Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Šterna se izogibam...pa tudi ko prodaja motorje jim navija cene....

Jaz sem tam kupil ybr :)

Skoraj nova, lastnik se je parkrat peljal in ga prodal, nekaj smo zbili ceno in z motorjem sem bil kar zadovoljen. Drugače pa nevem kako je z šternom...motor je bil ok.

Res pa da 3100€ ta yamaha letnik 08 ni vredna in ne bi dal. Če zbije za 1000€ dol pa jo takoj vzamem :D ko sem ga klical je rekel da da 200€ popusta zaradi praske na motorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tam kupil ybr :)

Skoraj nova, lastnik se je parkrat peljal in ga prodal, nekaj smo zbili ceno in z motorjem sem bil kar zadovoljen. Drugače pa nevem kako je z šternom...motor je bil ok.

Res pa da 3100€ ta yamaha letnik 08 ni vredna in ne bi dal. Če zbije za 1000€ dol pa jo takoj vzamem :D ko sem ga klical je rekel da da 200€ popusta zaradi praske na motorju...

daš 200€ več pa veš kaj imaš. Servisna knjiga je pogoj pri tako novem motorju!

Pa kaj kurca vsi te akrapovič nalepke gor limajo. Meni je OGABNA! :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je akrapovič avspuh takoj...kuj 20€ več vredno hahahaaah :) Ko pa prideš se ti pa še babice smejijo ko slišijo ta gnil zvok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daš 200€ več pa veš kaj imaš. Servisna knjiga je pogoj pri tako novem motorju!

Pa kaj kurca vsi te akrapovič nalepke gor limajo. Meni je OGABNA! :S

Ofkors. Samo barva me moti..rumena. In maloje podrsana, kar pa mi ni panike. Če bi že kupil rabljeno, mi je ta pri šternu na prvem mestu, saj vem da so km realni, papirji vsi, itd.

Ma bom videl... Letnik 2008 je, to me moti, čeprav itak ni razlike, samo barva...

Glede na lepke se tudi jaz strinjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem proti nalepkam na auspuhu. Sam vem da je ne bom limal tudi če mi jo kdo šenka :) Raje kot nalepko bi imel obesek za ključ, ki ga pa nikjer ne dobim v Ivančno Gorico pa se tudi nebom vozil po en faking obesek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh še kšna cela R-ka al je use blo že paden trance_21_laughing1.gif

Zgleda da ne. No edin moja bi bla če je nebi takrt dl za poskustmad.gif Od takrt ne dovolim nobenmu niti da se usede gor! Samo še na zaden zic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tud moja ni cela....presedlov sm iz aprilia na yamaho...pa sm biu prevec optimisticen glede motorja oziroma gum, "pa sm tok položu, da sm se kr z ušesom dotaknu ;)"...hec...res da ni blo hitrosti (max 10) ker je bil en polkrožni ovink, sam praskice so pa ble...ampak tiste praskice na plastiki sm zakril z Akrapovič nalepko :D...dobra lastnost: krstiu sm ga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh še kšna cela R-ka al je use blo že paden :lol1:

surrender.gif

Problem je v tem, da Yamaha preprosto ne ponudi dovoljtrance_33_sleep.gif Zato ker se nemoreš otresti adrenalina na ravninah, kjer bi kakšno zver lahko pošteno pritisnil, zato poskušaš pač to narediti na ovinkih, kjer ti mogoče uspe 100-krat, ampak enkrat ti zagotovo ne bo uspelo. To je problem, ker vsi ki majo yamaho hočjo več kokr ponuja sam motor. whistle.gif Hočm samo povedat da je super motor, da ga imaš za enega prvih...seveda spada zravn tudi kakšen padecrolleyes.gif

Celih je velik...opa, hočm rečt dobro popravljenih winkiss.gif

LP Kewo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cccc :whistle::D

Mi lahko en odgovori, kok približno pride kasko oz. komplet zavarovanje za 1 leto za r125? :unsure: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

surrender.gif

Problem je v tem, da Yamaha preprosto ne ponudi dovoljtrance_33_sleep.gif Zato ker se nemoreš otresti adrenalina na ravninah, kjer bi kakšno zver lahko pošteno pritisnil, zato poskušaš pač to narediti na ovinkih, kjer ti mogoče uspe 100-krat, ampak enkrat ti zagotovo ne bo uspelo. To je problem, ker vsi ki majo yamaho hočjo več kokr ponuja sam motor. whistle.gif Hočm samo povedat da je super motor, da ga imaš za enega prvih...seveda spada zravn tudi kakšen padecrolleyes.gif

Celih je velik...opa, hočm rečt dobro popravljenih winkiss.gif

LP Kewo

Ja fora je v tem, da je to samo prehodn motor za kasneje večje kubitaže, ki pa so po današnji zakonodaji enemu 16letniku oddaljeni 2 svetlobni letismile.gif In zato skuša s tem motorjem, ki je več al manj namenjen lagani vožni podirat rekorde in tud kmal preseže to za kar je motor namenjen. Povrh pa v fabrki gor namontirajo še gume trde k skala in posledice so tlecool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko en odgovori, kok približno pride kasko oz. komplet zavarovanje za 1 leto za r125? :unsure: :beer1:

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

Poklič naprimer na triglav pa se pozanimi. Jst sm dl 750€ s tem da jst dan nevem kok procentov pr škodi. Če vzemeš 100% te pride ziher okol 1000€whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so zmešani? :eek:

Sem mislu da je tam do 300€, več ne bi dal... Pol pa brezveze kupovat nov motor. Raje kupim rabljenega, dobiš za najmanj 1000€ bolj poceni in to je to...

