Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

mal sarkazma no :P če je blo res že tolkrat napisan da se lohka že u naslov teme na piše: yzf-r125, ki nima blokad :whistle:

Hehe če bi se to napisal v naslov teme pol bi pršu en k bi odpru novo temo in sicer: yzf-r125 z blokado :boobies::whistle::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sarkazma no :P če je blo res že tolkrat napisan da se lohka že u naslov teme na piše: yzf-r125, ki nima blokad :whistle:

Kewo, če so to vsi specjalci na r125 :)

Ta motor gre 134 oz. 136. Če hočte da vam gre 145, boste stran zmetali preveč denarja. Jebiga, motor je 4T. Če bi prej razmišlal kaj bi kupl bi pač kupl 2T pa bi vm letel.

Raj se naučte dobr furat znemu, kokr pa da razmišlate kako vam bo šel 10km več. Al pa prodejte ta jajca, pa si nabavte 600 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te lučke ni!

Spremli redno in to je to.

Poleg tega (pri ostalih motorjih, ki lučko imajo) lučka ni indikator da je treba nalit olje. Ko zasveti je že prepozno-takoj ugasnit mašino pa peš po olje closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi en uprašanje mam k ste že miljaužntkrat nanga odgovoril kok vi pumpate gume na yzf? K jest sm jih to k piše u navodili prvo 1,8 pa zadno 2,0 sam to je čist premau k se sploh ne da pelat :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi en uprašanje mam k ste že miljaužntkrat nanga odgovoril kok vi pumpate gume na yzf? K jest sm jih to k piše u navodili prvo 1,8 pa zadno 2,0 sam to je čist premau k se sploh ne da pelat :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:surrender: zejbavaš, jst sm mev zmer tolk kokr je v navodilih pa vrjem da je blo dost :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender: zejbavaš, jst sm mev zmer tolk kokr je v navodilih pa vrjem da je blo dost :winkiss:

ne resno govorim pizda pol k sm jo bl napumpu je blo pa čist uredu prej je bla pa full težka balanca pa k sm šou u ovink me je ful notr vlekl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne resno govorim pizda pol k sm jo bl napumpu je blo pa čist uredu prej je bla pa full težka balanca pa k sm šou u ovink me je ful notr vlekl

Sej motor ti more tako ali tako sam padt u ovink, pač če se pelš in se nagneš mora sam zavit. Jst mam na svoji Husqvarni prednjo napumpano po navodilih, pa je uredu. Semizdi da je sprednja napumpana še manj kot 1 bar.

Popravljeno . Popravil pevecm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi... Mi je sprednjo ven nosilo na dirkališču, sicer nevem če je sama guma kriva al pa tlak...

Spredaj si mel 1,7 bara zadi pa 2 ne?

tako je spredi 1,75 piše zadi pa 2,0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No jst sm zdej zamenu servis in je ugotovu da manjka gumica tm pr uni merci za olje. No točno tm je letele veliko olja ven ampak sam nisem bil toliko pameten da bi to ugotovil prav tako serviser kateremu sem hodil na servis delat vse prejšne redne servise. No od servisa je minilo 1500km in ni moto rpopil nič olja ker mi ga več ne meče ven. Morda je to samo začasno da ne meče morda je bila pa ravno v tem napaka.

Servis sem pa zamenjal ker se ni dalo čisto nič normalno zmenit. Vedno je trdil svoje. No tako me je lahko itak jebal čisto vsak serviser ker sem bil čisti začetnik. Na sprednji disk mi je dal ene fake ploščice za katere je celo trdil da so boljše od orginal. In glej ga zlomka. Disk se mi je zvil in sedaj imam za 140€ škode (seveda pa on trdi svoje). Ampak je še več stvari kar se je dogajal pr tem serviserju. Ja ja motor prpel ti bomo to takoj zrihtal. Kurac takoj. Čakaš k en klošar tm cel dan in potem še enkrat reče tako ceno drugič dvakrat večjo. No in tako sm se preusmeru v Domžale v ELISO kjer so konkretni. Vse mi je lepo razložil, sprobal moj motor da vidi kaj je narobe z diskom in tudi sam potrdil da so krive fake ploscice in naj bom drugič bolj pozoren kaj dajem na motor.

Pizda sm se razpisu! :D

JBG dolgčas me daje kr je slabo vreme.

