Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Lolek. Kdo se joče ?? Jst sm reku da sm ga pelu 104 km/h, pa da bo treba neki ukrenat glede avspuha, pa se ne vžigi.

:topic:

Popravljeno . Popravil biker666999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lolek ti je ata... jas sem pa sam reku.. da glede aspuha da ga ne moreš vzet dol ( lonca ) ker je vse zvarjeno skupaj... sam še tiste 3 šrafe odšraufaš da bi mogoče lahko kaj vzel ven..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je pa lep.. pa pospški so tud vredu... (no ok tisti ki imate odprte aprilie prosim da me sedaj ne nepadate :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva nista normalna hha :lol1: Nič nebo narobe z motorjem če ga vsake toliko časa mal naviješ ko ga ulavfuješ. Edino prvih 30km recimo da ga res šparaš, potem pa čimbolj razgiibana vožnja z čimveč (lepega) šaltanja. Kvečjemu je to dobro da ga tu pa tam mal v višje obrate prtisneš da nebo zamorjen. Ne pomen pa to da je treba do blokade sukat valda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotu neki pokomenterat glede motorja, pa sem tole prebral in sem se tko režu da sem pozabu kaj je blo :D

Aja une šravfe dejte dol k so zdej na spodnji strani tačk, da ne boste kje zapel

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biker666999... če že maš izpit prlet v lukavce.. sem doma blizu alena.. da vidima ker je lepš :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam izpit. Sm ze razmislo u tem da bi se dobil, sam bi rabu eno navigacijo do tja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: lol kaj se tok sekirata za te obrate pa to??! motor je itak že fabrško ulavfan in g alahko že tkoj pulš do konca :closedeyes: isto je men reku v tomosu k sm kupu ti ga kr prtisn.. :rolleyes: in dela nurmalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: lol kaj se tok sekirata za te obrate pa to??! motor je itak že fabrško ulavfan in g alahko že tkoj pulš do konca :closedeyes: isto je men reku v tomosu k sm kupu ti ga kr prtisn.. :rolleyes: in dela nurmalno

Men je tut tko reku dec pr tomosu... sm ga pri 300km mal mim prlelu pa je reku da ko nardiš ene 100 km da sam tišiš kokr pač hočš in da nau nč narobe tko da fanta brez panike okrog tega.

Lp, Kvasko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ulafavanje motorja je še kako pomembno. Sicer tu izvira še od prej k je blu še vse bul šlampastu pa je tud kak ostružek not ostov pa si morov tist vn spravt. Sm za današnje čase tud ni noben reku da nč ne ostane not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi motorji so res že v tovarni ulaufani, isto je pri avtih..........sej če bi vi vidl kako tam vozjo motorje iz tekočega traku, bi se tut zamislili :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaku so lahku ti motorji ulafani, jst k sm dubu svojga Tomosa je mu celih 100m narjenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!