Mogoče vzamem kak letnik 08 so pod 3000€, ga mam kakšni dve leti in prodam. Koliko bi dobil pol za njega približno. 2000€ bi pomoje mogu dobt leta 2012 za letnik 2008 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predn boš ti kupu bo že 2010 letnik star.

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol :D

Za zdaj kar sem gledal mi je tista v kranju (štern) še najbolj ugodna in ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki ti imaš 20 let in kupuješ 125? Dude a nimaš avta? Furaj se z avtomobilom, prišpraj za izpit in si kupi MOTOR :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki ti imaš 20 let in kupuješ 125? Dude a nimaš avta? Furaj se z avtomobilom, prišpraj za izpit in si kupi MOTOR :)

Izkušnje se dajo nabirat tut z biciklom :) Če fant hoče prit na motor z izkušnjami mislim, da je to odlićna priložnost. Koleščka ima dokaj pošlihtana, nekateri pa bi za prvi motor 150+ konjev ... pa v zid :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je budacki, kot si rekel.

Jaz vozim motor že od 6 leta starosti. Začel sem z predelanim motorjem doma narejenim, motor od avtomatika, zatem legendarna predelana apn 6, ki je šla 85 km/h in potem yamaha ybr 125. Sedaj sem bil čudežno 2 leti brez motorja, ker sem mislil zdaj v kratkem kupiti ninjo 250, a ker vidim da je nov zakon, bi moral it spet delat tistih 9 ur vožnje, tako da NE in po eni strani mi je 125 čisto dovolj, še posebno ta yamaha, ki baje gre 135km/h, kar je meni osebno dovolj. Avto imam, ampak avto je za vsakdanjo rabo, motor pa za uživanje in svobodno vožnjo kamor ti srce poželi. Z avtom ne uživam, z motorjem pa FUL. Brezveze pa se mi zdi ko ljudje niso vozili nizi skuterja in kupijo 600+, povrh pa še cestno...to je bedno, meni osebno.

Jutri grem v kranj h šternu pogledat tisto rumeno r125, da vidim kakšna je v živo in koliko je podrsana. Znižal mi je ceno iz 3100€ na 2900€, če mi zbije še za vsaj kakih 100€, bom mogoče celo vzel saj novega ne mislim kupovat. 2900€ za letnik 2008, rahlo podrsan in z 800km je velika razlika kot letnik 2010, ki je itak skoraj enak razen barva za 4000€...za 1100€, ki jih prišparam si kupim odličen kombinezon, škornje in nove gume, tako da... Mislim da je ugodna cena, res pa da moram videt v živo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je budacki, kot si rekel.

Jaz vozim motor že od 6 leta starosti. Začel sem z predelanim motorjem doma narejenim, motor od avtomatika, zatem legendarna predelana apn 6, ki je šla 85 km/h in potem yamaha ybr 125. Sedaj sem bil čudežno 2 leti brez motorja, ker sem mislil zdaj v kratkem kupiti ninjo 250, a ker vidim da je nov zakon, bi moral it spet delat tistih 9 ur vožnje, tako da NE in po eni strani mi je 125 čisto dovolj, še posebno ta yamaha, ki baje gre 135km/h, kar je meni osebno dovolj. Avto imam, ampak avto je za vsakdanjo rabo, motor pa za uživanje in svobodno vožnjo kamor ti srce poželi. Z avtom ne uživam, z motorjem pa FUL. Brezveze pa se mi zdi ko ljudje niso vozili nizi skuterja in kupijo 600+, povrh pa še cestno...to je bedno, meni osebno.

Jutri grem v kranj h šternu pogledat tisto rumeno r125, da vidim kakšna je v živo in koliko je podrsana. Znižal mi je ceno iz 3100€ na 2900€, če mi zbije še za vsaj kakih 100€, bom mogoče celo vzel saj novega ne mislim kupovat. 2900€ za letnik 2008, rahlo podrsan in z 800km je velika razlika kot letnik 2010, ki je itak skoraj enak razen barva za 4000€...za 1100€, ki jih prišparam si kupim odličen kombinezon, škornje in nove gume, tako da... Mislim da je ugodna cena, res pa da moram videt v živo.

Za 1100€ dobiš komplet opremo ( hrbteničnik, kombinezon, rokavice, čelada, škornjo ( rabljeno pol leta )), nove gume in pa seveda še ostane ti 300€. Ni vse novo treba kupvat.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha gre 100-110km/h. vse nad, je že ubijanje mašine... (z gpsom je bila zmerjena max hitrost 127km/h)

je pa 110kmh tudi solidno za 125 kubično mašino. lep motor, sam zvok se mi ne dopade

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 1100€ dobiš komplet opremo ( hrbteničnik, kombinezon, rokavice, čelada, škornjo ( rabljeno pol leta )), nove gume in pa seveda še ostane ti 300€. Ni vse novo treba kupvat.!

Vem, samo sem dal primer...

Itak čelado mam še od prej in je skoraj nova, pa še vedno mi je prav, ledvičnik mam, hrbteničnik pomoje nima veze, tudi če ga ni, rokavice tudi že mam, čeprav bom verjetno kupu nove, škornje sem pred enim letom nažalost prodal tako da bom tudi kupil nove in še dvodelni kombinezon, tako da vse skupaj okol 700€ (škornji 130€, kombinezon okrog 500€, rokavice 40€), potem še zavarovanje nekaj čez 200€ in komplet gume, če bi vzel najboljše od dunlop...

@impulz, vsi govorijo da gre do 100km/h takoj in potem počasi prihaja do 135km/h, ko se vklopi neka blokada, tako da nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!