Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

okoli 50km...Drgač pa s sabo vzami liter pa pou bencina v ruzak, pa se furaj z rezervo nekje po mestu..Ko zmanka, tisto natankaj, pa boš natančno vedu kok s tvojo vožno drži rezerva.

Vem da sem jih sam naredil 48km, pa ni še crknil...Več pa nisem nikoli probaval

no sej sm pogledu v priročnik pa piše da je 1,6litra. Danes sem se prvič vozil z rezervo ampak sem bil čisto blizu doma (10km) tk da nisem šel tankat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ti je že žov da si šu na italjančka :D

ma ne, žov mi ni prov nč winkiss.gif sam tko, če boste že menjal izpuh... da veste kerga trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne, žov mi ni prov nč winkiss.gif sam tko, če boste že menjal izpuh... da veste kerga trance_30_punk.gif

jst sm ga mislu menat sam sm mal razmislu in pršu do zaključka da ta denar rajš zapravm za kej druzga kokr za "prdenje"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm ga mislu menat sam sm mal razmislu in pršu do zaključka da ta denar rajš zapravm za kej druzga kokr za "prdenje"

dobiš + :D

Sm ti reku, da tisto cevko vn fukn :) pa ti bo prdel, pa še zaston je

400€ je res škoda, no..sej sm si jz tut želu en drug avspuh, sam mi je 400 mal preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobiš + :D

Sm ti reku, da tisto cevko vn fukn :) pa ti bo prdel, pa še zaston je

400€ je res škoda, no..sej sm si jz tut želu en drug avspuh, sam mi je 400 mal preveč.

Največja razlika med močjo kokr jst vidm je tut čez 2 konja :) Tak da ... verjetno ni + sam v glasu ;) Pa na 15 konjev se vsak dodaten konj pozna! ;) In verjetno bi se ga tut za 350€ dalo dobit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zadnjem kolesu je 0.6hp več če razumeš sevedawhistle.gif

Ja a na mašini pa mislš d je 5 konju več... več kot 0,8 tut na mašini ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!