No da nam čist off. Dejte pogledat da vm ne meče olje ne samo čez avspuh ampak tudi tam kjer se meri količina olja! No vsaj meni ga je tam metalo na kubike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm zdej zamenu servis in je ugotovu da manjka gumica tm pr uni merci za olje. No točno tm je letele veliko olja ven ampak sam nisem bil toliko pameten da bi to ugotovil prav tako serviser kateremu sem hodil na servis delat vse prejšne redne servise. No od servisa je minilo 1500km in ni moto rpopil nič olja ker mi ga več ne meče ven. Morda je to samo začasno da ne meče morda je bila pa ravno v tem napaka.

Servis sem pa zamenjal ker se ni dalo čisto nič normalno zmenit. Vedno je trdil svoje. No tako me je lahko itak jebal čisto vsak serviser ker sem bil čisti začetnik. Na sprednji disk mi je dal ene fake ploščice za katere je celo trdil da so boljše od orginal. In glej ga zlomka. Disk se mi je zvil in sedaj imam za 140€ škode (seveda pa on trdi svoje). Ampak je še več stvari kar se je dogajal pr tem serviserju. Ja ja motor prpel ti bomo to takoj zrihtal. Kurac takoj. Čakaš k en klošar tm cel dan in potem še enkrat reče tako ceno drugič dvakrat večjo. No in tako sm se preusmeru v Domžale v ELISO kjer so konkretni. Vse mi je lepo razložil, sprobal moj motor da vidi kaj je narobe z diskom in tudi sam potrdil da so krive fake ploscice in naj bom drugič bolj pozoren kaj dajem na motor.

Pizda sm se razpisu! :D

JBG dolgčas me daje kr je slabo vreme.

No da nam čist off. Dejte pogledat da vm ne meče olje ne samo čez avspuh ampak tudi tam kjer se meri količina olja! No vsaj meni ga je tam metalo na kubike!

ta serviser je za razbit ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta serviser je za razbit ! :D

ma najbolj smoten je tist v pisarni k res nima pojma o ničemer in kr neki razglabla o enm in istm. Ti rečš neki on ponuja kr neki druzga.

Imensko pa servisa nebom poimenoval. Uglavnem s strankami uglavnem neznajo. Sm enkrat nevem kok ur čaku da se je spravu eno plastiko zamenat pol mi je pa dl ponesreč še eno plastiko k bi mi jo moru zamenat v škatlo katero sm doma zamenu v 15min, tm na servisu bi pa čaku 3ure oz bi reku da nej motor tm pustim. Uglavnem čim pridš v iz LJ je takoj bolš. Unkrat sm bil pa clo nekje med 4-5 ur na servisu da mi je zamenu olje pa filter čeprov sem bil naročen ob točni uri in je blo rečen da počakam mičken da se motor shladi potem pa urca dela in fertik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma najbolj smoten je tist v pisarni k res nima pojma o ničemer in kr neki razglabla o enm in istm. Ti rečš neki on ponuja kr neki druzga.

Imensko pa servisa nebom poimenoval. Uglavnem s strankami uglavnem neznajo. Sm enkrat nevem kok ur čaku da se je spravu eno plastiko zamenat pol mi je pa dl ponesreč še eno plastiko k bi mi jo moru zamenat v škatlo katero sm doma zamenu v 15min, tm na servisu bi pa čaku 3ure oz bi reku da nej motor tm pustim. Uglavnem čim pridš v iz LJ je takoj bolš. Unkrat sm bil pa clo nekje med 4-5 ur na servisu da mi je zamenu olje pa filter čeprov sem bil naročen ob točni uri in je blo rečen da počakam mičken da se motor shladi potem pa urca dela in fertik

nevem no..jas bi ga vsaj preklel (sem enega že pa ga nebom imensko poimenoval) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm zdej zamenu servis in je ugotovu da manjka gumica tm pr uni merci za olje. No točno tm je letele veliko olja ven ampak sam nisem bil toliko pameten da bi to ugotovil prav tako serviser kateremu sem hodil na servis delat vse prejšne redne servise. No od servisa je minilo 1500km in ni moto rpopil nič olja ker mi ga več ne meče ven. Morda je to samo začasno da ne meče morda je bila pa ravno v tem napaka.

Servis sem pa zamenjal ker se ni dalo čisto nič normalno zmenit. Vedno je trdil svoje. No tako me je lahko itak jebal čisto vsak serviser ker sem bil čisti začetnik. Na sprednji disk mi je dal ene fake ploščice za katere je celo trdil da so boljše od orginal. In glej ga zlomka. Disk se mi je zvil in sedaj imam za 140€ škode (seveda pa on trdi svoje). Ampak je še več stvari kar se je dogajal pr tem serviserju. Ja ja motor prpel ti bomo to takoj zrihtal. Kurac takoj. Čakaš k en klošar tm cel dan in potem še enkrat reče tako ceno drugič dvakrat večjo. No in tako sm se preusmeru v Domžale v ELISO kjer so konkretni. Vse mi je lepo razložil, sprobal moj motor da vidi kaj je narobe z diskom in tudi sam potrdil da so krive fake ploscice in naj bom drugič bolj pozoren kaj dajem na motor.

