora?

Itak zdaj če kupim, čez kako leto ali dve če prodam itak več kot jurja ne zgubim...če bo še vedno tako "rasla" cena :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj vidim da cene rastejo in ne nižajo :blink:

Počakam še tja do aprila, maja in potem bom videl kakšna bo cena... Verjetno bom vzel, moram pa iti zdaj en dan pomerit v kako trgovino, da vidim kako se "sedi" gor, ker prej pri ybr 125 sem bil vajen pokončnega krmila, tale pa je čisti cestak. Kaj je udobna vožnja? Prideš sf00kan po kakšnih 2-3 urah vožnje brez premora?

Itak zdaj če kupim, čez kako leto ali dve če prodam itak več kot jurja ne zgubim...če bo še vedno tako "rasla" cena :P

Novo mesto - Krško - Celje , 20 minut pavza ( samo na parkirišču, še to sem večino časa stal ) in potem Celje - Krško - Novo mesto - Metlika. ( govorimo o R125 ). Rezultat ... samo prsni koš me je bolel, ker sem mel okoli vrata neko verižco k me je tok tiščala ko sm se naslonu na rezervar da sm mislu znort :D Je pa res, da sem bil že prej navajen iz RS 125.

RS 125 ... prvi dan na resnem sportaku (pred tem sam supermoto). 10 km narejenih ... ( po mestu, brez registracije ), dlani tako bolele od bremzanja da joj :P Drugače pa ... 3 tedna kasneje brez najmanjše utrujenosti po 100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, super. Celo pot preklinjal verižico? :D

Jaz z ybr tudi nisem mel problema. Dobro sedež ni bil ravno udoben, če si bil 2 uri ali več brez se ustavit gor, drugače drža pa super...naked pač.

Že od malega pa so mi všeč cestaki, čeprav se nisem še nikoli peljal :? bi mogu probat...prej kot kupim z to r125. Pomoje ko se pa enkrat navadiš, pa ne moreš brez. :OK:

Kaj res da lahko ta motorček z drugim izpuhom in odblokiranjem spraviš na 20KM+ in da pelje tudi čez 160km/h :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, super. Celo pot preklinjal verižico? :D

Jaz z ybr tudi nisem mel problema. Dobro sedež ni bil ravno udoben, če si bil 2 uri ali več brez se ustavit gor, drugače drža pa super...naked pač.

Že od malega pa so mi všeč cestaki, čeprav se nisem še nikoli peljal :? bi mogu probat...prej kot kupim z to r125. Pomoje ko se pa enkrat navadiš, pa ne moreš brez. :OK:

Kaj res da lahko ta motorček z drugim izpuhom in odblokiranjem spraviš na 20KM+ in da pelje tudi čez 160km/h :kva1:

Drug izpuh, druga elektronika, kakšen bigbore kit pa drugi prenosi in si že na čez 160 :) hehe

drugače ... bi ti jst dal za krog magari, sam kaj ko sm vse prodal :D Sm pa kr vesel da sem tole R125 prodal, saj enostavno ni bil motor zame. Ko imaš v garaži nekaj kar v izi vidi čez 150 in nekaj kar komaj pride do 135 verjetno veš s čim sem se vozil ... in potem mi je sam prostor zasedala tale mopedulja. Do kopališča pa nazaj pa za šminkerat je biu pa ZAKON. Poraba kot da je ni pa nobneega olja za mešanco :$

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, super. Celo pot preklinjal verižico? :D

Jaz z ybr tudi nisem mel problema. Dobro sedež ni bil ravno udoben, če si bil 2 uri ali več brez se ustavit gor, drugače drža pa super...naked pač.

Že od malega pa so mi všeč cestaki, čeprav se nisem še nikoli peljal :? bi mogu probat...prej kot kupim z to r125. Pomoje ko se pa enkrat navadiš, pa ne moreš brez. :OK:

Kaj res da lahko ta motorček z drugim izpuhom in odblokiranjem spraviš na 20KM+ in da pelje tudi čez 160km/h :kva1:

izpuh stane med 400-500€ , potem pa če ga odblokiraš (kit+elektronka) pride še dodatnih 500€... malosi kit+elektronka+izpuh pride skori 1000€ neki evrov manj in potem ti gre motor 165km/h...pomoje je brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpuh stane med 400-500€ , potem pa če ga odblokiraš (kit+elektronka) pride še dodatnih 500€... malosi kit+elektronka+izpuh pride skori 1000€ neki evrov manj in potem ti gre motor 165km/h...pomoje je brezveze.

hehe...in pol je use skup več vredno k ceu motor ;)...premal učinka za ta dnar...drgač pa lušn motor...kdo ve za kšne dobre MEHKE gume?? k te org so zame pretrde :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!