Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Da se na nora vprašanja ne daje konkretnih odgovorov :)

Moram pa priznat da sem se od cezanjevskih pojbov tui dosti naučil :))

čudno da to najdeš na nemških forumih kjer si bral samo o šraufanju :P

aja popravek : vogričevskih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend dej mi prosm sliki zadek če si ga kej spremenu al ga maš orginal da jest vidm kko bi jest naredu

pa se kdo k ma yzf če ma zadek spremenjen nej ga slika da mal vidm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend dej mi prosm sliki zadek če si ga kej spremenu al ga maš orginal da jest vidm kko bi jest naredu

pa se kdo k ma yzf če ma zadek spremenjen nej ga slika da mal vidm :D

Am jst sm kupu pr šternu nosilc. Tablco ma pod normalnim kotom. Je pa dost lepš kokr orginal k res zgleda polom. Eto sm prlepu eno sliko da vidš.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am jst sm kupu pr šternu nosilc. Tablco ma pod normalnim kotom. Je pa dost lepš kokr orginal k res zgleda polom. Eto sm prlepu eno sliko da vidš.

aha super kok si pa dau zanga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

65€

Če maš čas pa voljo si ga pa lohka sam nrdiš.

škoda 65€..

kolega si je sam doma neredil in je rekel da ni nobena umetnost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda 65€..

kolega si je sam doma neredil in je rekel da ni nobena umetnost :D

Rajše 65€ kot polovičko od 500€ za nehomologiran del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajše 65€ kot polovičko od 500€ za nehomologiran del.

zaradi tega bi bil ob homoligacijo?? mate pa res zafukane policaje do amena v LJ :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi tega bi bil ob homoligacijo?? mate pa res zafukane policaje do amena v LJ :BUA:

Odvisno na kakšenga naletiš. Včeri bi pokasiru palcaj na meji 500€ če nebi mel homologiranga izpuha.

Odnos do mene je mel pa k da je nevem kva.

@Pupi13: Kakšne barve maš r125? Lahko tud kšno slikco prlimaš.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno na kakšenga naletiš. Včeri bi pokasiru palcaj na meji 500€ če nebi mel homologiranga izpuha.

Odnos do mene je mel pa k da je nevem kva.

@Pupi13: Kakšne barve maš r125? Lahko tud kšno slikco prlimaš.

ja večina je odvisno na kakega naletiš...če je policaj starejši ti nebo tak težil, če pa naletiš na kakega mladega ki še nabira neke toćke pa je možno da bo fajn težil....ko sva 1x z 666 po celem ptuju v avtu na zadnih sedežih vesela skozi okno, pa nisva videla policajev, nas je potem stavil in nas mel za norca v 3pm ampak potem na srečo ni napisal kazni :D .je pa nam rekel da naj takoj spizdimo nazaj v mursko soboto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno na kakšenga naletiš. Včeri bi pokasiru palcaj na meji 500€ če nebi mel homologiranga izpuha.

Odnos do mene je mel pa k da je nevem kva.

@Pupi13: Kakšne barve maš r125? Lahko tud kšno slikco prlimaš.

evo ti se mojo novo pridobitev http://www.shrani.si/?v/pM/PhnyQsQ/dsci0283.jpg

pa zadek bom pomoje sam naredu ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja večina je odvisno na kakega naletiš...če je policaj starejši ti nebo tak težil, če pa naletiš na kakega mladega ki še nabira neke toćke pa je možno da bo fajn težil....ko sva 1x z 666 po celem ptuju v avtu na zadnih sedežih vesela skozi okno, pa nisva videla policajev, nas je potem stavil in nas mel za norca v 3pm ampak potem na srečo ni napisal kazni :D .je pa nam rekel da naj takoj spizdimo nazaj v mursko soboto :P

Jaz sem dobil sodišče ker sem za 8kmh prekoračil hitrost v naselju... 20km stran je že čist drugi svet ja ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa :D

samo škoda da niso črne felne :P

ja mene so tut najprej motile k niso crne sam u zivo pa prou hudo zgleda al sm se jih pa jest ze tok navadu . Uglavnem men so čist OK :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene so tut najprej motile k niso crne sam u zivo pa prou hudo zgleda al sm se jih pa jest ze tok navadu . Uglavnem men so čist OK :D

Srebrne so lepše kot črne!

Torej maš modro kokr jst! :D

Ko nrdiš izpit mi jav pa greva en krog. Edin kar se tvoje nebo slišal. hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je vseeno kake so, glavno je kako se pelaš skoz ovinek :OK:

beno pa pridi k nam živet, mam sestro za v najem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je vseeno kake so, glavno je kako se pelaš skoz ovinek :OK:

beno pa pridi k nam živet, mam sestro za v najem :P

Jooooj ko me spolniš na tvojo sestro kako me je blo sram ko sem bil tam z tisto utečeno usnico kot nek črnec :slap:B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rasistični pa ne bomo na tem forumu... predstavlaj si črnca zdaj k to bere... kako bi se ti počutil v njegovi (črni) koži? :P

rsblack ti bi to res naredo za mene? :D tak da zdaj naslednič mi nebo treba pr sestri od 666 spat, bom lahko pr tvoji?? kak ste dobrodušni vsi tam gor, nevem kak se vam lahko sploh zahvalim :D

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srebrne so lepše kot črne!

Torej maš modro kokr jst! :D

Ko nrdiš izpit mi jav pa greva en krog. Edin kar se tvoje nebo slišal. hahaha

z veseljem :D ja jebat ga si saj cepkou ne bom rabu dajat v usesa :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rasistični pa ne bomo na tem forumu... predstavlaj si črnca zdaj k to bere... kako bi se ti počutil v njegovi (črni) koži? :P

rsblack ti bi to res naredo za mene? :D tak da zdaj naslednič mi nebo treba pr sestri od 666 spat, bom lahko pr tvoji?? kak ste dobrodušni vsi tam gor, nevem kak se vam lahko sploh zahvalim :D

alo to je vse plačljivo :D:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sva z dejanom omenila...2 uri 20€ :naughty:. nevem kje bol poceni skoz prideš.. :D

dani je pa te res čebela vsekala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rasistični pa ne bomo na tem forumu... predstavlaj si črnca zdaj k to bere... kako bi se ti počutil v njegovi (črni) koži? :P

rsblack ti bi to res naredo za mene? :D tak da zdaj naslednič mi nebo treba pr sestri od 666 spat, bom lahko pr tvoji?? kak ste dobrodušni vsi tam gor, nevem kak se vam lahko sploh zahvalim :D

Hahahaha se upravičujem, nisem hotel užalit kakšnega črnca pa nisem rasist :P Samo črnci so znani da ima tu pa tam kaki takšno debelo čobo, ker tisti dan kaj sem šel k rs125black sem mel odprt vizir in mi je not priletela čebela- nikomur ne privoščim .) peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha se upravičujem, nisem hotel užalit kakšnega črnca pa nisem rasist :P Samo črnci so znani da ima tu pa tam kaki takšno debelo čobo, ker tisti dan kaj sem šel k rs125black sem mel odprt vizir in mi je not priletela čebela- nikomur ne privoščim .) peace

ooo fantje kwa je pa men dons fotr naredu hut nosilc za tablco ( original predelu) jutr dam gor ksno slikco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo fantje kwa je pa men dons fotr naredu hut nosilc za tablco ( original predelu) jutr dam gor ksno slikco

Mam jst športnega nastauliuga ^^ če kdo rab :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo fantje kwa je pa men dons fotr naredu hut nosilc za tablco ( original predelu) jutr dam gor ksno slikco

pravš da ste mal žagal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!