Pizda sm se razpisu! :D

JBG dolgčas me daje kr je slabo vreme.

No da nam čist off. Dejte pogledat da vm ne meče olje ne samo čez avspuh ampak tudi tam kjer se meri količina olja! No vsaj meni ga je tam metalo na kubike!

Jst sem tudi sedaj odpeljal motor k serviserju ki drugače dela v elisi in moram povedat da res obvlada. Računa veliko manj kot na uradnem servisu (pač šraufa doma), zrihta v nulo pa še garancijo ti da. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tudi sedaj odpeljal motor k serviserju ki drugače dela v elisi in moram povedat da res obvlada. Računa veliko manj kot na uradnem servisu (pač šraufa doma), zrihta v nulo pa še garancijo ti da. :worship:

No ravno zaradi tega bom sedaj hodil k elisi. Vse ti poštima tako kot je treba ter se še lepo pogovori s tabo vse v vezi z motorjom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni serviserji so pač napizdanti kaj moreš...

sem tudi bil pri enem takem, zdaj ko pa sem zamenjal servis pa sem ekstremno zadovoljen. z serviserjem sem zelo zadovoljen, faca da večje ni, pa še rajš ti po pravici pove če je to tako, ne pa da naklada samo da zasluži...

pooblaščeni ali ne, moj motor bo vedno servisiran na motorjetu ;)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni serviserji so pač napizdanti kaj moreš...

sem tudi bil pri enem takem, zdaj ko pa sem zamenjal servis pa sem ekstremno zadovoljen. z serviserjem sem zelo zadovoljen, faca da večje ni, pa še rajš ti po pravici pove če je to tako, ne pa da naklada samo da zasluži...

pooblaščeni ali ne, moj motor bo vedno servisiran na motorjetu ;)

moj pa doma v garaži in nebi dovolil nobenemu mehaniku da se sploh takne motorja..bi mel že prste v gibsu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend, taki serviserji so za objavit :) Če jim ni mar do strank, jebiga :)

Jez sm ga na servis vozu, in če slučajno ni mogu takrat ko sem bil naročen in da sem čakal več kot 30min da mi je motor vzel me je še častil kokakolo :):boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi je lahko govorit ko maš strojnega profesionalca pr bajticlosedeyes.gif

tisti ki pa ne rasejo gor z tem pa se morajo vse sami naučit... ooja vem o čem govorim :)

res je..mene je brat naučil vse kar sedaj jas vem o motorjih (ma že več iskušen ampak če verjamete ali ne se je on sam na njegovi bivši tzr učil tako da je koga kaj vprašal ali pa gledal posnetke na youtubu...tako da če je volja se lahko čist sam naučiš, brez skrbi) sicer pa zdaj že kar nekaj časa sam šraufam motorje res da je on vedno polek ker ma res noro veselje do motorjev ampak ko je včasih od doma sam raderem mašino in jo dam skupaj..da ne boš mislil kako me je on učil..pokazal mi je vijake ki jih naj odtegnem za cilinder dol vzet sem odtegnil pokazal mi je vse kar je noter..enako je bilo za razdiranje na prafaktorje (se pravi ko mi je kazal kako se odpre blok in nazaj sestavi..) samo tega je 2 leti nazaj :D

tako da če je volja je vse :winkiss: in ne govori da veš kako je če se na spraviš zraven..se pravi nimaš tistega veselja do šraufanja kot ga mamo nekateri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem mel pojma od pojma in sem zadovoljen z tem kar sem se naučil v dveh letih (preko nemških forumov večinoma in pa MS).

Šraufat pa se mi trenutno ne da kr v tem mrazu to ni več veselje ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem mel pojma od pojma in sem zadovoljen z tem kar sem se naučil v dveh letih (preko nemških forumov večinoma in pa MS).

Šraufat pa se mi trenutno ne da kr v tem mrazu to ni več veselje ;D

motor se šraufa pozimi (če ne druga se menjajo gume , ketna , plošče itd...) po možnosti še se barva :P

kaj si se naučil? da ne smeš mzlega tiščat? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!